Niestety, ta okazja już wygasła

Wiedźmin 3: Dziki Gon — Edycja Gry Roku @ Epic Games

wrz 9. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przemierzaj ogarnięte wojną Królestwa Północy, podążając śladami Ciri — dziewczyny z prastarej przepowiedni, której magiczny talent może zniszczyć świat.

Wiedźmin 3: Dziki Gon — Edycja Gry Roku

Teraz dostępne ze wszystkimi rozszerzeniami i dodatkowymi treściami.
Zostań profesjonalnym pogromcą potworów i wyrusz w epicką wyprawę o niespotykanym rozmachu! Od momentu premiery Wiedźmin 3: Dziki Gon zyskał status kultowego dzieła, zdobywając ponad 250 nagród dla gry roku. Zatrać się w ponad 100-godzinnej podróży przez ogromny, otwarty świat, teraz wzbogaconej o obydwa rozszerzenia dające razem 50 godzin dodatkowej gry. Ta edycja gry zawiera wszystkie dotychczas wydane dodatki: nowe bronie, zbroje, nowy tryb gry, stroje i zadania poboczne.

Wciel się w profesjonalnego zabójcę potworówSzkoleni od wczesnego dzieciństwa i zmutowani aby uzyskać nadludzkie umiejętności, siłę i refleks, zepchnięci na margines społeczeństwa wiedźmini stanowią jedyną przeciwwagę dla opanowanego przez potwory świata.

 • Niszcz wrogów jako profesjonalny zabójca potworów, wyposażony w liczną broń, mutujące eliksiry i magiczne umiejętności niezbędne w walce.
 • Stawaj w szranki z całą masą upiornych stworzeń, od dzikich bestii grasujących po górskich szlakach, po przebiegłe drapieżniki o nadprzyrodzonych mocach czyhające w ciemnych zaułkach gęsto zaludnionych miast.
 • Zainwestuj swoje łupy w ulepszanie ekwipunku, zbroję wykonaną na miarę, lub wydaj je na zakłady, gry w karty, walkę na pięści i inne przyjemności, które niesie ze sobą życie samotnego wędrowca.

Podążaj śladem dziewczyny z prastarej przepowiedni poprzez fantastyczny świat pełen niedopowiedzeń

 • Zbudowany dla niekończącej się przygody, wielki, otwarty świat wyznacza nowe standardy pod względem wielkości, głębi i złożoności.
 • Przemierzaj fantastyczny, otwarty świat: eksploruj zapomniane ruiny, rozbite statki i zaułki, handluj z kupcami i krasnoludzkimi kowalami, poluj pośród nizin, wśród szczytów gór i nad wzburzonym morzem.
 • W obliczu wojny odnajdź dziewczynę z prastarej elfiej przepowiedni, której wielka moc może zagrozić światu.
  Dokonuj wyborów, które wykraczają daleko ponad dobro i zło i bądź gotów stawić czoła ich daleko idącym konsekwencjom.

Edycja Gry RokuWiedźmin 3: Dziki Gon — Edycja Gry Roku to połączenie podstawowej wersji gry i wszystkich dotychczas wydanych dodatków.

 • Zawiera rozszerzenia „Serce z kamienia” i „Krew i Wino”, które wspólnie stanowią ogromną, bo aż 50-godzinną, część epickiej historii oraz całkiem nowe elementy i obszary, które powiększają świat gry o ponad jedną trzecią!
 • Edycja daje dostęp do wszystkich wydanych do tej pory dodatków, w tym do broni, zbroi, nowego trybu gry, wątków pobocznych i unikalnych kart do gry w GWINTA!
 • Zawiera wszystkie techniczne i wizualne uaktualnienia oraz całkiem nowy interfejs udoskonalony na podstawie opinii zgłoszonych przez członków wiedźmińskiej społeczności.

Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
40 Komentarzy
Prześlij Komentarz