Więcej Giga bajtów za staż za darmo  (nawet 30GB!!!)@ njumobile
67°Zakończono

Więcej Giga bajtów za staż za darmo (nawet 30GB!!!)@ njumobile

Pepper 5
sie 17. 2015
Właśnie natrafiłem i sam sobie włączyłem super ofertę w nju. Konkurencja dla nju trochę się powiększyła i zacisnęła lekko pętle na szyi kartofla. Z tego też powodu kartofel zaoferował ciekawą promocję dla użytkowników abonamentowych, którzy są z nim juz 6 miesiący i dłużej

Promocja polega na tym, że każdy kto ma aboanament dłużej niż 6 miesięcy moze uzyskać podwojony internet czyli zamiast standardowych 3Gb dostaniemy 6Gb. Oczywiście jak ktoś ma więcej to podwaja mu się więcej.
Ale to nie koniec :P jak się ma staz 12 miesięcy to internet mnożymy razy 2,5 a już przy 24 miesiącach razy 3!!! Lepiej wyjaśni to obrazek

9537.jpg

Oferta zwie się "Im dłużej tym lepiej" a żeby ją włączyć wystarczy posiadać abonament nju buzz oraz:
  • wysłać bezpłatnego SMS-a o treści AKT pod numer 8021
  • wejść na njumobile.pl po zalogowaniu na swoje konto w zakładce usługi włączyć ofertę.

SMS wysłać radze nawet świeżakom bo po osiągnieciu okresu 6 miesięcy automatycznie nasz stan Gb się podwoi

I dodatkowo bardzo ciekawa informacja Jeżeli posiadasz Numer Dodatkowy to wspólnie korzystacie z Twojej zwiększonej liczby gigabajtów.

Podstawowe 3GB internetu w nju mobile to koszt 19zł. Koszt 1 Mb to 0,19 zł. Jeśli przekroczymy 100 Mb zapłacimy już 19 zł a reszta już jest w tej cenie, czyli 19 zł i nie więcej.
Możemy dokupić dodatkowe pakiety danych w opcji "Usługa więcej internetu" za np 29 zł ale zamiast 19 zł mamy 10 GB i w zależności od stażu więcej.

Regulamin oferty znajdziemy pod tym linkiem.
Aktualizacje społecznościowe
NJU Mobile Okazje

Grupy

5 Komentarzy
Pepper
Skubani po cichu wprowadzili jeszcze jedna zmiane - "komorkowe za 29zl" czyli to samo co "jeden za wszystko" bez stacjonarnych rozmow! Gdybysmy jednak chceli urzadzic sobie pogawedke na numer stacjonarny to i tak nie zostaniemy obciazeni kwota wyzsza niz 10zl dodatkowo.
Od 28 sierpnia mają zwiększyć w "jeden na wszystko" pakiet internetu do 5, pakietu "komórkowe za 29" raczej to nie dotyczy. W moim wypadku(17mc stażu) to kwestia wyboru. czy płacić trochę mniej i mieć 5 gb netu czy dopłacić 10 zł i mieć 12,5 gb, choć nie wiem co mi,aż tyle transferu
To zależy, bo jak np. lubisz oglądać youtube w full hd to transfer bardzo szybko leci.
Pepper
@wordlord Masz rację, 'komórkowe za 29zł" nie będą miały zwiększonego pakietu danych, ale szczerze to nigdy nie udało mi się wykorzystać nawet tych dwóch co mam, do Spotify i poczty wystarczy, a i tak dadzą mi 5GB, a zawsze dycha w kieszeni (na stacjonarne dzwonie tylko do banku czasem). Za to coraz więcej sensu ma dobranie drugiej karty za 9zł i wtedy za 48zł mamy i internet mobilny i numer telefonu, co jest bardzo fajną opcją - zwłaszcza, że niektórzy będą mieli po 2 latach aż 15GB. Szkoda tylko, że mam z nimi problem - telefon który używam jest na innego członka rodziny i nie chcą mi dokonać cesji, przez co będę musiał cudować z przejściem do PLAY i powrotem do Nju, a staż pójdzie się gryźć.
Pepper
Mi właśnie włączyli dzisiaj "komórkowe za 29zł" wczoraj akurat kończył mi się okres rozliczeniowy. Jeśli ktoś będzie przechodził - pamiętajcie że trzeba wyłączyć poprzednią usługę, aby aktywować nową.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst