wideorejstrator w Netto
126°Zakończono

wideorejstrator w Netto

15
lis 22. 2015
Aktualizacje społecznościowe
Netto OkazjeUrządzenia mobilne
15 Komentarzy
Dajcie spokój... Lepiej zainwestować w coś lepszego, w końcu to jednorazowy zakup.
Co to musi być za chińszczyzna za taką cenę...
admin
TRACER Strada Driver Cam

Jeszcze specyfikacja: tracer.pl/nod…715
A moze ktos cos polecic wartego uwagi w cenie ~200 PLN. Moze byc przesylka z Chin.
A wg mnie, na potrzeby prostego rejestrowania w samochodzie to urządzenie w zupełności wystarczy. Przecież nie będziemy tego typu sprzętem kręcili FHD czy 4K bo i po co. Wydaje mi się, że wideorejestrator, ma zarejestrować w sposób dość czytelny to co się dzieje, a z tego co widzę, urządzenie z tej oferty sobie z tym radzi. Oczywiście - można kupić GoPro za 1k - ma funkcję wideorejestratora, tylko pytanie czy gra warta świeczki ?
Budniulis 22. 2015

A wg mnie, na potrzeby prostego rejestrowania w samochodzie to urządzenie …A wg mnie, na potrzeby prostego rejestrowania w samochodzie to urządzenie w zupełności wystarczy. Przecież nie będziemy tego typu sprzętem kręcili FHD czy 4K bo i po co. Wydaje mi się, że wideorejestrator, ma zarejestrować w sposób dość czytelny to co się dzieje, a z tego co widzę, urządzenie z tej oferty sobie z tym radzi. Oczywiście - można kupić GoPro za 1k - ma funkcję wideorejestratora, tylko pytanie czy gra warta świeczki ?Nie chcesz wiedzieć, jak to rejestruje w nocy, weź zobacz na twarze ludzi w oddali, jeśli przykładowo ktoś ci porysuje auto i szybko się oddali oglądając się za sobą to jak rozpoznasz go z twarzy, dorysujesz ją? Różne są przypadki.
RoArtlis 22. 2015

A moze ktos cos polecic wartego uwagi w cenie ~200 PLN. Moze byc …A moze ktos cos polecic wartego uwagi w cenie ~200 PLN. Moze byc przesylka z Chin.Chyba nadal w cenie do 200 zł króluje G1WH.
TomdeXlis 22. 2015

Nie chcesz wiedzieć, jak to rejestruje w nocy, weź zobacz na twarze ludzi … Nie chcesz wiedzieć, jak to rejestruje w nocy, weź zobacz na twarze ludzi w oddali, jeśli przykładowo ktoś ci porysuje auto i szybko się oddali oglądając się za sobą to jak rozpoznasz go z twarzy, dorysujesz ją? Różne są przypadki. Chyba nadal w cenie do 200 zł króluje G1WH.Którego już nie ma, a Ty powinieneś o tym wiedzieć przeglądając wykop :P
TomdeXlis 22. 2015

Nie chcesz wiedzieć, jak to rejestruje w nocy, weź zobacz na twarze ludzi … Nie chcesz wiedzieć, jak to rejestruje w nocy, weź zobacz na twarze ludzi w oddali, jeśli przykładowo ktoś ci porysuje auto i szybko się oddali oglądając się za sobą to jak rozpoznasz go z twarzy, dorysujesz ją? Różne są przypadki. Chyba nadal w cenie do 200 zł króluje G1WH.Co do nocnych nagrań to fakt, nie brałem tego pod uwagę ponieważ ja raczej poruszam się samochodem w dzień, a parkuję na swojej posesji tak więc raczej małe prawdopodobieństwo uszkodzenia w nocy. Poza tym, chyba bym jednak nie zostawiał wideorejestratora "samotnego" w samochodzie na całą noc przed blokiem. Raz bałbym się, że ktoś przyjdzie tylko po niego i nawet jak się nagra, to on zobaczy siebie w moim rejestratorze, a dwa to nie wiem czy bateria w nim by wytrzymała, bo podpinać na sztywno do aku to też mi się za bardzo nie chce. Zależy do czego, kto potrzebuje takie urządzenie.
arthur.eryklis 22. 2015

Którego już nie ma, a Ty powinieneś o tym wiedzieć przeglądając wykop :P


Jest G1WHT, który nie jest dużo gorszy od G1WH.
lepszy taki niż żaden ;p
Dodaj do tego nieczytelność tablic i już wiadomo, ze wyrzuciłeś 59zł.
Nie każdemu jest czytelność tablic potrzebna.
Większości osób wystarczy że będzie wiadomo które auto jak jechało i które spowodowało kolizję.
TomdeXlis 22. 2015

Jest G1WHT, który nie jest dużo gorszy od G1WH.jest ZDECYDOWANIE gorszy, proszę pooglądaj recenzje...
arthur.eryklis 22. 2015

Którego już nie ma, a Ty powinieneś o tym wiedzieć przeglądając wykop :P
czemu już go nie ma?
pepper1333lis 23. 2015

czemu już go nie ma?Przestali produkować. G1WHT jest nieco gorszy, ale generalnie trzyma poziom.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy