Niestety, ta okazja już wygasła
Wideorejestrator w lusterku Navitel DVR MR250 DUAL PARKING FULL HD
-55° Zakończono

Wideorejestrator w lusterku Navitel DVR MR250 DUAL PARKING FULL HD

249zł349zł-29%Komputronik Okazje
11
-55° Zakończono
Wideorejestrator w lusterku Navitel DVR MR250 DUAL PARKING FULL HD
sie 22. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Navitel DVR MR250 DUAL PARKING FULL HD
Navitel DVR MR250 DUAL PARKING FULL HD to lusterko wsteczne 5”, wyposażone w wideorejestrator i kamerę cofania. Nagrywa materiał w rozdzielczości FullHD z prędkością 30kl./sek. Dla zaoszczędzenia miejsca na karcie pamięci używa kompresji obrazu H.264. Może także wykonywać zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Posiada G-Sensor, który w przypadku gwałtownego hamowania lub kolizji, automatycznie tworzy nagranie i chroni je przed skasowaniem.

Zalety Navitel DVR MR250 DUAL PARKING FULL HD:
  • lusterko z wideorejestratorem,
  • nagrywanie wideo w jakości Full HD,
  • ochrona plików w przypadku kolizji,
  • dotykowy wyświetlacz LCD.

181323.jpg


181323.jpg


Połączenie lusterka z kamerą wideoNavitel DVR MR250 DUAL PARKING FULL HD to praktyczne połączenie lusterka wstecznego z wideorejestratorem jazdy z dodatkową kamerą cofania. Kąt widzenia urządzenia to 160°. Nagrywane są zarówno zdarzenia na drodze przed pojazdem, jak i widok z kamery tylnej. Zapis wideo rozpoczyna się automatycznie po uruchomieniu silnika.


Nagrywanie wideo w jakości Full HDW przypadku kolizji istotnym dowodem jest szczegółowy zapis wideo, dlatego Navitel DVR MR250 DUAL PARKING rejestruje obraz z przedniej kamery w jakości FullHD (1920x1080 pikseli) z prędkością 30 klatek na sekundę. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi zapisowi towarzyszy dźwięk. Może także wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 2048x1536 pikseli.

Ochrona plików w przypadku kolizjiAby zachować plik wideo jako dowód rzeczowy w przypadku kolizji, Navitel DVR MR250 DUAL PARKING posiada G-Sensor, który w przypadku gwałtownego przyspieszenia, hamowania lub kolizji chroni nagrane pliki przed skasowaniem. Urządzenie Navitel obsługuje karty pamięci o pojemności do 64GB.

Wykrywanie ruchu i tryb postojowy w Navitel DVR MR250Navitel DVR MR250 DUAL PARKING ma wbudowany czujnik ruchu, który może rozpocząć rejestrację w przypadku wykrycia poruszenia się przed kamerą. Technologia podwójnego zapisu umożliwia nagrywanie zarówno z przodu, jak i tyłu pojazdu, na wypadek nieprzewidzianych sytuacji. Może się to przydać w różnych sytuacjach, np. gdy w zaparkowany samochód uderzy inny.

TEST I NAGRANIA
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Dzięki temu rejestratorowi okazało się że blacharz podpalił mi samochód i jeździł nim po mieście, a miał naprawiać próg i malować nadkola i zderzak
11 Komentarzy
Od paru miesięcy jest ta cena xD Jakość kiepska, lepiej iść w xiaomi dash cam mirror.
Widziałem reklamę mango była podoba
Darek_Otwórz22/08/2019 10:11

Od paru miesięcy jest ta cena xD Jakość kiepska, lepiej iść w xiaomi dash c …Od paru miesięcy jest ta cena xD Jakość kiepska, lepiej iść w xiaomi dash cam mirror.xiaomi dash cam mirror - guten produkten
Dzięki temu rejestratorowi okazało się że blacharz podpalił mi samochód i jeździł nim po mieście, a miał naprawiać próg i malować nadkola i zderzak
raflik.bytomiok22/08/2019 10:18

Dzięki temu rejestratorowi okazało się że blacharz podpalił mi samochód i j …Dzięki temu rejestratorowi okazało się że blacharz podpalił mi samochód i jeździł nim po mieście, a miał naprawiać próg i malować nadkola i zderzak


Taki Ghost Rider?
Mam ten sprzęt. Rewelacja. Fajna jakość i kamera cofania działa idealnie. Polecam każdemu.
A ja lusterka Xiaomi nie polecam. Nie przyciemnia się w nocy, więc mamy do wyboru, albo razi albo nie mamy lusterka wstecznego w nocy.
zielu1991122/08/2019 11:07

A ja lusterka Xiaomi nie polecam. Nie przyciemnia się w nocy, więc mamy do …A ja lusterka Xiaomi nie polecam. Nie przyciemnia się w nocy, więc mamy do wyboru, albo razi albo nie mamy lusterka wstecznego w nocy.


A jakaś alternatywa do polecenia?
Czy posiadacze tego sprzętu mogą powiedzieć coś więcej o kamerze cofania?
ulczi7122/08/2019 12:40

Czy posiadacze tego sprzętu mogą powiedzieć coś więcej o kamerze cofania?


Szybko się włącza, ładnie działa wyjeżdżając z tunelu, nagrywa z 2 kamer na raz, tylna taka sobie ale za to przednia ma bardzo ładny kąt nagrywania obejmuje mi 2 słupki
ulczi7122/08/2019 12:40

Czy posiadacze tego sprzętu mogą powiedzieć coś więcej o kamerze cofania?


Mam tą kamerkę od 2 dni i w porównaniu z innymi jakie mam jest całkiem fajna
Niestety ciężar jej sprawia że drży podczas uruchomionego samochodu. Kąt kamery z przodu jest zły i pomimo możliwość przestawiania nie można ustawić na wprost i nagrywa lewą stronę w większym stopniu.
Za to jakoś wykonania i nagrań jest OK.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst