Niestety, ta okazja już wygasła
Wideorejestrator Navitel DVR R200 FHD
167° Zakończono

Wideorejestrator Navitel DVR R200 FHD

99,99zł149zł-33%Komputronik Okazje
8
lip 16. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Navitel DVR R200 to niewielki gabarytowo rejestrator samochodowy, umożliwiający nagrywanie w rozdzielczości FullHD (1920x1080 pikseli). Posiada szerokokątny obiektyw oraz bardzo czuły mikrofon. Łatwy montaż na szybie powinna umożliwić przyssawka. Rejestrator wyposażony został w detektor ruchu oraz tryb parkingowy. Obsługuje karty pamięci o pojemności do 64GB. Navitel DVR R200 ma szereg praktycznych funkcji, w tym nagrywanie w pętli, nadpisywanie najstarszych plików oraz wykonywanie zdjęć w formacie jpg.


Zalety Navitel DVR R200:
  • zapisywanie nagrań w rozdzielczości Full HD,
  • kąt nagrywania 140°,
  • tryb parkingowy,
  • czujnik przeciążeń G-Sensor.Nagrania w jakości Full HDRejestrator jazdy Navitel DVR R200 umożliwia zapisywanie klipów wideo w formacie MOV (H.264) oraz rozdzielczości 1920?1080 FullHD (25 fps). Dzięki kątowi nagrywania 140° jest w stanie objąć większe pole widzenia. Długość nagrań może wynosić 1, 3 lub 5 minut. Urządzenie posiada funkcję zapisu w pętli oraz nadpisywania najstarszych plików.


Łatwy montaż i transfer danychRejestrator samochodowy Navitel DVR R200 można w łatwy i szybki sposób zamontować na szybkie dzięki uchwytowi z przyssawką. Możliwość łatwego i szybkiego przerzucenia wszystkich zapisanych danych na komputer czy laptopa daje port USB 2.0. Można także wyjąć kartę pamięci, aby umieścić ją w czytniku innego urządzenia.

Tryb parkingowyRejestrator jazdy Navitel DVR R200 rozpoczyna nagrywanie w momencie uruchomienia zapłonu samochodu. Można również włączyć tryb parkingowy – w takiej sytuacji rozpocznie nagrywanie w momencie, gdy w polu widzenia zostanie wykryty ruch. Rozwiązanie to umożliwia wbudowany w Navitel DVR R200, zaawansowany detektor ruchu.

Bezpieczne przechowywanie nagrańKamera samochodowa Navitel DVR R200 została wyposażona w czujnik przeciążeń G-Sensor. Powinien on zabezpieczyć nagrania w razie wypadku, dzięki czemu będzie można w przejrzysty sposób ustalić odpowiedzialność. Nagranie oraz zdjęcia są zapisywane na kartach microSD. Maksymalna obsługiwana pojemność to 64GB.


Cechy produktu i dokładna specyfikacja: komputronik.pl/pro…tml
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

8 Komentarzy
Warto czy szukać innego? Jak relacja cena jakość?
Edytowane przez: "ZimnyŻuber" lip 16. 2019
Warto?
Warto.
te nagrania to jakaś "masakra" ... ;-(
Mam i tak rano super ale wieczorem musi być coś oświetlone...ogólnie za 90 zyla jak ktoś jeździ raczej rano po mieście to lepiej mieć niż nie mieć
Dobra cena, szkoda tylko, że dostawa kurierem droga (19,90 zł)
kupiłem z miesiąc temu w komputroniku, jak ktoś nie chce super jakości nagrań to OKEJ ale do weryfikacji zdarzenia wystarczka.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst