Niestety, ta okazja już wygasła
Wideorejestrator Garmin Dash Cam Mini FullHD Wi-Fi @Allegro
379° Zakończono

Wideorejestrator Garmin Dash Cam Mini FullHD Wi-Fi @Allegro

249zł Darmowa dostawa DarmowaAllegro Okazje
32
379° Zakończono
Wideorejestrator Garmin Dash Cam Mini FullHD Wi-Fi @Allegro
wrz 26. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Oferta dostępna 28 września w ramach Smart Week.
1 osoba może kupić tylko 1 sztukę. (499 szt. dostępnych)
Oferta jak i darmowa dostawa dostępne tylko dla posiadaczy Smart.

Garmin Dash Cam Mini

Rozdzielczość: FullHD 1080p

Kąt widzenia: 140°

Łączność: WiFi, Bluetooth

Wbudowany mikrofon
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
32 Komentarze
100zł taniej niż w sklepach internetowych. Ktoś ma? Podobno mocno się grzeje jak każdy Garmin...
Edytowane przez: "Sokole-oko" wrz 26.
Sokole-oko26/09/2020 10:35

100zł taniej niż sklepach internetowych. Ktoś ma? Podobno mocno się grzeje …100zł taniej niż sklepach internetowych. Ktoś ma? Podobno mocno się grzeje jak każdy Garmin...


Nie jak każdy Garmin, ten jest jedyny ktory może spowodować prawdziwy dramat w gorące dni. Ja go prawie kupiłem ale jak zobaczyłem recki z po katem temperatury to szybko doszedłem do wniosku że za zniszczone lub spalone auto z powodu kamerki, żaden ubezpieczyciel mi kasy nie odda
Może i nie każdy Garmin się grzeje, ale miałem Garmin Dash cam 54 i też po chwili był gorący. No i bierzcie pod uwagę że jeśli macie już zabudowany kabel do zasilania to musi być oryginał od Garmina - bo ma niestandardowe złącze zasilania.
Sokole-oko26/09/2020 10:35

100zł taniej niż w sklepach internetowych. Ktoś ma? Podobno mocno się grz …100zł taniej niż w sklepach internetowych. Ktoś ma? Podobno mocno się grzeje jak każdy Garmin...


Mam wisi sobie przed lusterkiem środkowym i w ogóle jej nie widać, nie ogranicza w żadnym stopniu widoczności. Często o niej zapominam raz na kwartał odpalam apke sprawdzić czy działa i... działa historia pięknie zapisana. Czy się nagrzewa. Myślę, że jak każdy sprzęt będący przy szybie w 30sto stopniowym upale. Miejsce postojowe mam w bardzo naslonecznionym miejscu z garminem nigdy problemów nie miałem w innym aucie mam jakąś czeską markę (nie mogę sobie przypomnieć marki) i ona przy wysokich temperaturach wariuje włącza się i wyłącza dopóki ją klima nie schłodzi. Garmin działa od odpalenia stacyjki bez zająknięcia. Jakość nagrań w dzień jest bardzo dobra, nocą średnia. Kupiłbym drugi raz bez wahania. Najbardziej mi w tym modelu odpowiada minimalizm i fakt, że jest niewidoczna.
Edytowane przez: "RedOnionWwa" wrz 26.
Sahim26/09/2020 10:49

Może i nie każdy Garmin się grzeje, ale miałem Garmin Dash cam 54 i też po …Może i nie każdy Garmin się grzeje, ale miałem Garmin Dash cam 54 i też po chwili był gorący. No i bierzcie pod uwagę że jeśli macie już zabudowany kabel do zasilania to musi być oryginał od Garmina - bo ma niestandardowe złącze zasilania.


Co według ciebie znaczy niestandardowe łącze? Bo ten i inne Garminy mają micro USB.
Tryb parkingowy tylko po zakupie magicznego kabla od garmina?
RedOnionWwa26/09/2020 14:10

Mam wisi sobie przed lusterkiem środkowym i w ogóle jej nie widać, nie og …Mam wisi sobie przed lusterkiem środkowym i w ogóle jej nie widać, nie ogranicza w żadnym stopniu widoczności. Często o niej zapominam raz na kwartał odpalam apke sprawdzić czy działa i... działa historia pięknie zapisana. Czy się nagrzewa. Myślę, że jak każdy sprzęt będący przy szybie w 30sto stopniowym upale. Miejsce postojowe mam w bardzo naslonecznionym miejscu z garminem nigdy problemów nie miałem w innym aucie mam jakąś czeską markę (nie mogę sobie przypomnieć marki) i ona przy wysokich temperaturach wariuje włącza się i wyłącza dopóki ją klima nie schłodzi. Garmin działa od odpalenia stacyjki bez zająknięcia. Jakość nagrań w dzień jest bardzo dobra, nocą średnia. Kupiłbym drugi raz bez wahania. Najbardziej mi w tym modelu odpowiada minimalizm i fakt, że jest niewidoczna.


A jest na stałe przyklejona czy da się zdjąć?
hAdrian26/09/2020 15:48

Tryb parkingowy tylko po zakupie magicznego kabla od garmina?


Tak
Sokole-oko26/09/2020 17:00

A jest na stałe przyklejona czy da się zdjąć?


Na stałe taśma 3M
5154321-zmREB.jpg
Marcin_M-M26/09/2020 14:49

Co według ciebie znaczy niestandardowe łącze? Bo ten i inne Garminy mają mi …Co według ciebie znaczy niestandardowe łącze? Bo ten i inne Garminy mają micro USB.


Tak, kształt micro usb tylko piny inaczej podłączone. Na ładowarkę nie od garmina "pyskuje" że wykryto nieoryginalny zasilacz i nie ładuje baterii z tego co pamiętam. Mówię teraz o garminie 54 ale czytałem na forach wszystkie garminy tak mają.
Edytowane przez: "Sahim" wrz 26.
Robert_Robertson26/09/2020 10:45

Nie jak każdy Garmin, ten jest jedyny ktory może spowodować prawdziwy dr …Nie jak każdy Garmin, ten jest jedyny ktory może spowodować prawdziwy dramat w gorące dni. Ja go prawie kupiłem ale jak zobaczyłem recki z po katem temperatury to szybko doszedłem do wniosku że za zniszczone lub spalone auto z powodu kamerki, żaden ubezpieczyciel mi kasy nie odda

Tak spali Ci paska i somsiad będzie świętował
Avans na Allegro ma za 288zł, więc aż taka promka wielka nie jest...
Już zmniejszyła się dostępna ilość.
Sahim26/09/2020 10:49

Może i nie każdy Garmin się grzeje, ale miałem Garmin Dash cam 54 i też po …Może i nie każdy Garmin się grzeje, ale miałem Garmin Dash cam 54 i też po chwili był gorący. No i bierzcie pod uwagę że jeśli macie już zabudowany kabel do zasilania to musi być oryginał od Garmina - bo ma niestandardowe złącze zasilania.


No właśnie chce zbudować ... faktycznie te kamerki tak sie grzeja, ze moze auto sie zapalić...?
Slavomir_Witton28/09/2020 09:00

No właśnie chce zbudować ... faktycznie te kamerki tak sie grzeja, ze moze …No właśnie chce zbudować ... faktycznie te kamerki tak sie grzeja, ze moze auto sie zapalić...?


Nie wiem czy może się zapalić. Ale jak pierwszy raz dotknąłem i była gorąca to pomyślałem że coś z nią nie tak.
Trzeba mieć gaśnice w pobliżu przy silniku z ta kamera ??
MateuszRękawek28/09/2020 09:18

Trzeba mieć gaśnice w pobliżu przy silniku z ta kamera ??


Nie. Wystarczy umieścić w pojemniku z podwójnymi ściankami, między którymi jest woda. W razie przetopienia pierwszej osłony nastąpi zagaszenie wodą.
Witam jak mam to kupic jesli w chodze na aukcje i pokazuje ze przedmiot Oferta będzie dostępna jeszcze dziś a mam wykupiony smmart i nie ma kup teraz nie podswietla o co chodzi
Mam i polecam, schowana za lusterkiem tak że w ogóle jej nie widać. Jest ciepła, ale jak jej się nie maca to aż tak to nie przeszkadza
Polecam raz na jakiś czas kontrolować, czy kamerka działa i co nagrywa, zwłaszcza jeśli macie ją schowaną za lusterkiem. Miałem ostatnio obcierkę, sprawca zwiał. Odpalam kamerkę i na szczęście rejestracja sprawcy się nagrała, ale przy okazji wyszło, że kamerka nagrywa spory kawałek deski rozdzielczej, bo mocowanie nieco się poluzowało Fart.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst