Niestety, ta okazja już wygasła
Wideorejestrator GARMIN Dash Cam 66W GPS Wi-Fi Bluetooth 180°1440p HD (możliwe 414 zł)
370° Zakończono

Wideorejestrator GARMIN Dash Cam 66W GPS Wi-Fi Bluetooth 180°1440p HD (możliwe 414 zł)

449zł650zł-31% Darmowa dostawa DarmowaAmazon.pl Okazje
370° Zakończono
Wideorejestrator GARMIN Dash Cam 66W GPS Wi-Fi Bluetooth 180°1440p HD (możliwe 414 zł)
sie 20. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Uwaga: cena 449 na Amazon wynika z wystawienia w takiej cenie kamerki przez Mediamarkt. W MM zostały tylko dwie sztuki więc sugeruję tam nie kupowac bo po wykupieniu skoczy cena na Amazonie.

Od pewnego czasu da się zaobserwować, że ceny niektórych produktów na Amazonie są ściśle skorelowane z MM a także RTV Euro Agd. Być może także z innymi sklepami?

Dodatkowo możliwe -35zł przez aplikację amazon jeśli to pierwszy zakup przez apkę.

Kompaktowa, dyskretna kamera Garmin Dash Cam 66W z obsługą GPS zapewnia wyjątkowo szerokie pole widzenia 180°. Dzięki rozdzielczości 1440p HD oraz funkcji Garmin Clarity™ HDR możesz zarejestrować wyraźny i szczegółowy obraz pojazdu niezależnie od oświetlenia. Aby zachęcić do bezpieczniejszej jazdy kamera wysyła ostrzeżenie, gdy zbytnio zbliżysz się do pojazdu przed tobą. Dzięki aplikacji Garmin Drive zostaniesz ostrzeżony także przy zbliżaniu się do czerwonego światła oraz o zbliżających się fotoradarach na drodze. Trzymaj ręce na kierownicy i używaj poleceń głosowych, aby zapisać wideo, uruchomić i zatrzymać nagrywanie dźwięku i nie tylko. Automatyczna synchronizacja trybu multiwideo umożliwia odtwarzanie nagrań z maksymalnie czterech kamer na desce rozdzielczej, dzięki czemu w aplikacji Garmin Drive można zobaczyć i przeanalizować zdarzenie na drodze z wielu zarejestrowanych nagrań. Gdy samochód jest zaparkowany, a silnik nie działa, tryb parkowania monitoruje jego otoczenie. Po podłączeniu do źródła zasilania pojazdu kamera nieustannie rejestruje zdarzenia, więc nie trzeba się martwić o jej włączanie i wyłączanie. (W tym celu potrzebny jest kabel do zasilania Garmin, sprzedawany oddzielnie). Uwaga: Niektóre kraje regulują używanie tego typu urządzenia lub zabraniają z niego korzystać. Obowiązkiem jest poznanie i przestrzeganie obowiązujących przepisów i prawa do prywatności w krajach, w których planujesz korzystać z tego urządzenia.


Funkcje i szczegóły
  • Kompaktowa, dyskretna kamera Garmin Dash Cam 66W zapewnia wyjątkowo szerokie pole widzenia 180°, a dzięki rozdzielczości 1440p HD oraz funkcji Garmin Clarity HDR możesz zarejestrować wyraźny i szczegółowy obraz pojazdu niezależnie od oświetlenia.
  • Kamera automatycznie zapisuje obraz po wykryciu zdarzenia. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS masz dowód na to, kiedy i gdzie miały miejsce zdarzenia.
  • Kamera ostrzega przed takimi zagrożeniami jak: obiekty przed samochodem, zmiana pasa ruchu, natężenie ruchu drogowego, czerwone światło czy fotoradar. Informacje o lokalizacji aktualizowane na bieżąco za pomocą aplikacji Garmin Drive.
  • Sterowanie głosowe umożliwia łatwe zapisywanie wideo lub wykonywanie zdjęć, uruchamianie czy zatrzymywanie nagrywania dźwięku lub uruchomienie lub zatrzymywanie funkcji przechwytywania wideo Travelapse.
  • Wbudowana technologia Bluetooth i łączność Wi-Fi ułatwiają aktualizację oprogramowania i kamery bezpieczeństwa.
  • Produkt Garmin Dash Cam 66W wymaga karty microSD o pojemności co najmniej 8 GB, klasy 10 lub wyższej (sprzedawana oddzielnie).

428070_1.jpg
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
Prześlij Komentarz