Niestety, ta okazja już wygasła

Wideorejestrator GARMIN Dash Cam 56

maj 21. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Sam jakiś czas temu poszukiwałem wideorejstratora z GPS i padło na ten model. Jestem zadowolony, spełnia moje oczekiwania - nie jest może to najlepszy sprzęt - ale uważam cena jakość jest OK! Dodatkowo posiada takie funkcje jak:
-informowanie o fotoradarach na podstawie istniejącej bazy urządzeń stacjonarnych
- informuje o samochodzie który ruszył przed nami
- informuje o zjechaniu z pasa ruchu
- informuje o zbyt szybkim zbliżaniu się do pojazdu przed Nami
Oczywiście w/w funkcje nie są też zaawansowane tak bardzo jak wbudowane w pojazdach jako wyposażenie, ale uważam, że radzi sobie całkiem dobrze.
----------- krótki opis
Garmin Dash Cam 56 to niewielka, dyskretna kamera samochodowa z szerokim polem widzenia 140 stopni, które pozwala rejestrować obraz w rozdzielczości 1440p HD. Kamera może automatycznie rejestrować i zapisywać nagrane zdarzenia.

Kamera samochodowa Dash Cam 56 pozwala także na sterowanie głosowe, dzięki czemu możesz łatwo zapisać nagrane wideo lub zdjęcie. Urządzenie zadba także o Twoje bezpieczeństwo podczas podróży dzięki ostrzeżeniom dla kierowców obejmujących ostrzeżenia przed kolizją czy o opuszczeniu pasa ruchu.

Zintegrowana łączność Bluetooth i Wi-Fi ułatwia bezprzewodowe wyświetlanie, edytowanie i udostępnianie zarejestrowanych multimediów w aplikacji Garmin Drive.

----------- wideorecenzja
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
44 Komentarze
Prześlij Komentarz