Niestety, ta okazja już wygasła
Wiatrówka Bersa Thunder 9 PRO 4,5 mm + 15% rabatu extra ( z kodem: 144,49 zł)
162° Zakończono

Wiatrówka Bersa Thunder 9 PRO 4,5 mm + 15% rabatu extra ( z kodem: 144,49 zł)

169,99zł199,99zł-15%Militaria Okazje
24
wrz 4.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Opis ze strony internetowej:

Pistolet zasilany jest nabojem 12 g CO2 umieszczanym w rękojeści. Jeden nabój CO2 pozwala na oddanie aż 80 strzałów z prędkością 122 m/s. Ładowany do rękojeści magazynek mieści 19 okrągłych śrucin (typ BB) kalibru 4,5 mm.

Pistolet wyposażony jest w spust systemu DAO (ang. Double Action Only), co oznacza, iż przeładowanie oraz napięcie mechanizmu uderzeniowego następuje każdorazowo poprzez ściągnięcie spustu. Przed oddaniem niekontrolowanego strzału chroni nastawny bezpiecznik umieszczony z prawej strony nad językiem spustowym.

Na muszce oraz szczerbince naniesione zostały białe oznaczenia ułatwiające zgrywanie przyrządów celowniczych po zmroku. Ergonomiczny chwyt ze żłobieniem pod kciuk pokryty został antypoślizgową fakturą.

Pod lufą znajduje się szyna montażowa RIS 22 mm, dzięki której można wyposażyć pistolet w szereg taktycznych dodatków jak laser czy latarka.

Dane techniczne
Kaliber: 4,5 mm (.177)
Typ śrutu: 4,46 mm (BB)
Prędkość początkowa: 122 m/s
Pojemność magazynka: 19 szt
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość: 192 mm
Waga: 530 g
Kolor: czarny
Producent: Action Sport Games, Dania & Bersa, Argentyna

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WIATRÓWKACH:
Cena na karcie w sklepie jest obniżona o 30 zł + można dostać jeszcze 25 zł rabatu po aktywacji kodu rabatowego: MSPO2019
184311-cs23V.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Militaria OkazjeMilitaria outlet

Grupy

Najlepsze komentarze
krystian.xxv04/09/2019 14:29

czy to wybije szybę w samochodzie ?


Jasne, kasjerka w banku też się nabierze
Outletowy_Outlet04/09/2019 14:27

Warta coś taka zabawka?


Pracowałem w militaria.pl, pistolet z okazji jest strasznym badziewiem. Praktycznie każda wracała na reklamację ze względu na krzywy tor lotu pocisku i szybko niszczejące uszczelki. Lepiej już wziąć nieco droższy model CZ SP-01 4,5mm. Pistolet dużo lepiej wykonany, lepiej odwzorowany i jak na pierwszą wiatrówkę typu krótkiego jak najbardziej ok. Co do samej okazji, okazja żadna. Ten pistolet kosztuje tyle od zawsze. Jakby ktoś miał jakieś pytania to zapraszam na priv, chętnie odpowiem.
24 Komentarze
Warta coś taka zabawka?
czy to wybije szybę w samochodzie ?
krystian.xxv04/09/2019 14:29

czy to wybije szybę w samochodzie ?


Jasne, kasjerka w banku też się nabierze
krystian.xxv04/09/2019 14:29

czy to wybije szybę w samochodzie ?


Będzie pęknięcie, ale do środka raczej się nie dostaniesz.
Idealny na wyprawkę dla pierwszoklasisty.
Nikt młodemu iphone nie ukradnie.
Edytowane przez: "stonkaziemniaczana" wrz 4.
stonkaziemniaczana04/09/2019 14:53

Idealny na wyprawkę dla pierwszoklasisty.Nikt młodemu iphone nie ukradnie. …Idealny na wyprawkę dla pierwszoklasisty.Nikt młodemu iphone nie ukradnie.


Chyba że brajanek z taką samą spluwą.
Avatar
Usunięty37096
Bez blowbacku = bez sensu
-cebulinho-04/09/2019 15:08

Chyba że brajanek z taką samą spluwą.


"Brajanek" w terminologii rodzica oznacza "grzecznego chłopczyka".
Usunięty3709604/09/2019 15:18

Bez blowbacku = bez sensu


A uzasadnisz czemu? Wiesz ze "blowbacku" to bajer który po za utratą większej ilości gazu podczas strzału jest tylko efektowny? Oczywiście naciąga też kurek . Jednak bardziej efektowne jest naciągane samego kurka bez blowback. Ale co kto woli.
Edytowane przez: "Janekokazjonalny" wrz 4.
Avatar
Usunięty37096
Janekokazjonalny04/09/2019 15:59

A uzasadnisz czemu? Wiesz ze "blowbacku" to bajer który po za utratą w …A uzasadnisz czemu? Wiesz ze "blowbacku" to bajer który po za utratą większej ilości gazu podczas strzału jest tylko efektowny? Oczywiście naciąga też kurek . Jednak bardziej efektowne jest naciągane samego kurka bez blowback. Ale co kto woli.Oczywiście, już uzasadniam dlaczego:

Tego typu wiatrówki to zabawki. A zabawki te służą do sprawiania radości ze strzelania do puszek czy innych celów. A jeśli taka zabawka ma mieć sens, to niech chociaż troszkę przypomina bojowy pierwowzór - a co mógłby taki pistolet posiadać zbliżonego do prawdziwej spluwy? Ano ruchomy zamek. Przynajmniej czuć wystrzeloną kulkę. Ten, jak to napisałeś, bajer jest świetnym dopełnieniem zabawy wiatrówkami.

Co do utraty większej ilości gazu to nie róbmy sobie jaj - ile ten blowback weźmie więcej z kapsuły? Owszem, wystrzelisz może ze 20 razy mniej na butli ale przypominam, że butla kosztuje 1 zł. A ile podczas jednej sesji wystrzelisz takich kapsuł? Dwie? Trzy? Wolę wystrzelić nawet 50% mniej na jednej kapsule z BB niż dwa razy tyle bez.

Piszesz, że bardziej efektowne jest naciąganie samego kurka bez BB - owszem, ale w rewolwerach, nie w pistoletach w których króluje blowback i zakup pistoletu bez tego systemu jest trochę bez sensu.

Oczywiście to wszystko to moje zdanie. Każdy ma prawo myśleć inaczej.
Usunięty3709604/09/2019 16:11

Oczywiście, już uzasadniam dlaczego: Tego typu wiatrówki to zabawki. A za …Oczywiście, już uzasadniam dlaczego: Tego typu wiatrówki to zabawki. A zabawki te służą do sprawiania radości ze strzelania do puszek czy innych celów. A jeśli taka zabawka ma mieć sens, to niech chociaż troszkę przypomina bojowy pierwowzór - a co mógłby taki pistolet posiadać zbliżonego do prawdziwej spluwy? Ano ruchomy zamek. Przynajmniej czuć wystrzeloną kulkę. Ten, jak to napisałeś, bajer jest świetnym dopełnieniem zabawy wiatrówkami. Co do utraty większej ilości gazu to nie róbmy sobie jaj - ile ten blowback weźmie więcej z kapsuły? Owszem, wystrzelisz może ze 20 razy mniej na butli ale przypominam, że butla kosztuje 1 zł. A ile podczas jednej sesji wystrzelisz takich kapsuł? Dwie? Trzy? Wolę wystrzelić nawet 50% mniej na jednej kapsule z BB niż dwa razy tyle bez.Piszesz, że bardziej efektowne jest naciąganie samego kurka bez BB - owszem, ale w rewolwerach, nie w pistoletach w których króluje blowback i zakup pistoletu bez tego systemu jest trochę bez sensu. Oczywiście to wszystko to moje zdanie. Każdy ma prawo myśleć inaczej.


Więc idąc Twoim Tokiem myślenia wiatrówka którą podaję w linku jest nic nie warta? militaria.pl/uma…xml
Zawsze myślałem że żeby zabawa wiatrówką była przyjemnie to wiatrówka powinna być celna a nie napchana bajerami.
Mam tą berette i uwierz ze mimo braku blowback zabawa jest przednia. Celność oraz moc super. Jeżeli wolisz bajer zamiast celność proszę bardzo kup tanią z blowback. A co do utraty gazu przy tym systemie bardziej mi chodziło że nie muszę co 40 strzałów zmieniać naboi (dwa magazynki) tylko wystarczy na trzy. Widzę że znasz się bardzo na wiatrówkach... Wybacz mój słownik zmienił słowo efektywne na efektowne. Skoro dla Ciębie liczy się wygląd nie moc oraz celność Twój wybór.
Avatar
Usunięty37096
Janekokazjonalny04/09/2019 16:21

Więc idąc Twoim Tokiem myślenia wiatrówka którą podaję w linku jest nic nie …Więc idąc Twoim Tokiem myślenia wiatrówka którą podaję w linku jest nic nie warta? https://www.militaria.pl/umarex/wiatrowka_beretta_m92fs_4,5_mm_black_419_00_00_p547.xmlZawsze myślałem że żeby zabawa wiatrówką była przyjemnie to wiatrówka powinna być celna a nie napchana bajerami. Mam tą berette i uwierz ze mimo braku blowback zabawa jest przednia. Celność oraz moc super. Jeżeli wolisz bajer zamiast celność proszę bardzo kup tanią z blowback. A co do utraty gazu przy tym systemie bardziej mi chodziło że nie muszę co 40 strzałów zmieniać naboi (dwa magazynki) tylko wystarczy na trzy. Widzę że znasz się bardzo na wiatrówkach... Wybacz mój słownik zmienił słowo efektywne na efektowne. Skoro dla Ciębie liczy się wygląd nie moc oraz celność Twój wybór.O czym ty mówisz - celność, moc, dwa magazynki + linkujesz pistolet za prawie 800 zł
Zobacz jeszcze raz na cenę w ofercie. Uważam, że lepiej dołożyć 100 zł do blowbacku a ty wyjeżdżasz ze sprzętem z kilka razy wyższej półki... Takim rozumowaniem, to ja ci podlinkuję takie coś i jestem pewien, że jest to lepsze niż twoja beretta: militaria.pl/air…116

I jeszcze te podjazdy typu "Widzę że znasz się bardzo na wiatrówkach..." - od razu wiadomo z kim mam do czynienia.

Miłego dnia
W cenie do 200zl coś ktoś innego poleci czy brać to? Głównie do zabawy, pewnie za tydzień yebne w kat ale zawsze chciałem więc...
Kupione dziękuję, plus.
Outletowy_Outlet04/09/2019 14:27

Warta coś taka zabawka?


Pracowałem w militaria.pl, pistolet z okazji jest strasznym badziewiem. Praktycznie każda wracała na reklamację ze względu na krzywy tor lotu pocisku i szybko niszczejące uszczelki. Lepiej już wziąć nieco droższy model CZ SP-01 4,5mm. Pistolet dużo lepiej wykonany, lepiej odwzorowany i jak na pierwszą wiatrówkę typu krótkiego jak najbardziej ok. Co do samej okazji, okazja żadna. Ten pistolet kosztuje tyle od zawsze. Jakby ktoś miał jakieś pytania to zapraszam na priv, chętnie odpowiem.
Kharothen04/09/2019 18:41

Pracowałem w militaria.pl, pistolet z okazji jest strasznym badziewiem. …Pracowałem w militaria.pl, pistolet z okazji jest strasznym badziewiem. Praktycznie każda wracała na reklamację ze względu na krzywy tor lotu pocisku i szybko niszczejące uszczelki. Lepiej już wziąć nieco droższy model CZ SP-01 4,5mm. Pistolet dużo lepiej wykonany, lepiej odwzorowany i jak na pierwszą wiatrówkę typu krótkiego jak najbardziej ok. Co do samej okazji, okazja żadna. Ten pistolet kosztuje tyle od zawsze. Jakby ktoś miał jakieś pytania to zapraszam na priv, chętnie odpowiem.najtańszy sensowny z blowback polecisz coś?
Używany Smith&Wesson M&P40, a z nowych Heckler&Koch VP9 (obecnie 299 z 449 na militariach)
krolewnasniezka04/09/2019 20:51

najtańszy sensowny z blowback polecisz coś?


Jak ma być faktycznie najtańszy ale dobry to ten
militaria.pl/act…116
Zamek jako jedyny duży element zewnętrzny jest z aluminium, reszta to plastik.
+ Tani magazynek
+ Duża moc
+ Drobny, poręczny, pasuje do większości kabur
+ Single i double action, nie chcę mi się dokładnie opisywać ale można skrócić drogę spustu przez co nie trzeba tak mocno na niego naciskać w efekcie nie "zrywamy" strzału

- Brak możliwości rozmontowania jak przy lepszych replikach
- Problematyczne czyszczenie lufy

Półka wyżej
militaria.pl/rem…116

+ Świetna replika, ciężka głównie z alumunium
+ Replika legendarnego Colta 1911
+ W pełni rozbieralny model
+ Łatwa konserwacja

- Duży i ciężki, może być niewygodny dla młodszych użytkowników lub kobiet
- Brak szyny RIS na celownik laserowy lub latarkę
- Drogi magazynek
- Ciężko wyczuć spust
- Trochę mniejsza moc niż w CZ

Osobiście jestem fanem beretty
militaria.pl/act…116
W zasadzie to samo co wyżej, trochę poręczniejszy niż colt, lepszy spust podobny do CZ

Do wszystkich pistoletów z BlowBackiem sugeruję średniej ciężkości kulki czyli te srebrne. Czarne będą zbyt ciężkie i szybko opadną a miedziane lecą gdzie chcą.

Najlepiej byłoby pojechać do salonu osobiście, przemycać wszystkie trzy i wybrać najwygodniejszy.
Jak ładnie poprosicie to można przetestować strzelanie na sucho, kupcie tylko kapsułę CO2 i przetestujcie sobie BlowBack.

P.S
Magazynek w CZ nie wymaga klucza przy wymianie kapsuły CO2, przy pozostałych będzie niezbędny (Berreta powinna mieć wbudowany klucz w uchwyt, ale nie pamiętam czy akurat ta czy inna replika)
Edytowane przez: "Kharothen" wrz 4.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst