Niestety, ta okazja już wygasła
Whisky White Walker by Johny Walker - Lidl
-84° Zakończono

Whisky White Walker by Johny Walker - Lidl

8
paź 26. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Nowa szkocka whisky (blend) White Walker by Johnnie Walker dostępna w Winnicy Lidla. Według producenta najlepiej podawać zmrożoną.
Krotki opis:
White Walker to limitowana edycja marki Johnnie Walker, zainspirowana najbardziej tajemniczymi
i przerażającymi postaciami z kultowego serialu Gra o Tron. Design butelki White Walker w innowacyjny sposób odzwierciedla magiczną moc Białych Wędrowców wiążącą się z zimą i mrozem. Po wyjęciu z zamrażalnika na butelce pojawiają się ukryte elementy. W odróżnieniu do Johnnie Walker Black Label (40%), White Walker ma 41,7% nawiązując do 1 tronu i 7 królestw z Gry o Tron.
Wyjątkowy smak łączący aromaty karmelizowanego cukru, wanilii, świeżych czerwonych jagód oraz subtelnych nut owocowych to efekt kompozycji szkockich whisky typu single malt z Cardhu i Clynelish, jednych z najbardziej wysuniętym na północ szkockich destylarni.

Whisky nie jest dostępna że zniżka 50%, jak kolega zauważył poniżej. Ale znajduje się w ofercie sklepu.
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

8 Komentarzy
To whisky nie jest dostępne w promocji -50% na trzecią sztukę:
1357775-q6u7v.jpg

Proszę nie wprowadzać w błąd
Edytowane przez: "ziomal" paź 26. 2018
Jakikolwiek kod rabatowy?
YoloPawian1 min

Jakikolwiek kod rabatowy?


10% na pierwsze zamówienie?
To nie wprowadzanie w błąd, na ten produkt nie ma zniżki ale jest dostępny.
1357831-9DBMS.jpg
Edytowane przez: "t4ngoo" paź 26. 2018
ziomal26/10/2018 10:31

To whisky nie jest dostępne w promocji -50% na trzecią sztukę:[Obrazek] Pr …To whisky nie jest dostępne w promocji -50% na trzecią sztukę:[Obrazek] Proszę nie wprowadzać w błąd


Jest dostępna w sklepie w ramach promocji, jedynie nie dotyczy jej obniżka ceny. Wyedytowalem opis dla osób czytających na szybko.
t4ngoo3 min

Jest dostępna w sklepie w ramach promocji, jedynie nie dotyczy jej obniżka …Jest dostępna w sklepie w ramach promocji, jedynie nie dotyczy jej obniżka ceny. Wyedytowalem opis dla osób czytających na szybko.


Pierwotnie napisałeś, że dostępna jest w promocji -50% na trzecią butelkę. Skoro nie dotyczy jej rabat, to nie jest dostępna w promocji
Masz racje, tak napisałem, stąd późniejszą edycja. Promocja to nie tylko ten alkohol ale dużo innych, nie musisz kupować 3 butelek jednej whisky. Sama cena, nawet bez obniżki jest atrakcyjna: taniej niż np w propaganda 24 (169 pln) czy intermarche (159 pln).
Edytowane przez: "t4ngoo" paź 26. 2018
Nie jest watra wydania tych pieniędzy , wiem ze o gustach sie nie dyskutuje ale uwieżcie że za 130 ziko za tego jw to przegiecie pały
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst