Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Whisky Japońska TENJAKU 0,7 l Biedronka
432°

Whisky Japońska TENJAKU 0,7 l Biedronka

89,99zł135zł-33%Biedronka Okazje
66
432°
Whisky Japońska TENJAKU 0,7 l Biedronka
wrz 11. 2020
Japońska whisky, która została zainspirowana śpiewem skowronka zwiastującego nadejście wiosny w krajach na całym świecie. Podobnie jak czysta i doskonała jest melodia, którą wydobywa z siebie ten maleńki ptak, tak czysty i łagodny jest smak whisky Tenjaku.

Trunek miał swoją premierę w styczniu 2020 roku w Stanach Zjednoczonych. Powstaje na bazie krystalicznej źródlanej wody oraz naturalnych składników. Poddaje się go destylacji oraz przechodzi około 5-letni proces dojrzewania w dębowych beczkach po bourbonie. Wszystkie etapy produkcji mają miejsce w Japonii.

Bogate i pełne smaku słody są fachowo harmonizowane, a zbożowe nuty przygaszone tak, żeby prawdziwy charakter trunku mógł zostać podkreślony i wzmocniony. Znakomita równowaga, którą osiąga ta ponadczasowa mieszanka jest godna uwagi każdego miłośnika japońskich whisky.

Charakteryzuje się ona aromatem pełnym subtelnych, dymnych akcentów. Słodki zapach przypomina dojrzałą gruszkę oraz bukiet suszonych owoców. W smaku początkowo jest zaskakująco pikantny, ale z czasem powraca do swojego zaokrąglonego i łagodnego charakteru. Finisz niezwykle długi, pozostawiający na podniebieniu akcenty białego dębu oraz rozpływającą się słodycz.

Opis za stroną smacznajama.pl
Polecam dla Bourboniarzy ? ? ?
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
Najlepsze komentarze
Jak kiedyś pędziłem samogon to był zainspirowany krzykiem ciszy Te opisy są the Best.
Cena ok ale trzeba mieć świadomość że przy whisky japońskiej płacisz 50% więcej za to że jest japońska i przejechała kawał świata. No i w dalszym ciągu to blend za 90 pln ... mam spore wątpliwości po ocenach na forach.

whiskybase.com/whi…sky piszą "unikać" :-)
66 Komentarzy
Pił to ktoś?
Jaka to japońska whisky? Z ryżu? Z ciekawości by spróbował. W takiej cenie to powinna być nie najgorsza
@Marek_Marecki079 podaj proszę lokalizację sklepu
Jak kiedyś pędziłem samogon to był zainspirowany krzykiem ciszy Te opisy są the Best.
Almane11/09/2020 08:17

@Marek_Marecki079 podaj proszę lokalizację sklepu


Biedronka Olsztyn ul.Kołobrzeska
Promocja Ogólnopolska
_pączek_11/09/2020 08:05

Pił to ktoś?


Jak otworzę i spróbuję, to moje kubki smakowe powiedzą czy dobra, dla mnie. Każdy ma swoje, jak nie spróbujesz to się nie dowiesz .
A w tej cenie myślę że warto kupić i sprawdzić, tym bardziej leżakuje w beczkach po burbonie, dla mnie ciekawa pozycja do degustacji 🥃 🥃 🥃
SzczfanaGapa11/09/2020 08:18

Jak kiedyś pędziłem samogon to był zainspirowany krzykiem ciszy Te opi …Jak kiedyś pędziłem samogon to był zainspirowany krzykiem ciszy Te opisy są the Best.


Tak jak Kopnięcie Żubra
Cena ok ale trzeba mieć świadomość że przy whisky japońskiej płacisz 50% więcej za to że jest japońska i przejechała kawał świata. No i w dalszym ciągu to blend za 90 pln ... mam spore wątpliwości po ocenach na forach.

whiskybase.com/whi…sky piszą "unikać" :-)
Arunio11/09/2020 09:10

Cena ok ale trzeba mieć świadomość że przy whisky japońskiej płacisz 50% wi …Cena ok ale trzeba mieć świadomość że przy whisky japońskiej płacisz 50% więcej za to że jest japońska i przejechała kawał świata. No i w dalszym ciągu to blend za 90 pln ... mam spore wątpliwości po ocenach na forach.https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/127295/tenjaku-whisky piszą "unikać" :-)


Piszę tak jak jest, napisane że tam się odbywa cały proces. Zostaje tylko samemu sprawdzić i ocenić. Z drugiej strony podpierasz się jedną zagraniczną stroną internetową, gdzie i tak ogólna ocena tego japończyka jest przyzwoita w tej cenie, napiszę" nie unikać" 🥃
SzczfanaGapa11/09/2020 08:18

Jak kiedyś pędziłem samogon to był zainspirowany krzykiem ciszy Te opi …Jak kiedyś pędziłem samogon to był zainspirowany krzykiem ciszy Te opisy są the Best.


Np Podkarpaciu dodatkowo słodkim blaskiem księżyca
Tylko do coli/pepsi... ale do takich celów to są tańsze specyfiki. Solo nie da rady. Już w poniedziałek to było na półkach.
Edytowane przez: "ziachu" wrz 11.
Co do whisky - ta jest łagodna i delikatna, warta spróbowania za tą cenę. Co do wstawki daję plusa, aczkolwiek trunek ten jest od jakiegoś czasu dostępny w hipermarketach Tesco w stałej cenie 99,99 zł, ale bywał przeceniany też na 89,99
Nie jest to najlepsza rzecz jaką można wypić w tej cenie. Jest inna niż typowe whisky ale nie jest to również coś, do czego chciałoby się wracać po spróbowaniu.
_pączek_11/09/2020 08:05

Pił to ktoś?


Ja zostało mi 1/4 butelki i właśnie rozglądałem się za nową 😁 Mi bardzo smakuje. Jest delikatna w smaku z nutami wiśni. Posmak lekko ostry. Najlepiej mi smakuje z lodem
Marek_Marecki07911/09/2020 09:22

Piszę tak jak jest, napisane


Ja tez "pisze jak jest napisane" - Ty podałeś opis ze strony, która chce sprzedać, gołym okiem widać że to bzdety o słowiku :-) Ja podałem link do strony gdzie są jakieś recenzje - odpowiedź na pytanie "czy ktoś pił". Nie bardzo rozumiem pretensje do tego wpisu - nie piłeś możesz przeczytać , nie chcesz nie czytasz. Piłem kilka Japońskich whisky i tylko jedna, któraś Hibiki zrobiła na mnie wrażenie. Ceny zazwyczaj przestrzelone bo to towar "wyjątkowy" nie przez smak tylko "japońskość". rozumiem że bronisz swojej wstawki.
Arunio11/09/2020 10:07

Ja tez "pisze jak jest napisane" - Ty podałeś opis ze strony, która chce sp …Ja tez "pisze jak jest napisane" - Ty podałeś opis ze strony, która chce sprzedać, gołym okiem widać że to bzdety o słowiku :-) Ja podałem link do strony gdzie są jakieś recenzje - odpowiedź na pytanie "czy ktoś pił". Nie bardzo rozumiem pretensje do tego wpisu - nie piłeś możesz przeczytać , nie chcesz nie czytasz. Piłem kilka Japońskich whisky i tylko jedna, któraś Hibiki zrobiła na mnie wrażenie. Ceny zazwyczaj przestrzelone bo to towar "wyjątkowy" nie przez smak tylko "japońskość". rozumiem że bronisz swojej wstawki.


Wszystkie opisy, tej whisky z polskich stron są pozywtywne, próbowałeś tą whisky?, nie skreślam jej tylko dlatego by móc samemu wyrobić sobie opinie, jak wleje w swoje kubki smakowe. Czy faktycznie będzie Japoński Słowik. Co do cen jest totalny rozstrzał, a już niektóre to rykoszet, cena a jakość i nie tylko Japończyki Jestem zwolennikiem Bourbonów, więc dlatego jest ciekawa.
Pretensje, a gdzie...? Twoje zdrówko 🥃
fafnoscie11/09/2020 10:01

Ja zostało mi 1/4 butelki i właśnie rozglądałem się za nową 😁 …Ja zostało mi 1/4 butelki i właśnie rozglądałem się za nową 😁 Mi bardzo smakuje. Jest delikatna w smaku z nutami wiśni. Posmak lekko ostry. Najlepiej mi smakuje z lodem


I to jest odpowiedź, czy smakuje czy nie i kto ma jakie odzczucia po wypiciu szklaneczki 🥃
Twoje zdrowie 🥃
alkomaniak11/09/2020 09:35

Co do whisky - ta jest łagodna i delikatna, warta spróbowania za tą cenę. C …Co do whisky - ta jest łagodna i delikatna, warta spróbowania za tą cenę. Co do wstawki daję plusa, aczkolwiek trunek ten jest od jakiegoś czasu dostępny w hipermarketach Tesco w stałej cenie 99,99 zł, ale bywał przeceniany też na 89,99


Masz rację, wcześniej był nawet po 119, ale Tesco się wycofuje z Polski, więc czekać tylko na jeszcze głębsze obniżki, co dla Peperka będzie nie lada gratka
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst