Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Whisky Highland Black 8-letnia 0,7 ALDI
111°

Whisky Highland Black 8-letnia 0,7 ALDI

59,99zł70zł-14%ALDI Okazje
11
lis 22. 2019
Whisky, która wywołała burzę w Internecie po pojawieniu się informacji o tym, że Aldi ma najlepszego blenda na świecie w cenie ok. 17$ lub 14£. Tytuł zdobyty w konkursie Spirits Business Scotch Whisky Masters, na między innymi, najlepszą whisky na świecie.
Potem były sprostowania, że nie najlepszą tylko bardzo dobrą, zdobywcę złotego (wbrew pozorom to drugie miejsce na podium) medalu w kategorii blend do 12 lat.
Dwie z wielu recenzji malt-review.com/201…ky/
whiskybase.com/whi…old
Info o konkursie, po polsku polishexpress.co.uk/whi…cie
Sporo filmów na Youtube.
Ogólnie wielki hype.
Moim zdaniem bardzo dobra whisky do picia bez dodatków, ale każdy powinien sobie wyrobić opinię sam. W cenie 60 zeta za 0,7 trunek zacny.
Aktualizacje społecznościowe
ALDI Okazje

Grupy

11 Komentarzy
A to nie był czasem z Lidla Queen Margot, bo tak coś kojarzę, nie jestem znawcą tylko kiedyś czytałem że ta z Lidla była ok
dareczekpop22/11/2019 22:33

A to nie był czasem z Lidla Queen Margot, bo tak coś kojarzę, nie jestem z …A to nie był czasem z Lidla Queen Margot, bo tak coś kojarzę, nie jestem znawcą tylko kiedyś czytałem że ta z Lidla była okInformacja o wygranej QM 8YO z Lidla był fakenewsem, ta z Aldi dostała nagrodę, ale to inny konkurs był.
Pewnie to i tak jakieś tricki speców od reklamy.
Queen M. nie piłem, więc się nie wypowiadam, za to Highland Black jest naprawdę smaczny.
VeniPiG22/11/2019 22:49

Informacja o wygranej QM 8YO z Lidla był fakenewsem, ta z Aldi dostała n …Informacja o wygranej QM 8YO z Lidla był fakenewsem, ta z Aldi dostała nagrodę, ale to inny konkurs był.Pewnie to i tak jakieś tricki speców od reklamy.Queen M. nie piłem, więc się nie wypowiadam, za to Highland Black jest naprawdę smaczny.


Ok dzięki za info
VeniPiG22/11/2019 22:49

Informacja o wygranej QM 8YO z Lidla był fakenewsem, ta z Aldi dostała n …Informacja o wygranej QM 8YO z Lidla był fakenewsem, ta z Aldi dostała nagrodę, ale to inny konkurs był.Pewnie to i tak jakieś tricki speców od reklamy.Queen M. nie piłem, więc się nie wypowiadam, za to Highland Black jest naprawdę smaczny.


Queen Margot to nie fake, sędziował tam jeden z Polaków ale to było rok temu i również chodziło o blendy do 12 lat. Nie pamiętam już konkursu.
Edytowane przez: "opek" lis 22. 2019
opek22/11/2019 23:24

Queen Margot to nie fake, sędziował tam jeden z Polaków ale to było rok tem …Queen Margot to nie fake, sędziował tam jeden z Polaków ale to było rok temu i również chodziło o blendy do 12 lat. Nie pamiętam już konkursu.


Queen Margot to był fake, whisky ta zajęła pierwsze miejsce ale w jakimś ćwierćfinale. Później zadziałał pseudo marketing.
W 2013r. Western Gold (kolejne whisky z lidla), zdobył złoto IWSC w kategorii burbon i jeszcze kilka pomniejszych nagród. Queen Margot, już wcześniej wygrywało jakieś konkursy, a ten "fake" z 2019r. mimo, że do wygranej daleko, to i tak stosunek jakość/cena zasługuje na uznanie W takiej cenie nie ma się do czego dop... jak ktoś chce posmakować inne "whisky" w tej cenie polecam "Highlander" Jak nie porzyga się od samego zapachu to polecam wypić na kacu szklaneczkę czystej, przeczyszczenie gwarantowane
3552008-Qdzit.jpgWarszawa - Aldi na al.Krakowskiej jest jeszcze parę sztuk
3628900-QagaZ.jpg11.01.2020
ALDI Osiedle Bohaterów Września 1
Kraków
Edytowane przez: "tminki" sty 12.
Będzie tanieć, na czerwono jest
Bardzo spoko jakość w stosunku do ceny 🥃
Hej byłem dziś w Aldi i natknąłem się na whisky 0,7L za 29,99zl ale nazwy nie pamiętam, trochę bałem się tego brać mając w pamięci smak whiskey od naszych braci zza wschodniej granicy w podobnej cenie. Czy ktoś smakował tego napitku w cenie 29,98zl z Aldi ?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst