Niestety, ta okazja już wygasła
Whisky Glenlivet Code 0.7 sklep Alkooutlet
506° Zakończono

Whisky Glenlivet Code 0.7 sklep Alkooutlet

399,99zł549,99zł-27% 20zł Alkooutlet Okazje
31
506° Zakończono
Whisky Glenlivet Code 0.7 sklep Alkooutlet
sty 1. 2021Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Glenlivet to szkocka destylarnia, która jako pierwsza uzyskała licencję na produkcję whisky. Działa niemalże nieprzerwanie od 1824 roku (działalność zawieszono tylko podczas II wojny światowej). Od lat '30 XX wieku po dzień dzisiejszy jest najlepiej sprzedającą się whisky w Stanach Zjednoczonych. Glenlivet wypracował sobie również drugie miejsce jeśli chodzi o sprzedaż na świecie. Destylaty z gorzelni Glenlivet używane są też do kupażowania mieszanej whisky Chivas Regal.
Podążając za intrygującymi wrażeniami jakie przyniosły poprzednie edycje Alpha i Cipher, Glenlivet Code to kolejna tajemnicza szkocka whisky single malt z legendarnej destylarni. Twórcy po raz kolejny zaprezentowali whisky w nieprzezroczystej czarnej butelce, pozbawionej jakichkolwiek informacji dotyczących wieku, użytych beczek i nut aromatyczno - smakowych.
Code to owoc pracy mistrza gorzelniczego Alana Winchestera, który zaprasza wszystkich do rozszyfrowania zagadki tej unikalnej whisky, "będąc[ej] - jak powiada Winchester - labiryntem smaków i aromatów, które będą nie lada sprawdzianem dla zmysłów nawet najbardziej doświadczonych koneserów whisky".
Aktualizacje społecznościowe
Alkooutlet Okazje
31 Komentarzy
Prześlij Komentarz