Niestety, ta okazja już wygasła
Whisky Glendronach 12 Original, Auchan Kometa Toruń
127° Zakończono

Whisky Glendronach 12 Original, Auchan Kometa Toruń

130zł186,19zł-30%Auchan Okazje
13
lip 26. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Toruniu w Auchan Kometa dostępna w zacnej cenie whisky Glendronach 12 letnia.
Whisky zbiera wszędzie bardzo dobre recenzje.
W momencie robienia zdjęcia były jeszcze 4 sztuki.
Raczej lokalna
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka

Grupy

13 Komentarzy
Kup mi dwie, jutro odbiorę
Dziś mnie tam już nie będzie, a na weekend wyjeżdżam
pepper.pl/pro…885 dubel wstawka od dawna jest już
Sobota rano: byłem, sprawdziłem, i półka oczywiście pusta. W systemie mają podobno dwie sztuki, ale w magazynie ich nie mogli już znaleźć. Odpowiedź pracownika: "Panie, nawet trzylitrowe butle nam już ukradli..."
Słupsk - 154,-......
Obowiązuje do końca sierpnia, ale chyba nic nie dokładają na półkę, bo dwie soboty pod rząd pustka razi po oczach.
W tej cenie znakomity wybór, mam nadzieję że nie pomylę ale leżakowana w beczkach po sherry przez ponad 8 lat, dziś to już rzadkość.
Tgfssdeegads07/08/2019 12:31

W tej cenie znakomity wybór, mam nadzieję że nie pomylę ale leżakowana w be …W tej cenie znakomity wybór, mam nadzieję że nie pomylę ale leżakowana w beczkach po sherry przez ponad 8 lat, dziś to już rzadkość.


Raczej mylisz się. To nie jest Single Cask, w związku z czym składa się na niego wiele beczek. Część jest po Sherry Oloroso, część po PX, część po bourbonie, część wielokrotnego napełnienia.
Jak coś to butelek jest jeszcze sporo, tylko stoją w innym miejscu. Od cenówki ze zdjęcia trochę na lewo i na najwyższej półce. Upewnijcie się tylko pod czytnikiem, czy cena się zgadza
jeszcze z 5 butelek jest, info z teraz.
Oksymoron08/08/2019 11:34

Raczej mylisz się. To nie jest Single Cask, w związku z czym składa się na …Raczej mylisz się. To nie jest Single Cask, w związku z czym składa się na niego wiele beczek. Część jest po Sherry Oloroso, część po PX, część po bourbonie, część wielokrotnego napełnienia.


Single Cask to zupełnie inna historia, a Twój opis wskazywałby wręcz na Blended Malta. Aż sprawdziłem tym razem i nie myliłem się, ponad 8 lat a nawet pełne 12 lat w beczkach po Sherry (Oloroso i Pedro Ximenez), oczywiście nie Single Cask, nic o tym nie wspominałem, nie ma szans w tej cenie. Nie wiem skąd te info o bourbonie, nigdzie na to nie natrafiłem, jakbyś podesłał źródło chętnie poszerze wiedzę (bez ironii). Tak czy inaczej whisky warte posmakowania, jedno z ciekawszych w moim barku 😁
Jeszcze 6 na półce
Tgfssdeegads10/08/2019 23:02

Single Cask to zupełnie inna historia, a Twój opis wskazywałby wręcz na Ble …Single Cask to zupełnie inna historia, a Twój opis wskazywałby wręcz na Blended Malta. Aż sprawdziłem tym razem i nie myliłem się, ponad 8 lat a nawet pełne 12 lat w beczkach po Sherry (Oloroso i Pedro Ximenez), oczywiście nie Single Cask, nic o tym nie wspominałem, nie ma szans w tej cenie. Nie wiem skąd te info o bourbonie, nigdzie na to nie natrafiłem, jakbyś podesłał źródło chętnie poszerze wiedzę (bez ironii). Tak czy inaczej whisky warte posmakowania, jedno z ciekawszych w moim barku 😁


Blended Malt to zupełnie inna historia. Single Malt może być mieszanką dowolnej liczby beczek, o ile wszystkie pochodzą z tej samej destylarni. Taka jest główna idea whisky Single Malt - jedno miejsce pochodzenia. Co do beczek po bourbonie - obecnie są to najbardziej rozpowszechnione beczki do maturacji, z powodu tego że każda nowa partia bourbon whiskey leżakuje w świeżych beczkach. Te które zostały już raz użyte trafiają na sprzedaż, głównie do Szkocji. Kiedyś sytuacja była zgoła inna, bo w czasach prohibicji bourbon whiskey nie była w ogóle produkowana, a później "odradzała się" dość wolno. Podobno dopiero pod koniec stulecia, skala jego produkcji zbliżyła się do tej, z czasów przed prohibicją. Tak więc bardzo bym się zdziwił gdyby okazało się że GlenDronach nie używa beczek po bourbonie. Co do konkretnych źródeł, to takowych nie posiadam, ale za to chętnie zapoznam się z Twoimi. Tak więc jeśli możesz, to podeślij linka z informacją na temat czasu dojrzewania GlenDronacha 12 w poszczególnych beczkach.
Pozdrawiam
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od pufa13. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst