Niestety, ta okazja już wygasła
Whisky Famous Grouse 1L - Biedronka
162° Zakończono

Whisky Famous Grouse 1L - Biedronka

15
paź 31. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Proszę wybaczyć ale jak coś to moja pierwsza wrzuta Niezła cena jak za 1L łagodnej whisky . Znalezione w Biedronce w Warszawie na ul. Broniewskiego 58. Chyba okazja krajowa.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

15 Komentarzy
Dobra, łagodna whisky. Według mnie w tej cenie nie ma nic lepszego
Avatar
Usunięty32304
Co znaczy łagodna? Łagodna to dobrze czy źle? Od kiedy alkohol 40% ma być łagodny?
Edytowane przez: "Usunięty32304" paź 31. 2018
Nie znam tej whisky, nie wiem czy dobra okazja ale daje duzego plusa za to ze ktos z Warszawy napisal adres i to dokladny adres ;-) niech "Warszawioki" się od Ciebie uczą
Panowie eksperci, Co lepsze Famous Grouse czy Bushmills Original (https://www.pepper.pl/promocje/bushmills-original-irish-whiskey-1l-biedronka-111362)
Pytam poważnie
grigor198620 min

Panowie eksperci, Co lepsze Famous Grouse czy Bushmills Original …Panowie eksperci, Co lepsze Famous Grouse czy Bushmills Original (https://www.pepper.pl/promocje/bushmills-original-irish-whiskey-1l-biedronka-111362)Pytam poważnieMnie bardziej smakuje Bushmills. Kuropatwa też jest w porządku, ale nieco mniej bogata w smaku i łagodna od Busha.
ZuLu-StR_Tarnow5 g, 12 min

Nie znam tej whisky, nie wiem czy dobra okazja ale daje duzego plusa za to …Nie znam tej whisky, nie wiem czy dobra okazja ale daje duzego plusa za to ze ktos z Warszawy napisal adres i to dokladny adres ;-) niech "Warszawioki" się od Ciebie uczą


Dzięki 😘
Famous Grouse 1L x 2 w Gagalonie jest za 100 zł
Refes7 g, 54 min

Famous Grouse 1L x 2 w Gagalonie jest za 100 zł


No i? Gagalon ma tylko kilka sklepów i to na Śląsku a Biedre praktycznie wszędzie można znaleźć Przy okazji, ta oferta jest ogólnopolska.
Usunięty3230431/10/2018 10:27

Co znaczy łagodna? Łagodna to dobrze czy źle? Od kiedy alkohol 40% ma być ł …Co znaczy łagodna? Łagodna to dobrze czy źle? Od kiedy alkohol 40% ma być łagodny?A od kiedy ma nie być łagodny? spróbuj wild turkey zwykłego lub 101, który jest mocniejszy niż typowe trunki a jest naprawdę łagodny.
Avatar
Usunięty32304
Rychuryszard06/11/2018 10:32

A od kiedy ma nie być łagodny? spróbuj wild turkey zwykłego lub 101, który …A od kiedy ma nie być łagodny? spróbuj wild turkey zwykłego lub 101, który jest mocniejszy niż typowe trunki a jest naprawdę łagodny.Wypiłem litry wild turkeya i ten 50,5% wcale łagodny nie jest.
Na pepperze co druga okazja z blended whisky ma w opisie "łagodna". Famous Grouse, którego ja pamiętam, miał ostry smak, a łagodny to ostatnie, co bym o nim powiedział. Poza tym co to znaczy łagodny? Że nie czuć alkoholu? Czy że smak bez żadnego charakteru? A wódka jest łagodna? Jakie jest przeciwieństwo łagodnego? Bo się zgubiłem i nie wiem, co myśleć o tym przymiotniku o pustym znaczeniu.
Usunięty32304lis 6. 2018

Wypiłem litry wild turkeya i ten 50,5% wcale łagodny nie jest.Na pepperze c …Wypiłem litry wild turkeya i ten 50,5% wcale łagodny nie jest.Na pepperze co druga okazja z blended whisky ma w opisie "łagodna". Famous Grouse, którego ja pamiętam, miał ostry smak, a łagodny to ostatnie, co bym o nim powiedział. Poza tym co to znaczy łagodny? Że nie czuć alkoholu? Czy że smak bez żadnego charakteru? A wódka jest łagodna? Jakie jest przeciwieństwo łagodnego? Bo się zgubiłem i nie wiem, co myśleć o tym przymiotniku o pustym znaczeniu.


łagodny , że nie grzeje rury
Jest jeszcze? W siedlcach?
Edytowane przez: "mariusz.yaskol" lis 30. 2018
W Warszawie jest
Dobra to bede polował
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od pawles. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst