Niestety, ta okazja już wygasła
Whisky Benromach organic Auchan Toruń Kometa
146° Zakończono

Whisky Benromach organic Auchan Toruń Kometa

130zł203zł-36%Auchan Okazje
7
146° Zakończono
Whisky Benromach organic Auchan Toruń Kometa
maj 12. 2020Dostępność Kujawsko-pomorskie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

BENROMACH ORGANIC WHISKY określa się mianem pierwszej w całości organicznej pozycji na globalnym rynku gorzelniczym. Ten wyjątkowy single malt powstaje przy wyłącznym udziale ekologicznego jęczmienia rodem ze szkockiego Speyside, którego destylaty dojrzewają przez siedem lat w beczkach z organicznego drewna dębu amerykańskiego sprowadzanych z Missouri. W recepturze nie ma też miejsca na sztuczne barwniki – głębie koloru napitku zawdzięczamy właśnie beczkom. Alkohol pachnie słodyczą kremów i toffi, zza których wychylają się nuty wanilii, jabłek i bananów. Smak natomiast zdominowały ostrości pieprzowe równoważone waniliową owocowością z dodatkiem toffi.


źródło info o promocji: grupa na fb "Whisky/bourbon okazje cenowe"
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka
7 Komentarzy
Chyba jeszcze nie jest ta whisky tylko koszerna, sam marketingowy bełkot. Organiczne drzewa.
Edytowane przez: "Vampyr" maj 12.
„W recepturze nie ma też miejsca na sztuczne barwniki – głębie koloru napitku zawdzięczamy właśnie beczkom” - jakie szczęście, że jest miejsce na sztuczne aromaty, którym whisky zawdzięcza zalety wymienione w dwóch ostatnich zdaniach .
W Szczecinie znalazłem ten trunek także w promocji, lecz jest o 30zł droższy
guregori12/05/2020 18:48

„W recepturze nie ma też miejsca na sztuczne barwniki – głębie koloru napit …„W recepturze nie ma też miejsca na sztuczne barwniki – głębie koloru napitku zawdzięczamy właśnie beczkom” - jakie szczęście, że jest miejsce na sztuczne aromaty, którym whisky zawdzięcza zalety wymienione w dwóch ostatnich zdaniach .


Chyba nie rozumiesz czym jest szkocka whisky.
Wreszcie zdrowy ekologiczny alkochol. Pić nie umierać...
A pił ktoś, jak jego walory?
Oksymoron13/05/2020 15:24

Chyba nie rozumiesz czym jest szkocka whisky.To może wyjaśnisz ?
guregori15/05/2020 18:57

To może wyjaśnisz ?


Szkockie prawo nie dopuszcza dodawania żadnych sztucznych dodatków do whisky. Jedyne dozwolone substancje to woda i bezwonny karmel. Cały aromat pochodzi z fermentacji i maturacji. Wewnątrz beczki zachodzą różne procesy, m.in. oksydacji i estryfikacji. Wraz ze zmianą temperatury pory beczki rozszerzają się i kurczą. Gdy jest ciepło whisky wsiąka w drewno, a gdy robi się zimno jest ona "wyciskana", wypłukując taniny.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst