Niestety, ta okazja już wygasła

Whiskey z destylarni Bushmills ciężko spotkać 2 odmiany dla miłośników tej świetnej WHISKEY. Pojemność 0,7L

kwi 3. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

379774.jpg
Bushmills to jedna z największych i najlepiej znanych marek irlandzkich whiskey na świecie, która cieszy podniebienia konsumentów w Polsce od wielu lat. Ceniona jest głównie za zaskakująco łagodny smak, który drzemie w każdym łyku tego wyjątkowego trunku. Produkowana w Irlandii, w miejscowości Bushmills, której mieszkańcy, rodziny i znajomi pracują razem w destylarni o długoletniej tradycji. Jest ona bowiem najstarszą licencjonowaną destylarnią w Irlanii powstałą w 1608 roku.
Bushmills whiskey jest potrójnie destylowana i produkowana ręcznie w małych partiach, co nadaje jej unikalnego charakteru.

Opisywana tu whiskey Bushmills Carribean Rum cash Finish powstaje ze zmieszania Bushmills Single Malt whiskey dojrzewającej w ostatniej fazie w ręcznie wyselekcjonowanych beczkach po karaibskim rumie, z łagodną, potrójnie destylowaną irlandzką whiskey zbożową. Wyczuwalne aromaty owoców tropikalnych i wytrawnych przypraw. Najlepiej spożywać w czystej postaci lub z lodem

379774.jpg


Zapach i smak: sporo aromatów drewna i wanilii.

Bushmills American Oak to whisky typu blended, złożona z: Bushmills single malt, który ostatnią fazę dojrzewania spędził w ręcznie wyselekcjonowanych, dwukrotnie opalanych beczkach po bourbonie oraz łagodnej, potrójnie destylowanej irlandzkiej whisky zbożowej.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
58 Komentarzy
Prześlij Komentarz