WGW 2016 - Pakiet konsoli Xbox One Elite z dwoma kontrolerami Elite
353°Zakończono

WGW 2016 - Pakiet konsoli Xbox One Elite z dwoma kontrolerami Elite

20
paź 16. 2016
WGW 2016 - Pakiet konsoli Xbox One Elite z dwoma kontrolerami Elite.

W cenie 1499 jest:

1. Konsola Xbox One z dyskiem SSHD 1 TB
2. 2 x Kontroler bezprzewodowy Xbox Elite

Jeśli link nie działa wpisz w wyszukiwarkę #wgwelita
Aktualizacje społecznościowe
20 Komentarzy
Zbanowany
było
za bardzo się nie postarali...
Jak z drugim kontrolerem? Z tego co czytam to w pakiecie jest konsola z jednym padem elite
marcin3citypaź 16. 2016

Jak z drugim kontrolerem? Z tego co czytam to w pakiecie jest konsola z …Jak z drugim kontrolerem? Z tego co czytam to w pakiecie jest konsola z jednym padem eliteNo drugi kontoler dodawany jest w koszyku. Ale jego cena masakra (600 zł), wieć na checkoutcie wychodzi jakies 1998 zł
Autor
marcin3citypaź 16. 2016

Jak z drugim kontrolerem? Z tego co czytam to w pakiecie jest konsola z …Jak z drugim kontrolerem? Z tego co czytam to w pakiecie jest konsola z jednym padem elite


Tak wygląda zestawienie produktów przy zakupie z tej okazji

108542-BN1kE.jpg
W sumie 1499 zł.

Wg mnie cena ok, zwłaszcza jeśli kto sprzeda drugi kontroler :-)
Faktycznie dopiero w koszu obniża cenę konsoli o 500 i dodaje pada za 600
Autor
marcin3citypaź 16. 2016

Faktycznie dopiero w koszu obniża cenę konsoli o 500 i dodaje pada za 600


Hmm dziwne, ja od razu po wpisaniu kodu w wyszukiwarkę miałem pokazany taki "wzbogacony" zestaw z tą ceną.
Trzeba wpisać kod promocyjny ? aby obniżyło cenę ?
Autor
Juni0rekpaź 16. 2016

Trzeba wpisać kod promocyjny ? aby obniżyło cenę ?


Tak, w wyszukiwarce.
#wgwelita
z innej beczki, czy zakup One ma jeszcze sens, czy warto poczekać na okazje lub dołożyć już teraz do wersji S?
Gdyby to był One S to brałbym. Dla samego pada imho nie warto.
Wiesiekpaź 16. 2016

Gdyby to był One S to brałbym. Dla samego pada imho nie warto.


Nie tylko pad, dysk jest tez lepszy. Za te pieniadze moim zdaniem sie oplaca, same 2 pady elite sa duzo warte, do tego lepszy dysk
krycha00paź 16. 2016

z innej beczki, czy zakup One ma jeszcze sens, czy warto poczekać na …z innej beczki, czy zakup One ma jeszcze sens, czy warto poczekać na okazje lub dołożyć już teraz do wersji S?


Wszystko rozbija się o to jaki masz telewizor oraz czy planujesz w przyszłości zakup telewizora z HDR 4K. I nie słuchaj osób, które mówią, że dobry telewizor 4K HDR z niskim input lagiem to kwestia 20 tysięcy, bo od 4 tysięcy już się zaczynają bardzo dobre modele z niskim input lagiem nawet w HDR 4K.

Polecam lekturę i testy najbardziej rzetelne jakie można znaleźć:
rtings.com/tv/…lag

Do normalnego telewizora FHD polecam zakup tego zestawu z 2x Elite ze względu na lepsze pady, lepszy dysk (tzn. szybsze czasy ładowania poziomów i wczytywania gier), natomiast do 4K HDR Xbox One S ze względu na HDR (nie ze względu na 4K, wiem, że gry nie będą chodzić w 4K, jedynie jeśli już to jakieś tam skalowanie będzie nakładane, rozchodzi się o HDR, które okazuje się być mocno wykorzystane już na starcie technologii przez XONE S i PS4 Pro). Lista gier na HDR się powiększa i najgłośniejsze nowe premiery będą pod HDR:
ign.com/wik…mes

Forza Horizon 3 w HDR wygląda oszałamiająco i różnice są duże.


Jak chcieć porównać bazowo Xbox One S 500GB + Pad Normalny vs Xbox One Elite 1TB SSHD + Pad Elite, to wychodzi to tak:

'S' z Forzą Horizon 3 (Pudełko) + FIFA 17 (Cyfra) + 2x 3 miesiące Live Gold + 1 miesiąc EA Access + Naturalnie 1 Pad normalnie 'S' w MM jest za 1479 zł z dwoma bonami na BP (100 zł):
1479 - 100 (BP Bony na Paliwo do wykorzystania zakładając, że kupujący konsolę jeździ samochodem) - 140 (FIFA 17 Cyfra klucz) - 150 (Forza Horizon 3) - 95 (Po 50 zł widzę, że prywatni użytkownicy sprzedają na Alledrogo, a więc przyjmijmy za dwie sztuki 95 zł) - 18 (EA Access) = 976 zł

vs

Xbox One Elite z dwoma padami za 1499 zł:
1499 - 430 (sprzedaż drugiego pada; sklepy sprzedają po 450 zł, więc 430 wydaje się w sam raz) = 1069 zł

A więc:
XONE S 500GB z Padem S

vs

XONE Elite z Padem Elite 1TB za 93 zł więcej

Wniosek jest prosty:
Jeśli komuś nie zależy na zmianach w S (mniejszy rozmiar, kolor biały, HDR) to lepiej i praktyczniej (nie trzeba się bawić w odsprzedawanie) wychodzi ta oferta Elite.
Jeśli ktoś ma telewizor 4K HDR lub zamierza kupić takowy w najbliższej przyszłości to lepiej wziąć 'S', bo HDR okazuje się być obecny w nadchodzących premierach.
Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że w wersji 'Elite' mamy bonus w postaci dysku SSHD - szybsze czasy ładowania poziomów i uruchamiania gry oraz fakt, że otrzymujemy dysk 1TB zamiast 500GB.

Edytowane przez: "Felix88" paź 16. 2016
Felix88paź 16. 2016

Wszystko rozbija się o to jaki masz telewizor oraz czy planujesz w …Wszystko rozbija się o to jaki masz telewizor oraz czy planujesz w przyszłości zakup telewizora z HDR 4K. I nie słuchaj osób, które mówią, że dobry telewizor 4K HDR z niskim input lagiem to kwestia 20 tysięcy, bo od 4 tysięcy już się zaczynają bardzo dobre modele z niskim input lagiem nawet w HDR 4K.Polecam lekturę i testy najbardziej rzetelne jakie można znaleźć:http://www.rtings.com/tv/tests/inputs/input-lagDo normalnego telewizora FHD polecam zakup tego zestawu z 2x Elite ze względu na lepsze pady, lepszy dysk (tzn. szybsze czasy ładowania poziomów i wczytywania gier), natomiast do 4K HDR Xbox One S ze względu na HDR (nie ze względu na 4K, wiem, że gry nie będą chodzić w 4K, jedynie jeśli już to jakieś tam skalowanie będzie nakładane, rozchodzi się o HDR, które okazuje się być mocno wykorzystane już na starcie technologii przez XONE S i PS4 Pro). Lista gier na HDR się powiększa i najgłośniejsze nowe premiery będą pod HDR:http://www.ign.com/wikis/xbox-one/List_of_Xbox_One_S_HDR_Compatible_GamesForza Horizon 3 w HDR wygląda oszałamiająco i różnice są duże.[Video] Jak chcieć porównać bazowo Xbox One S 500GB + Pad Normalny vs Xbox One Elite 1TB SSHD + Pad Elite, to wychodzi to tak:'S' z Forzą Horizon 3 (Pudełko) + FIFA 17 (Cyfra) + 2x 3 miesiące Live Gold + 1 miesiąc EA Access + Naturalnie 1 Pad normalnie 'S' w MM jest za 1479 zł z dwoma bonami na BP (100 zł):1479 - 100 (BP Bony na Paliwo do wykorzystania zakładając, że kupujący konsolę jeździ samochodem) - 140 (FIFA 17 Cyfra klucz) - 150 (Forza Horizon 3) - 95 (Po 50 zł widzę, że prywatni użytkownicy sprzedają na Alledrogo, a więc przyjmijmy za dwie sztuki 95 zł) - 18 (EA Access) = 976 złvsXbox One Elite z dwoma padami za 1499 zł:1499 - 430 (sprzedaż drugiego pada; sklepy sprzedają po 450 zł, więc 430 wydaje się w sam raz) = 1069 złA więc:XONE S 500GB z Padem SvsXONE Elite z Padem Elite 1TB za 93 zł więcejWniosek jest prosty:Jeśli komuś nie zależy na zmianach w S (mniejszy rozmiar, kolor biały, HDR) to lepiej i praktyczniej (nie trzeba się bawić w odsprzedawanie) wychodzi ta oferta Elite.Jeśli ktoś ma telewizor 4K HDR lub zamierza kupić takowy w najbliższej przyszłości to lepiej wziąć 'S', bo HDR okazuje się być obecny w nadchodzących premierach.Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że w wersji 'Elite' mamy bonus w postaci dysku SSHD - szybsze czasy ładowania poziomów i uruchamiania gry oraz fakt, że otrzymujemy dysk 1TB zamiast 500GB.Zapomniałeś o tym, że One S jest mniejszy, zasilacz ma wbudowany, pad jest poprawiony względem zwykłego, a dodatkowo jest lekko podkręcony przez co w każdej grze trzyma stabilne 30 klatek. Jedyna opłacalna opacja jeśli chodzi o ten Elite to sprzedać oba pady i kupić zwykły.
TomdeXpaź 16. 2016

Zapomniałeś o tym, że One S jest mniejszy, zasilacz ma wbudowany, pad jest …Zapomniałeś o tym, że One S jest mniejszy, zasilacz ma wbudowany, pad jest poprawiony względem zwykłego, a dodatkowo jest lekko podkręcony przez co w każdej grze trzyma stabilne 30 klatek. Jedyna opłacalna opacja jeśli chodzi o ten Elite to sprzedać oba pady i kupić zwykły.


Zmiany hardware'u są kosmetyczne, ale fakt, dobrze, że o tym wspomniałeś. Widziałem nawet porównanie XONE z XONE S w Rise of the Tomb Raider i tam gdzię na XONE fps w danym momencie spadał do 28, to na XONE S nie ruszył się z 30. Tak więc można przyjąć, że 1-3 FPS zależnie od gry można lepiej utrzymać.

Nie no, generalnie XONE S jest ciekawszą ofertą, ale jak komuś na Elite Padach zależy albo faktycznie gra bardzo często w coopie/1v1 z bratem, kolegą czy dziewczyną i chcą korzystać z tego dobrodziejstwa, to bardzo ich te wersja Elite przekona.

Wniosek jest prosty jeśli ktoś ma TV 4K, HDR, w innym przypadku to trzeba się zastanowić co lepsze.
Edytowane przez: "Felix88" paź 16. 2016
Input lag to nie wszystko wybierając telewizor 4k. Ważne jest też jakość HDR, które akurat w grach robi największą różnicę. A by HDR był dobry, to musi tv mieć wysoką jasność.
Zbanowany
już chyba nieaktualne
Szkoda że już po.
Autor
Jakby ktoś nie potrzebował drugiego kontrolera można odesłać do MS. Wówczas konsola wyjdzie za 900 zł :-)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy