Niestety, ta okazja już wygasła
Wersja Próbna - The Sims 4 Miejskie Życie
167° Zakończono

Wersja Próbna - The Sims 4 Miejskie Życie

ZA DARMO139,90zł Darmowa dostawa DarmowaOrigin Okazje
167° Zakończono
Wersja Próbna - The Sims 4 Miejskie Życie
maj 1. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

origin.com/pol…ial

The Sims™ 4 Miejskie życie – wersja próbna
Wersja próbna jest obecnie dostępna wyłącznie za pośrednictwem Origin. – Wersja próbna jest darmowa. Bez ukrytych warunków i opłat. – Ciesz się całym pakietem podczas okresu próbnego. – Możesz wypróbować zawartość wersji próbnej z istniejącym już zapisem gry. Utworzona zostanie jego kopia (dzięki czemu Twój pierwotny zapis gry nie zostanie nadpisany). Możesz też zrobić zupełnie nowy zapis gry. – Wersja próbna wygaśnie w poniedziałek, 03.05.2021 o godz. 10:00 czasu pacyficznego (17:00 UTC). – Po jej wygaśnięciu zapisy wciąż będą dostępne, jednak najlepiej sprawdzą się one z pakietem.

Wybierz się na miasto z The Sims™ 4 Miejskie życie Dodatek* – oferta ograniczona czasowo!

INFORMACJE O PAKIECIE Zabierz swoich Simów do miasta i pozwól im odkryć wszystkie uroki miejskiego życia – od ruchliwych ulic po wyjątkowe sytuacje związane z życiem w mieszkaniu w The Sims™ 4 Miejskie życie Dodatek*. Spełnij marzenia swoich Simów w pełnym różnorodności mieście San Myshuno. Odkrywaj nowe otoczenia i bierz udział w festiwalach.Poznaj uroki i wyzwania związane z życiem w pierwszym własnym mieszkaniu, a następnie pomóż swoim Simom spełnić marzenia o przeprowadzce do luksusowego apartamentu.

GŁÓWNE CECHY
  • ZASMAKUJ MIEJSKIEGO ŻYCIA – Poznaj gęsto zaludnione, ruchliwe miasto, w którym czeka na Ciebie wiele ciekawych terenów o niepowtarzalnym charakterze.
  • ODKRYWAJ FESTIWALE KULTUROWE – Wzbogacaj życie swoich Simów, biorąc udział w różnorodnych festiwalach w całym mieście, podczas których będą oni mogli podziwiać artystów ulicznych, brać udział w konkursach i poznawać Simów podążających różnymi ścieżkami życia.
  • WPROWADŹ SIĘ DO MIESZKANIA – Poznaj wyzwania związane z życiem w pierwszym mieszkaniu i pomóż swoim Simom spełnić marzenia o przeprowadzce do apartamentu.
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Prześlij Komentarz