Niestety, ta okazja już wygasła
Wersja PRO aplikacji Speedometer GPS - prędkościomierz za darmo @Google Play
701° Zakończono

Wersja PRO aplikacji Speedometer GPS - prędkościomierz za darmo @Google Play

Google Play Okazje
AvatarUsunięty2036623
701° Zakończono
Wersja PRO aplikacji Speedometer GPS - prędkościomierz za darmo @Google Play
mar 30. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Normalna cena to skromne 3-4 zł

Aplikacja która śledzi i zapisuje Twoją prędkość, położenie itp


41020-SBJ1z.jpg

Aktualizacje społecznościowe
23 Komentarze
Producenci liczników rowerowych, płaczą jak to widzą Jak się okazuje zepsuty prędkościomierz w aucie w dzisiejszych czasach nie stanowi problemu.
SiGi30/03/2017 10:39

Producenci liczników rowerowych, płaczą jak to widzą Jak się okazuje zep …Producenci liczników rowerowych, płaczą jak to widzą Jak się okazuje zepsuty prędkościomierz w aucie w dzisiejszych czasach nie stanowi problemu.


Na rower przydałyby się inaczej wyskalowane zegary
pwilmar 30. 2017

Na rower przydałyby się inaczej wyskalowane zegary

W apce można zmienić czy jedziesz rowerem czy autem.
Pobrane, dzięki! 😁
Dobre dobre sprawdzę + ode mnie
wystraczy włączyć jakas nawigację i juz masz prędkość pokazana
najciekawsza opcja to eksport trasy przez qrcode bezpośrednio do przeglądarki, przesuwasz w lewo, zapisane trasy, potem trase w lewo, pierwsza ikona, skanujesz qrcode ze strony i automagicznie pojawia Ci się na komputerze, potem można ją udostępnić czy uruchomić play i odtworzyć ponownie.
siedzę za biurkiem, a i tak "zap...lam" 8 km/h, niezła apka

tombstone30/03/2017 13:07

siedzę za biurkiem, a i tak "zap...lam" 8 km/h, niezła apkaBadziewny telefon.
Szukam aplikacji do zapisywania trasy i prędkości lotu samolotem.

Możecie coś polecić?
nuclunemar 30. 2017

Badziewny telefon.


Pewnie, ale tylko ja mam z analogową tarczą i korbką
Używałem darmowej wersji z rok temu na rowerku. Jest fajna, tylko w czasie rzeczywistym pokazuje prędkość co bodajże 0,9 km/h, a mogłaby przy małych amplitudach zwiększyć dokładność
Cebullermar 30. 2017

Używałem darmowej wersji z rok temu na rowerku. Jest fajna, tylko w czasie …Używałem darmowej wersji z rok temu na rowerku. Jest fajna, tylko w czasie rzeczywistym pokazuje prędkość co bodajże 0,9 km/h, a mogłaby przy małych amplitudach zwiększyć dokładność


A znasz coś z większą dokładnością ? I w sumie czy sam odbiornik GPS w telefonie jest na tyle dokładny aby pokazywać tak dokładne wartości ?
pingwin30/03/2017 13:36

Szukam aplikacji do zapisywania trasy i prędkości lotu samolotem.Możecie co …Szukam aplikacji do zapisywania trasy i prędkości lotu samolotem.Możecie coś polecić?

Kiedyś odpaliłem Moje Trasy Google podczas lotu i przerwało śledzenie/nagrywanie po starcie przy pułapie 10km i wznowiło przy lądowaniu, nie pamiętam przy jakim pułapie. Nie wiem czy to wina odbiornika w telefonie czy tak to (nie) działa.
djluke30/03/2017 17:05

Kiedyś odpaliłem Moje Trasy Google podczas lotu i przerwało śl …Kiedyś odpaliłem Moje Trasy Google podczas lotu i przerwało śledzenie/nagrywanie po starcie przy pułapie 10km i wznowiło przy lądowaniu, nie pamiętam przy jakim pułapie. Nie wiem czy to wina odbiornika w telefonie czy tak to (nie) działa.


Przy dużych prędkościach i wysokościach zwykły cywilny odbiornik GPS się wyłącza automatycznie. To zabezpieczenie wprowadzone po to żeby terroryści nie naprowadzali rakiet za pomocą GPS.
Edytowane przez: "leszcz" mar 30. 2017
leszczmar 30. 2017

Przy dużych prędkościach i wysokościach zwykły cywilny odbiornik GPS się wy …Przy dużych prędkościach i wysokościach zwykły cywilny odbiornik GPS się wyłącza automatycznie. To zabezpieczenie wprowadzone po to żeby terroryści nie naprowadzali rakiet za pomocą GPS.


Z tego co Kolega sprawdzał to pokazywało Mu w trakcie lotu prędkości rzędu ~800km/h i nie wyłączało w trakcie, ale być może przy krótszych lotach pułap był niski. Dopytam przy okazji o to.
Używa ktoś? Yanosik przekłamuje z prędkością rzeczywistą o kilka km w dół. Jak jest tutaj?
wojtasfcmmar 30. 2017

Używa ktoś? Yanosik przekłamuje z prędkością rzeczywistą o kilka km w dół. …Używa ktoś? Yanosik przekłamuje z prędkością rzeczywistą o kilka km w dół. Jak jest tutaj?


A skąd bierzesz "prędkość rzeczywistą"?
wojtasfcm30/03/2017 18:41

Używa ktoś? Yanosik przekłamuje z prędkością rzeczywistą o kilka km w dół. …Używa ktoś? Yanosik przekłamuje z prędkością rzeczywistą o kilka km w dół. Jak jest tutaj?


Raczej samochód przekłamuje kilka kilometrów w górę.
pingwinmar 30. 2017

Raczej samochód przekłamuje kilka kilometrów w górę.Jest to typowo ok.7% w przypadku samochodów produkowanych na rynek UE i 0% na rynek USA.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst