Wentylatory -70% Auchan
309°Zakończono

Wentylatory -70% Auchan

10
wrz 4. 2016
Akcja w Auchan Bonarka, do 10.09.201
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka

Grupy

10 Komentarzy
+ za off ale czy nie mozna napisac gdzie to cholerne Auchan Bonarka jest? przeciez to oferta lokalna
DoReMiwrz 4. 2016

@leff zobacz: http://bfy.tw/7X9lorly? ale to chyba nie na tym polega zeby prowadzic dochodzenie przeca jest opcja "okazja lokalna"
leffwrz 4. 2016

orly? ale to chyba nie na tym polega zeby prowadzic dochodzenie orly? ale to chyba nie na tym polega zeby prowadzic dochodzenie przeca jest opcja "okazja lokalna"


I co ona Twoim zdaniem daje? Bo ile razy ją zaznaczam to w samej okazji nic nie widać.
Edytowane przez: "DoReMi" wrz 4. 2016
DoReMiwrz 4. 2016

I co ona Twoim zdaniem daje? Bo ile razy ją zaznaczam to w samej okazji …I co ona Twoim zdaniem daje? Bo ile razy ją zaznaczam to w samej okazji nic nie widać.nooo to tym bardziej mozna w opisie umiescic ;P
leffwrz 4. 2016

nooo to tym bardziej mozna w opisie umiescic ;P


Tu pełna zgoda. Kiedyś na pepperze był porządek. Admini pilnowali, by w tytule było napisane gdzie jest okazja. Teraz czasem nawet w opisie nie jest napisane, jakiego sklepu to dotyczy.
I zgoda, że w tym przypadku napisanie, że promocja jest w Auchan jest nadużyciem. Chyba, że ktoś potwierdzi takie samo promo w innych Auchan.
aż mi szyi strzeliło
leffwrz 4. 2016

+ za off ale czy nie mozna napisac gdzie to cholerne Auchan Bonarka jest? …+ za off ale czy nie mozna napisac gdzie to cholerne Auchan Bonarka jest? przeciez to oferta lokalna

​Ludzie wpisujesz Auchan bonarka i juz wiesz gdzie aaaa ppppitole to taki problem.
planetawrz 4. 2016

​Ludzie wpisujesz Auchan bonarka i juz wiesz gdzie aaaa ppppitole to taki p …​Ludzie wpisujesz Auchan bonarka i juz wiesz gdzie aaaa ppppitole to taki problem.taki sam problem jak podac to w opisie
całkiem spoko jak za 30 zł
ZkizSne
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od raf89. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst