Niestety, ta okazja już wygasła
Wentylator podłogowy Smartmi Fan 2
-208° Zakończono

Wentylator podłogowy Smartmi Fan 2

369,96zł528,51zł-30% Darmowa dostawa DarmowaAliExpress Okazje
35
-208° Zakończono
Wentylator podłogowy Smartmi Fan 2
maj 6. 2020Dostawa z: Hiszpania

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Główne cechy:
- symulacja naturalnych podmuchów wiatru,
- 4 rodzaje kątów ustawienia wietrzenia,
- 100 prędkości działania,
- cicha praca,
- współpraca z aplikacją Mija,
- lekka, ale jednocześnie solidna konstrukcja.


Cena 86,94$ z darmową wysyłką GLS z Hiszpanii.
Aktualizacje społecznościowe
35 Komentarzy
Hahahaah 4 stówy za wentylator?
Ponoć susza, trzeba oszczędzać latem prąd, bo elektrowniom zabraknie wody do chłodzenia bloków
Dalibyscie jakis kupon albo kod bo bez tego nie warto nic kupowac na ali.
RafałJaworski06/05/2020 12:36

Hahahaah 4 stówy za wentylator?


Mam dwa Mi Standing Fan 1X. Warte każdej stówy. Żałuję tylko, że mam wersję bez aku. Ciche, a natural wind to wspaniała sprawa - szczególnie w sypialni.
Worm_Nimda06/05/2020 12:41

Mam dwa Mi Standing Fan 1X. Warte każdej stówy. Żałuję tylko, że mam we …Mam dwa Mi Standing Fan 1X. Warte każdej stówy. Żałuję tylko, że mam wersję bez aku. Ciche, a natural wind to wspaniała sprawa - szczególnie w sypialni.


Zawsze się zastanawiałem do czego jest aku w wentylatorze...
prospertus06/05/2020 12:45

https://www.aze.com.pl/pl/p/Wentylator-Smartmi-Standing-Fan-2-Xiaomi/2037


Ktoś wie czy będzie działał na chińskim mi home?
Tri06/05/2020 12:44

Zawsze się zastanawiałem do czego jest aku w wentylatorze...

Poważnie?
Żeby nie musiał być podłączony do gniazdka. Żeby był bardziej mobilny w domu (i na ogródku i balkonie - no gdzie chcesz).
Tri06/05/2020 12:56

Ktoś wie czy będzie działał na chińskim mi home?


W jakim sensie chińskim? W Xiaomi Home skonfigurowanym na chińskich serwerach jest widoczny i 2 i 2s. Więc będzie działał.
Edytowane przez: "Worm_Nimda" maj 6.
Worm_Nimda06/05/2020 13:06

W jakim sensie chińskim? W Xiaomi Home skonfigurowanym na chińskich s …W jakim sensie chińskim? W Xiaomi Home skonfigurowanym na chińskich serwerach jest widoczny i 2 i 2s. Więc będzie działał.


Nie koniecznie , jeżeli to wersja eu to na chińskim regionie może nie działać. Ale zawsze można pobrać zmodowaną apke mihome
krzycho06/05/2020 13:12

Nie koniecznie , jeżeli to wersja eu to na chińskim regionie może nie dz …Nie koniecznie , jeżeli to wersja eu to na chińskim regionie może nie działać. Ale zawsze można pobrać zmodowaną apke mihome


A to się nie spodziewałem. Mi chodzi wszystko na chińskim serwerze - rzeczy kupowane od Chińczyków i na polskim rynku. Na oryginalnej aplikacji.
Worm_Nimda06/05/2020 13:22

A to się nie spodziewałem. Mi chodzi wszystko na chińskim serwerze - rz …A to się nie spodziewałem. Mi chodzi wszystko na chińskim serwerze - rzeczy kupowane od Chińczyków i na polskim rynku. Na oryginalnej aplikacji.


Nie mam pewności co do wentylatora , ale mam odkurzacz wersję EU i za cholerę nie mogę go odpalić na chińskim serwerze
Za te pieniądze to ja bym sobie zrobił w pokoju dolby surround z podobnych wiatraków kupionych na allegro...
krzycho06/05/2020 13:26

Nie mam pewności co do wentylatora , ale mam odkurzacz wersję EU i za c …Nie mam pewności co do wentylatora , ale mam odkurzacz wersję EU i za cholerę nie mogę go odpalić na chińskim serwerze


F8 kupowana w Polsce od x-kom działa.
Worm_Nimda06/05/2020 13:04

Poważnie?Żeby nie musiał być podłączony do gniazdka. Żeby był ba … Poważnie?Żeby nie musiał być podłączony do gniazdka. Żeby był bardziej mobilny w domu (i na ogródku i balkonie - no gdzie chcesz).


No spoko. Po prostu nie znalazłem zastosowania wiatraka na balkonie lub w ogródku.W domu nigdy przewód mi nie przeszkadzał.
Co do samego wentylatora to się nie wypowiem, bo nie mam, ale cena kompletnie nieatrakcyjna. W takiej samej cenie a nawet taniej można ten sam model kupić w Polsce. Nie dość że dostanie się normalną fakturę FV to jeszcze można liczyć na gwarancję. Gdyby to chociaż był 2s to jeszcze można by się zastanowić. Jak kupować z Chin to tylko w cenie poniżej 200 zł, inaczej bezsensu. Chyba, że dla kogoś ważniejsze są emocje, że coś jedzie z innego kraju i można na to czekać
Worm_Nimda06/05/2020 12:41

Mam dwa Mi Standing Fan 1X. Warte każdej stówy. Żałuję tylko, że mam we …Mam dwa Mi Standing Fan 1X. Warte każdej stówy. Żałuję tylko, że mam wersję bez aku. Ciche, a natural wind to wspaniała sprawa - szczególnie w sypialni.


Wiesz może czy Twój model działa z Google Home?
eLch06/05/2020 14:15

Co do samego wentylatora to się nie wypowiem, bo nie mam, ale cena …Co do samego wentylatora to się nie wypowiem, bo nie mam, ale cena kompletnie nieatrakcyjna. W takiej samej cenie a nawet taniej można ten sam model kupić w Polsce. Nie dość że dostanie się normalną fakturę FV to jeszcze można liczyć na gwarancję. Gdyby to chociaż był 2s to jeszcze można by się zastanowić. Jak kupować z Chin to tylko w cenie poniżej 200 zł, inaczej bezsensu. Chyba, że dla kogoś ważniejsze są emocje, że coś jedzie z innego kraju i można na to czekać


Jak ktoś znajdzie <200zł z Chin to dajcie wstawkę. Wiatrak się przyda. Będzie ciepło.
Tri06/05/2020 14:13

No spoko. Po prostu nie znalazłem zastosowania wiatraka na balkonie lub w …No spoko. Po prostu nie znalazłem zastosowania wiatraka na balkonie lub w ogródku.W domu nigdy przewód mi nie przeszkadzał.


Rozumiem, ale bywa pogoda, że nawet wiatru nie ma na dworzu. Z drugiej strony wiatrak to świetna rzecz na komary - jak mocno daje, to komary nie są w stanie podlecieć. Następna sprawa, że jak ma się kilka pokoi, dom ze schodami, to taki wiatraczek fajna sprawa z aku.
Bardzo dobra cena, rok temu w czerwcu dałem 124$ z wysyłką z Polski. Nie pamiętam po ile był dolar, ale na pewno nie po 3zł. Z tych 5 wiaraków Xiaomi, to Smartmi 2 ze srebrną stopką jest IMO najlepszy.
A komentarzami typowych pepperków niech się kolega @ArthurFleck nie przejmuje. To jest taki typ ludzi, którzy bardzo źle znoszą tę irytującą świadomość, że niektórych stać na lepsze, ładniejsze i wygodniejsze gadżety, niż świecący plastik z Tesco za 40zł. Nie usuwaj czasem oferty, bo wielu ludzi ma poustawiane słowa kluczowe.
Edytowane przez: "Tarec" maj 6.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst