68°
Zakończone
Weekend zniżek 11.03-13.03 (duuuużo sklepów)

Weekend zniżek 11.03-13.03 (duuuużo sklepów)

Moda

Weekend zniżek 11.03-13.03 (duuuużo sklepów)

Angel Factory
Barakuda
BK
Big Star
Carry 20% rabatu na cały asortyment
Dla Spania
Doktor Belter
Etam 20%
Intersport 20%
Jubiler Schubert 15%
Kari 20%
Klinika Miracki
Lavard 20%
Make My Dream 20%
New Look 20%
Pawo 60%
Royal Collection 20%
Smyk 20%
Superdry 20%
Taboo 20%
Tally Weijl 20%
Twoje Soczewki 50% na wszystkie oprawy korekcyjne przy zakupie kompletnych okularów korekcyjnych
Sklepy Violla 25%
Wilcza 18/1 Salon Fryzjerski
Sklepy stacjonarne i internetowe:
3i (3istore.com) 20%
9design (9design.pl) 20% rabatu
Alles (alles.pl) 25%
Ania Kruk (aniakruk.pl) 20%
Another Design (anotherdesign.pl)
Answear.com 20%
Balladine (balladine.com) 20%
Briju (briju.pl) 25%
Butik (ebutik.pl) 30%
Cholewiński (cholewinski.com) 20%
Click (clickfashion.pl) 30%
Cropp (cropp.com) 25%
Dastan (dastan.pl) 20%
Denley (denley.pl) 5%
DolinaBialego.pl
Drywash (drywash.pl) 20%
Esotiq (esotiq.pl) 25%
Femestage Ewa Minge (femestage.com) 30%
Filippo (filippo.pl) 20%
Fotojocker.pl 50%
Fraternity (fraternity.pl) 20%
Giacomo Conti (sklep.giacomo.pl) 20%
Gino Rossi (gino-rossi.com) 20%
Harpers Shoes (harpers.pl) 20%
Hefra (sztucce.hefra.pl) 20%
Hego’s Milano (hegos.eu) 20%
House (house.pl) 25%
Intershoe (intershoe.com.pl) 20%
Jesteś Modna (jestesmodna.pl) 20%
Kare (kare24.pl) 20%
Hair2go.pl 15 %
Kontri.pl 20%
Liparie.pl 20%
Majesty (sklep.majestyskis.pl) 20%
McArthur (macarthur.com.pl) 20%
Medicine (wearmedicine.com) 30%
Mivo (mivo.pl) do 30%
Moodo (moodo.pl) 20%
Mr Gugu i Miss Go (mrgugu.com) 30%
Nife (nife.pl) 20%
Noevision (noevision.pl) 20%
Organic Farma Zdrowia (organic24.pl) 15%
Oxmo (oxmo.pl) 20%
Pako Lorente (pakolorente.com) 30%
Presto (sklep.presto.pl) 25%
Purite (purite.pl) 20%
Rent Design (rentdesign.pl) 20%
Young Reporter (reporteryoung.pl) 15%
Samanta.pl 15%
Scotfree (scotfree.eu) 20%
Secret Soup (secret-soup.com) 20%
Semper (e-semper.pl) 20%
SFMeble.pl 20%
Sinsay (sin-say.com) 20%
Swiss (swiss.com.pl) prezent do zakupu zegarka
Taranko (taranko.com) 15%
Tchibo (tchibo.pl) 20%
Telepizza (telepizza.pl)
Top Secret (topsecret.pl) 20%
Troll (troll.com.pl) 20%
Unisono (unisono.eu) 15%
Venezia (venezia.pl) 10%
Verona (verona.pl) 10%
Villa Italia (villaitaliasklep.pl) 25%
Vistula (vistula.pl) 20%
W.Kruk (wkruk.pl) 15%
Wojas (wojas.pl) 15%
Worldbox 20%
Wólczanka/Lambert (wolczanka.pl) 30%
Zaps (zaps.com.pl) 20%
Zebra (zebra-buty.pl) 20%

Większość e-sklepów podaje kod od razu na swojej stronie, niektóre niestety nie dzielą się nim tak łatwo i trzeba znaleźć w jednym z magazynów Avanti, Wysokie Obcasy, Logo.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst