Niestety, ta okazja już wygasła

[Weekend 25-27.10] 30% zwrotu za zakup w Pyszne.pl - REFUNDER

paź 25. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tylko w ten weekend! Zamów i odbierz 30% zwrotu! Oferta jest ważna do wyczerpania budżetu promocyjnego i nie łączy się z innymi promocjami. Ostateczna wartość zwrotu zostanie naliczona po weryfikacji zamówienia.
Zwrot: Whole store - 30%

Poniżej informacje dodatkowe o promocji:
Zwrot liczony jest od kwoty netto bez kosztów dostawy za zamówienia dokonane przez stronę internetową Pyszne.pl. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do Pyszne.pl musi być wykonany ze strony Refunder. Jeżeli zakup będzie dokonany w aplikacji Pyszne.pl nie będziemy mogli zaoferować cashbacku. UWAGA: Oferty i promocje nie łączą się. Przy zakupie w ramach zwiększonego zwrotu nie będziemy mogli Ci przyznać podwójego cashbacku czy pozostałch bonusów wynikających z innych naszych promocji.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz