Niestety, ta okazja już wygasła
Wedzarka elektryczna Aldi Kraków Broniewskiego
149° Zakończono

Wedzarka elektryczna Aldi Kraków Broniewskiego

219zł299zł-27%ALDI Okazje
3
149° Zakończono
Wedzarka elektryczna Aldi Kraków Broniewskiego
wrz 3. 2020Dostępność Małopolskie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Znalazłem w Aldi przy ul Broniewskiego w Krakowie obniżkę ceny na wedzarke elektryczną. W zestawie jest trochę drewna bukowego do wędzenia. W sumie fajna opcja jak ktoś lubi wędzone mięso lub rybe a nie potrzebuje robić duzo na zaś.
Aktualizacje społecznościowe
ALDI Okazje
3 Komentarze
Problem z tymi przecenionymi jest taka że są to zwroty z Niemiec. Czyli Hermanowi nie spodoba się, pakuje do pudełka idzie do sklepu i robi zwrot. Później taka paczka wysyłana jest do Polski jako okazja.
ra_bil04/09/2020 07:02

Problem z tymi przecenionymi jest taka że są to zwroty z Niemiec. Czyli H …Problem z tymi przecenionymi jest taka że są to zwroty z Niemiec. Czyli Hermanowi nie spodoba się, pakuje do pudełka idzie do sklepu i robi zwrot. Później taka paczka wysyłana jest do Polski jako okazja.


Widzę że jesteś wprawionym odkrywcą teorii spiskowych, jednak w tym przypadku nie masz racji. Na pudełku są napisy w języku polskim co sugeruje ze produkt jest także przeznaczony na rynek polski.
witczyk04/09/2020 08:52

Widzę że jesteś wprawionym odkrywcą teorii spiskowych, jednak w tym prz …Widzę że jesteś wprawionym odkrywcą teorii spiskowych, jednak w tym przypadku nie masz racji. Na pudełku są napisy w języku polskim co sugeruje ze produkt jest także przeznaczony na rynek polski.I co to ma zaprzeczać faktom że takie coś jest stosowane ? To samo tyczy się innych sieci.
Gdyby nie było instrukcji w j polskim taki produkt nie może być sprzedawany na rynku polskim.
Edytowane przez: "ra_bil" wrz 4.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst