Weber Q1400 Stand Dark Gray grill elektryczny 2200 W

lip 31. 2022
30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
300 zł taniej za bardzo dobry grill elektryczny.Legalne grillowanie na balkonie Posiadam osobiście i mogę szczerze polecić. Z racji żeliwnego rusztu jedzenie wychodzi zdecydowanie smaczniejsze niż z stalowej siateczki nie wspominając o aluminiowej tacce. Poniżej opis że strony producenta:

Zamień balkon w kuchnię na świeżym powietrzu i przejdź bezpiecznie i łatwo do idealnego efektu grillowania. Dzięki emaliowanemu porcelanowo żeliwnemu rusztowi do grillowania i obudowie z odlewu aluminiowego urządzenie Weber Q 1400 jest stabilne i trwałe. Jego kompaktowy rozmiar sprawia, że jest to prawdziwy cud miejsca do przechowywania, ponieważ pasuje na każdy jeszcze mały balkon i jest idealny na urlop z przyczepą kempingową.

Pokrywa i obudowa ze stabilnego odlewu aluminiowego, ruszt żeliwny emaliowany porcelaną, nylonowa rama wzmocniona włóknem szklanym, wyjmowana tacka na tłuszcz, duży element grzejny 2,2 kW, bezstopniowo regulowany regulator temperatury, kabel o długości 1,8 m, 2 stoliki boczne i Weber Q Stand z 3 haczykami na sztućce z przodu. 5 lat gwarancji.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe

8 Komentarzy