Niestety, ta okazja już wygasła
We. The Revolution za 21,90 zł w Humble Store (możliwe 17,51 zł dla subskrybentów Humble Choice)
309° Zakończono

We. The Revolution za 21,90 zł w Humble Store (możliwe 17,51 zł dla subskrybentów Humble Choice)

21,90zł89zł-75%Humble Bundle Okazje
3
309° Zakończono
We. The Revolution za 21,90 zł w Humble Store (możliwe 17,51 zł dla subskrybentów Humble Choice)
sie 29. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

We. The Revolution – 4,99€ (21,90 zł) lub 3,99€ (17,51 zł) dla subskrybentów Humble Choice.

Fabuła jest motorem We. the Revolution. Akcja tej produkcji toczy się w XVIII-wiecznym Paryżu podczas rewolucji francuskiej. Główny bohater jest sędzią Trybunału Rewolucyjnego, który osądza rewolucjonistów i ich wrogów, a także przestępców oraz zwykłych obywateli.

W trakcie zabawy przychodzi nam podejmować rozmaite decyzje – w tym również takie, od których zależy nie tylko przebieg kariery bohatera, lecz i życie jego własnej rodziny oraz los jego przyjaciół. W miarę czynionych postępów prowadzona przez nas postać zdobywa coraz większe wpływy, co umożliwia jej branie udziału w różnorakich spiskach, a w efekcie – rozpoczęcie walki o władzę. Nie bez znaczenia dla opowieści pozostaje fakt, że protagonista zmaga się z uzależnieniem od hazardu oraz alkoholu.

We. the Revolution łączy elementy kilku gatunków. Po wzięciu na siebie konkretnej sprawy musimy przejrzeć jej akta, zapoznać się z materiałem dowodowym oraz przesłuchać powiązane z nią osoby. W ten sposób wchodzimy w posiadanie niezbędnych informacji, jakie pomagają w wydaniu ostatecznego, mniej lub bardziej sprawiedliwego werdyktu. Nad naszymi poczynaniami czuwa specjalny system budowania intryg, dzięki któremu dokonywane przez nas wybory nie pozostają bez wpływu na układ sił panujący w stolicy Francji. Warto przy tym nadmienić, że wydarzenia, w jakich bierzemy udział, są generowane proceduralnie, co pozytywnie wpływa na wartość wskaźnika replayability – każdorazowe rozpoczęcie zabawy wiąże się tutaj z odmiennymi sprawami czekającymi na rozwiązanie.

Cechą charakterystyczną We. the Revolution jest unikalna oprawa graficzna, utrzymana w stylistyce inspirowanej kubizmem, a w szczególności twórczością Georgesa Braque’a.

Tryb gry: single player
Aktualizacje społecznościowe
3 Komentarze
A miałem kupić na promocji Steam za prawie 30zł, a teraz za tyle kupie dwie gierki od tego producenta
Dobra wstawka
Edytowane przez: "Danek" sie 30.
Polecam, kozak gierka
24.99 pudelkowa na Pc w Mm
Edytowane przez: "Zatoichi" wrz 7.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst