Niestety, ta okazja już wygasła
Wczasy na własną rękę Lato w Albanii za 938 PLN. Loty z dwóch miast oraz 14 noclegów Wylot 26 sierpnia
362° Zakończono

Wczasy na własną rękę Lato w Albanii za 938 PLN. Loty z dwóch miast oraz 14 noclegów Wylot 26 sierpnia

23
sie 22.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wybierzcie się jeszcze tego lata na wypoczynek do Albanii. W podróż możecie udać się z dwóch miast: z Gdańska i z Wrocławia.

Na urlop do Albanii polecicie w terminie 26 sierpnia – 9 września. Cena za loty w obie strony to 798 PLN / 2 osoby (399 PLN za osobę). Niestety TUI zrezygnowało z darmowego bagażu rejestrowanego. Teraz możecie wziąć ze sobą tylko podręczny. Za noclegi w apartamencie zapłacicie 1077 PLN / 2 osoby (539 PLN za osobę). Do Durres z lotniska dojedziecie łatwo autobusem.

Tu sprawdzisz dostępność biletów z Gdańska »
tui.pl/pz/…8A2

Tu sprawdzisz dostępność biletów z Wrocławia »
tui.pl/pz/…8A2

Będąc w Albanii proponuję wam zatrzymać się w Guest House Pisha, który leży w Durrës, niedaleko plaży. We wszystkich pokojach znajdziecie prywatną łazienkę, lodówkę oraz bezpłatne WiFi. Za 14 noclegów zapłacicie 1077 PLN / 2 osoby

Zobacz polecane noclegi w Guest House Pisha »
trivago.pl/?iP…ZTS
Aktualizacje społecznościowe
TUI Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
Po ile? 😁
23 Komentarze
w Durres jest średnia plaża, już bym polecał pojechać bardziej na południe
tkff22/08/2019 07:29

w Durres jest średnia plaża, już bym polecał pojechać bardziej na południe


To zależy jak trafisz - w jednym miejscu jest całkiem ładnie, w innym tony wodorostów (szczególnie w okolicy betonowego molo). Natomiast wszędzie jest pełno śmieci w wodzie - papierki, paczki po fajkach, kawałki warzyw, generalnie syf. Byłem tam 2 tygodnie temu, więc info aktualne.
Co 3 osoba którą spotkałem w Albanii na plaży lub pod sklepem chciała mi sprzedać trawę i kokainę
Po ile? 😁
Ksamil mogę polecić, ale to skrajne południe. Ceny w sklepach jak w naszej biedrze. W knajpach stoi polska wódka, a z głośników leci swojska nuta /tak- disco polo/. Kibelki są przy plaży. W porównaniu z innymi krajami południa - wyraźnie taniej. Nocleg dla 4 osób w przyzwoitej kwaterze z klimą - 25 Euro, oczywiście nie w pierwszej linii od morza.
Nad Bałtykiem to byłby tydzień w przaśnych klimatach z dużym ryzykiem słabej pogody.
Albania to ten kraj, gdzie kelner wylatuje z knajpy za niezadowolonym klientem, wskakuje na maskę auta i wali w szybę aż ją rozbije? (niedawna przygoda pary Hiszpanów)
Czy to w tym dzikim kraju obowiązuje prawo zemsty obligujące rodzinę do pomszczenia każdej krzywdy, aż do kolejnych pokoleń?

Dziękuję za taką "egzotykę" na urlopie.
ogulin22/08/2019 13:16

Albania to ten kraj, gdzie kelner wylatuje z knajpy za niezadowolonym …Albania to ten kraj, gdzie kelner wylatuje z knajpy za niezadowolonym klientem, wskakuje na maskę auta i wali w szybę aż ją rozbije? (niedawna przygoda pary Hiszpanów)Czy to w tym dzikim kraju obowiązuje prawo zemsty obligujące rodzinę do pomszczenia każdej krzywdy, aż do kolejnych pokoleń?Dziękuję za taką "egzotykę" na urlopie.


W każdym kraju znajdują się takie przypadki. Ocenianie całego kraju na podstawie jednej sytuacji jest nieodpowiednia. Równie dobrze można napisać - na wakacje do polski? To ten kraj gdzie celebryci jeżdżą po pijaku?
Refv22/08/2019 13:27

W każdym kraju znajdują się takie przypadki. Ocenianie całego kraju na pod …W każdym kraju znajdują się takie przypadki. Ocenianie całego kraju na podstawie jednej sytuacji jest nieodpowiednia. Równie dobrze można napisać - na wakacje do polski? To ten kraj gdzie celebryci jeżdżą po pijaku?


Daj spokój, szkoda czasu. Tacy ludzie mają już tak zakorzenione stereotypy, że ich nie naprawisz.

Aż się dziwię, że nie napisał nic o muzulmanach.
Krupier22/08/2019 14:06

Daj spokój, szkoda czasu. Tacy ludzie mają już tak zakorzenione st …Daj spokój, szkoda czasu. Tacy ludzie mają już tak zakorzenione stereotypy, że ich nie naprawisz.Aż się dziwię, że nie napisał nic o muzulmanach.


Podejrzewam, że nawet o tym nie wie
Refv22/08/2019 13:27

W każdym kraju znajdują się takie przypadki. Ocenianie całego kraju na pod …W każdym kraju znajdują się takie przypadki. Ocenianie całego kraju na podstawie jednej sytuacji jest nieodpowiednia. Równie dobrze można napisać - na wakacje do polski? To ten kraj gdzie celebryci jeżdżą po pijaku?


Wskaźnik zabójstw na 100 tys mieszkańców /dane z 2017r/:
Czechy - 0,60
Grecja - 0,70
Polska - 0,80
Niemcy - 1,00
Albania - 2,30

Ale w Albanii na pewno najtaniej i nie ma co oceniać na podstawie "jednej sytuacji" i statystyk ogólnoświatowych, prawda?
Krupier22/08/2019 14:06

Daj spokój, szkoda czasu. Tacy ludzie mają już tak zakorzenione st …Daj spokój, szkoda czasu. Tacy ludzie mają już tak zakorzenione stereotypy, że ich nie naprawisz.Aż się dziwię, że nie napisał nic o muzulmanach.


Naprawiać to możesz siebie albo swoją pralkę jeśli masz trochę oleju w głowie. A innych ludzi zostaw w spokoju.
ogulin22/08/2019 14:16

Naprawiać to możesz siebie albo swoją pralkę jeśli masz trochę oleju w głow …Naprawiać to możesz siebie albo swoją pralkę jeśli masz trochę oleju w głowie. A innych ludzi zostaw w spokoju.


Przeciez nic do ciebie nie pisałem. Rozmawiałem z innym użytkownikiem i oceniłem cię na podstawie twojego stereotypowego myślenia, które jest w tego typu ludziach ciężkie do zmienienia. Ot co.
Edytowane przez: "Krupier" sie 22.
Krupier22/08/2019 14:18

Przeciez nic do ciebie nie pisałem. Rozmawiałem z innym użytkownikiem i oc …Przeciez nic do ciebie nie pisałem. Rozmawiałem z innym użytkownikiem i oceniłem cię na podstawie twojego stereotypowego myślenia, które jest w tego typu ludziach ciężkie do zmienienia. Ot co.


Nie pomyślałeś, że może nie innych trzeba zmieniać (czy "naprawiać" jak piszesz) tylko samemu popracować nad swoim podejściem do świata? Jeśli dla kogoś Albania jest krajem o bardzo dużej przestępczości (oglądnij kilka reportaży z tego kraju i poczytaj trochę) to dlaczego zarzucasz mu od razu "stereotypowe myślenie"? Może sam za mało orientujesz się w tym co się dzieje na świecie, za mało czytasz poważnych lektur, za mało krajów i kontynentów zwiedziłeś, ze zbyt małą liczbą doświadczonych ludzi rozmawiałeś by móc cokolwiek wiedzieć o tym co za progiem Twojego domu? Ale walisz opiniami o innych i oceniasz ich szybciutko.
ogulin22/08/2019 14:44

Nie pomyślałeś, że może nie innych trzeba zmieniać (czy "naprawiać" jak pis …Nie pomyślałeś, że może nie innych trzeba zmieniać (czy "naprawiać" jak piszesz) tylko samemu popracować nad swoim podejściem do świata? Jeśli dla kogoś Albania jest krajem o bardzo dużej przestępczości (oglądnij kilka reportaży z tego kraju i poczytaj trochę) to dlaczego zarzucasz mu od razu "stereotypowe myślenie"? Może sam za mało orientujesz się w tym co się dzieje na świecie, za mało czytasz poważnych lektur, za mało krajów i kontynentów zwiedziłeś, ze zbyt małą liczbą doświadczonych ludzi rozmawiałeś by móc cokolwiek wiedzieć o tym co za progiem Twojego domu? Ale walisz opiniami o innych i oceniasz ich szybciutko.


Gdyby to co mówisz odnosiło się do mnie to uwierz, nie wypowiadałbym się.

Gdybym miał się sugerować takimi stereotypowymi opiniami to wg takich ludzi i statystyk nie powinienem żywy z Marsylii wrócić, a w Berlinie to powinni mnie już do isis zwerbowac. Zresztą, czytając niektórych to generalnie większość zachodniej Europy to już tak niebezpieczne miejsca i islamski radykalizm, że w ogóle strach jechać.

Możesz, że nie czujesz się swobodnie by jechać do Albanii, ale nie generalizuj. Tylko tyle i aż tyle.

I też weryfikuj informacje bo przytoczona sprawa nie dotyczyła "pary z Hiszpanii", ale hiszpańskiego biznesmena.
Edytowane przez: "Krupier" sie 22.
Krupier22/08/2019 15:01

I też weryfikuj informacje bo przytoczona sprawa nie dotyczyła "pary z H …I też weryfikuj informacje bo przytoczona sprawa nie dotyczyła "pary z Hiszpanii", ale hiszpańskiego biznesmena.


Masz rację. Przytoczona sprawa nie dotyczyła pary Hiszpanów tylko trzech mężczyzn, z których przynajmniej dwóch jest Hiszpanami. To jednak tylko dobitniej pokazuje z jakimi szaleńcami można mieć do czynienia w Albanii - facet wybija pięścią szybę w aucie, w którym siedzi trzech facetów - zadziorność poziom szajba.
ogulin22/08/2019 16:03

Masz rację. Przytoczona sprawa nie dotyczyła pary Hiszpanów tylko trzech mę …Masz rację. Przytoczona sprawa nie dotyczyła pary Hiszpanów tylko trzech mężczyzn, z których przynajmniej dwóch jest Hiszpanami. To jednak tylko dobitniej pokazuje z jakimi szaleńcami można mieć do czynienia w Albanii - facet wybija pięścią szybę w aucie, w którym siedzi trzech facetów - zadziorność poziom szajba.


A w Polsce możesz dostać w pysk jak masz ciemniejszy kolor skóry bo sobie jakąś patologia ubzdurala przejmowanie świata przez inne kultury. To świadczy o tym, że nie warto do nas jeździć i że Polska to dziki kraj? Bynajmniej.
Krupier22/08/2019 16:05

A w Polsce możesz dostać w pysk jak masz ciemniejszy kolor skóry bo sobie j …A w Polsce możesz dostać w pysk jak masz ciemniejszy kolor skóry bo sobie jakąś patologia ubzdurala przejmowanie świata przez inne kultury. To świadczy o tym, że nie warto do nas jeździć i że Polska to dziki kraj? Bynajmniej.


Podobne problemy występują wszędzie. Śmiem jednak twierdzić, że w Polsce znacznie rzadziej niż np. w Albanii. A patologią raczej nie są ludzie obawiający się o swoje bezpieczeństwo tylko dzikusy pozbawiający turystki głów (np. w Maroku).
ogulin22/08/2019 16:15

Podobne problemy występują wszędzie. Śmiem jednak twierdzić, że w Polsce zn …Podobne problemy występują wszędzie. Śmiem jednak twierdzić, że w Polsce znacznie rzadziej niż np. w Albanii. A patologią raczej nie są ludzie obawiający się o swoje bezpieczeństwo tylko dzikusy pozbawiający turystki głów (np. w Maroku).


Patologią są też nasze sebixy niestety. W każdym kraju są różne patologie, ale nie ma co generalizować. To wciąż nie Somalia or sth.

Z ciekawości - ile razy byłeś w Albanii?
Edytowane przez: "Krupier" sie 22.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst