Niestety, ta okazja wygasła 22 grudnia 2022.
100° Zakończono
6
Opublikowano 22 listopada 2022

WATCH DOGS: LEGION PC (EU & UK) @ Uplay

28,89zł
Avatar
Opublikowane przez megalodon
Dołączył w 2019
7.321
3.420

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Watch Dogs Legion to trzecia odsłona popularnego cyklu gier firmy Ubisoft. Główną nowością jest możliwość przejęcia kontroli nad niemal dowolną postacią neutralną. Akcja gry toczy się w postbrexitowym Londynie, a fabuła koncentruje się na hakerskiej grupie DedSec.

Akcja Watch Dogs Legion toczy się w niedalekiej przyszłości, jakiś czas po Brexicie (opuszczeniu Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię), który w świecie gry nastąpił 29 marca 2019 roku. Od tamtych wydarzeń kraj (jak i cały świat) diametralnie się zmienił. Postępująca automatyzacja, a także dynamiczny rozwój badań nad sztuczną inteligencją doprowadziły do dramatycznego wzrostu bezrobocia; kryptowaluty zaczynają wypierać klasyczne pieniądze.

Rząd, który w teorii powinien dbać o dobro obywateli, coraz bardziej „przykręca im śrubę”. W pewnym momencie w Londynie dochodzi do ataku bombowego, w który wrobiona zostaje doskonale znana fanom cyklu hakerska grupa DedSec. W efekcie kontrolę nad Londynem obejmuje prywatna organizacja militarna – Albion. Masowa inwigilacja i aresztowania są na porządku dziennym. Naszym celem jest znalezienie winnych tego ataku i oczyszczenie imienia DedSec, który teraz formuje swoisty ruch oporu.
CDkeys Więcej szczegółów na CDkeys
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

6 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Ktoś powie czy fajna gra? Jedynka była niesamowita, druga część zaś straciła klimat. Jak z tą?
  Avatar
  Racja, dwójka była tragiczna. Hipsterowo-dziecieca. W tą chyba też grałem w jakimś darmowym tygodniu i wiele się nie różniła, ale pewien nie jestem, także też czekam na komentarz.
 2. Avatar
  Może ktoś wie, czy taka wersja będzie działać z DLC kupionym przez Ubishop? Coś piszą, że trzeba podstawkę też przez Ubishop...
 3. Avatar
  Kurde kupiłem u Turka i są tylko napisy ang i ros .
  jest opcja jakos ogarnac polskie ???
Avatar