Niestety, ta okazja już wygasła
Warsztat Majsterkowicza Dzieci Drewniany Narzędzia
185° Zakończono

Warsztat Majsterkowicza Dzieci Drewniany Narzędzia

99,90zł117,68zł-15% 8,99zł Allegro Okazje
6
185° Zakończono
Warsztat Majsterkowicza Dzieci Drewniany Narzędzia
sty 11. 2021

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

POBUDZA WYOBRAŹNIĘ – dziecko może zamienić się w majsterkowicza, złotą rączkę lub mechanika, naśladować dorosłe czynności i poczuć się jak tata, który wykonuje drobne naprawy w domu (może również z własnym młotkiem „pomóc” tacie w prawdziwych naprawach).

ROZWIJA – to doskonały sposób na ćwiczenie koncentracji, cierpliwości i pamięci. Zabawa z warsztatem uczy dziecko ponadto technicznego, logicznego myślenia, dzięki czemu doskonale stymuluje prawidłowy rozwój mózgu.

TRWAŁY I SOLIDNY – drewniane elementy nie niszczą się i mogą być stosowane wielokrotnie. Nie straszna im żadna zabawa – pozostaną w nienaruszonym stanie nawet po godzinach uderzania młoteczkiem. Solidny zestaw to również bezpieczeństwo dla dziecka – nie musimy bać się, że uszkodzony element wbije się w rączkę.

ROZWIJA ZDOLNOŚCI MANUALNE – zabawa pozwala na rozwijanie motoryki małych rączek. Precyzyjne uderzanie młotkiem, wkręcanie i wykręcanie śrubek, mierzenie miarką to czynności, które doskonalą zdolności manualne – przyda się to np. w późniejszej nauce pisania

SPECYFIKACJA – wiek 3+; certyfikaty CE, EN 71; 30 elementów w zestawie; wymiary (dł/szer/wys): 33/47/64,5cm; waga zestawu 4kg.
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
6 Komentarzy
Prześlij Komentarz