Niestety, ta okazja już wygasła
Warhammer: Vermintide 2 - Dobra gra, dobrze oceniana, klucz do Steam.
-73° Zakończono

Warhammer: Vermintide 2 - Dobra gra, dobrze oceniana, klucz do Steam.

25,92zł117,95zł-78%Indie Gala Okazje
31
sie 13.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Warhammer: Vermintide 2 - Kontynuacja popularnej Vermintide to zniewalająca graficznie gra akcji skupiona na walce wręcz, która rewolucjonizuje gatunek kooperacyjnych gier FPS. Gra z roku 2018, kontynuacja wydanego w 2015 roku Warhammer: The End Times - Vermintide. Jest to pierwszoosobowa gra akcji przeznaczona przede wszystkim do zabawy w co-opie. Za jej produkcję odpowiada ekipa Fatshark, znana m.in. z takich projektów jak War of the Vikings i Krater.

179485-BW7Uy.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Indie Gala Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
Szczerze, dziękuję za wszystkie minusy, wszystkim i każdemu z osobna. Poważnie, nie przejmuje się tymi minusami. Szczerze, dlaczego, ponieważ to jest portal z dodawaniem okazji a nie przedszkole. Jeżeli chociaż jedna osoba skorzysta z tej okazji to będę szczęśliwym człowiekiem. Pozdrawiam.

Grę można również kupić na Steam-ie store.steampowered.com/app…_2/
Cena na Steam-ie to 26,99zł. ale uwaga na Steam-ie, Oferta kończy się 19 sierpnia.
Edytowane przez: "miki88" sie 13.
31 Komentarzy
Szczerze, dziękuję za wszystkie minusy, wszystkim i każdemu z osobna. Poważnie, nie przejmuje się tymi minusami. Szczerze, dlaczego, ponieważ to jest portal z dodawaniem okazji a nie przedszkole. Jeżeli chociaż jedna osoba skorzysta z tej okazji to będę szczęśliwym człowiekiem. Pozdrawiam.

Grę można również kupić na Steam-ie store.steampowered.com/app…_2/
Cena na Steam-ie to 26,99zł. ale uwaga na Steam-ie, Oferta kończy się 19 sierpnia.
Edytowane przez: "miki88" sie 13.
Czemu tak zimno?
Woo_cash13/08/2019 16:16

Czemu tak zimno?


Pewnie dlatego że ta gra jest "świetna" i strasznie toporna
2 pln można przycebulić w porównaniu do oficjalnej ceny na Steam
Co kto lubi, mnie się gierka podoba i za 24,16zł ją kupiłem.
Plusik . Dobry odstresowywacz
Woo_cash13/08/2019 16:16

Czemu tak zimno?Nie przejmuję się tym kompletnie, to jest portal z dodawaniem okazji a nie z ocenami jak w szkole czy w przedszkolu. Zauważyłem już od jakiegoś czasu jak co niektórzy zachowują się na tym portalu. Po prostu jak dzieci. Poleciał minus więc trzeba dać minus. Jestem za stary na taką dziecinadę, w latach 70' w czasach komuny (nie przeżyłeś nie zrozumiesz), od tamtej młodzieży, od tamtego społeczeństwa, dzisiejsza młodzież może jedynie się uczyć.
Gra dobra na 1-2 partie.
mat9v13/08/2019 16:24

Co kto lubi, mnie się gierka podoba i za 24,16zł ją kupiłem.


Dzięki
Edytowane przez: "miki88" sie 13.
nocny_napoleon13/08/2019 16:21

Pewnie dlatego że ta gra jest "świetna" i strasznie topornaZnasz powiedzenie "Wszystko kwestia gustu .......", dlatego na temat Twojego gustu nie dyskutuję. Ale pamiętaj że ponad 80% graczy ta gra przypadła do gustu. Możesz się z tym nie zgodzić, również masz takie prawo.
2693798-S6sna.jpg
Bardzo dobra gra - polecam każdemu niezły odstresowywacz.... duży plus dla wstawiajacego
miki8813/08/2019 17:15

Nie przejmuję się tym kompletnie, to jest portal z dodawaniem okazji a nie …Nie przejmuję się tym kompletnie, to jest portal z dodawaniem okazji a nie z ocenami jak w szkole czy w przedszkolu. Zauważyłem już od jakiegoś czasu jak co niektórzy zachowują się na tym portalu. Po prostu jak dzieci. Poleciał minus więc trzeba dać minus. Jestem za stary na taką dziecinadę, w latach 70' w czasach komuny (nie przeżyłeś nie zrozumiesz), od tamtej młodzieży, od tamtego społeczeństwa, dzisiejsza młodzież może jedynie się uczyć.


Gościu to tylko kilka minusów a ty z dziecinadą i komuną wyjeżdżasz. Nie przejmujesz się, to nie informuj o tym innych tylko zachowaj to dla siebie.
Dobra gierka szczególnie do zagrania ze znajomymi, za 24 cebulionów jeżeli szukacie coopa to jest to jedna z lepszych opcji według mnie.
Kamil_M13/08/2019 19:07

Gościu to tylko kilka minusów a ty z dziecinadą i komuną wyjeżdżasz. Nie pr …Gościu to tylko kilka minusów a ty z dziecinadą i komuną wyjeżdżasz. Nie przejmujesz się, to nie informuj o tym innych tylko zachowaj to dla siebie.


A może dlatego, że wyjątkowo chamskie jest przywalenie komuś minusem bez podania chociaż jednego powodu? W pełni rozumiem frustrację osoby, która poświęca swój czas (i wrzuca realne promo), a w zamian dostaje zbiera kilkadziesiąt minusów od osób, które nawet nie raczą się podzielić informacją dlaczego (ja tu żadnego powodu nie widzę, poza "gra jest kiepska", co jest powodem na poziomie "minusuję iPhony, bo jak można kupować telefon, który MI się nie podoba"). Pepper jest serwisem tworzonym przez społeczność dla społeczności- z takim nastawieniem jakie prezentują minusujacy to wartościowi użytkownicy się stąd wyniosą i tyle z tego będzie. I tak, to jest dziecinne i "komunistyczne" podejście- robisz coś dla innych, to jesteś frajerem. Jak to ktoś ładnie ujął, takie osoby są jak gołębie- "przelecą, nas*** i odlecą".
Kamil_M13/08/2019 19:07

Gościu to tylko kilka minusów a ty z dziecinadą i komuną wyjeżdżasz. Nie pr …Gościu to tylko kilka minusów a ty z dziecinadą i komuną wyjeżdżasz. Nie przejmujesz się, to nie informuj o tym innych tylko zachowaj to dla siebie.Nie rozumiem do czego zmieszasz, skoro zrozumiałeś mój komentarz.
Grey5513/08/2019 18:19

Bardzo dobra gra - polecam każdemu niezły odstresowywacz.... duży plus dla …Bardzo dobra gra - polecam każdemu niezły odstresowywacz.... duży plus dla wstawiajacegoDzięki za to że trafiłem w Twoje gusta.
Mixxer513/08/2019 21:46

A może dlatego, że wyjątkowo chamskie jest przywalenie komuś minusem bez po …A może dlatego, że wyjątkowo chamskie jest przywalenie komuś minusem bez podania chociaż jednego powodu? W pełni rozumiem frustrację osoby, która poświęca swój czas (i wrzuca realne promo), a w zamian dostaje zbiera kilkadziesiąt minusów od osób, które nawet nie raczą się podzielić informacją dlaczego (ja tu żadnego powodu nie widzę, poza "gra jest kiepska", co jest powodem na poziomie "minusuję iPhony, bo jak można kupować telefon, który MI się nie podoba"). Pepper jest serwisem tworzonym przez społeczność dla społeczności- z takim nastawieniem jakie prezentują minusujacy to wartościowi użytkownicy się stąd wyniosą i tyle z tego będzie. I tak, to jest dziecinne i "komunistyczne" podejście- robisz coś dla innych, to jesteś frajerem. Jak to ktoś ładnie ujął, takie osoby są jak gołębie- "przelecą, nas*** i odlecą".


Ale po to są plusy i minusy. Najwidoczniej ludzie uważają to za kiepską okazję i nie muszą się tłumaczyć nikomu dając minusa.
Szymon_Erkiewicz13/08/2019 19:14

Dobra gierka szczególnie do zagrania ze znajomymi, za 24 cebulionów jeżeli …Dobra gierka szczególnie do zagrania ze znajomymi, za 24 cebulionów jeżeli szukacie coopa to jest to jedna z lepszych opcji według mnie.Dokładnie jak piszesz. Nie wspomnę o tym że sama cena to okazja, za kilka dni wróci z powrotem do ponad 100zł.
Kamil_M13/08/2019 22:21

Ale po to są plusy i minusy. Najwidoczniej ludzie uważają to za kiepską oka …Ale po to są plusy i minusy. Najwidoczniej ludzie uważają to za kiepską okazję i nie muszą się tłumaczyć nikomu dając minusa.


No to efekt będzie taki, że nie będzie czemu wystawiać tych plusów i minusów. Uważam też, że jak najbardziej ludzie powinni się tłumaczyć z minusów (z plusów niekoniecznie, bo co tu uzasadniać)- dla mnie, jako odbiorcy, bardzo ważne jest czy minusy są za to, że ktoś "nie lubi ajfonów" (sam mogę ocenić czy mi dany produkt potrzebny czy nie, dziękuję serdecznie), czy faktycznie nie ma żadnej okazji i można dany produkt kupić taniej/w lepszej ofercie (np. z Polski, z gwarancją, zamiast z Chin, bez).
miki8813/08/2019 22:19

Dzięki za to że trafiłem w Twoje gusta.


No ja w tą grę już mam przegrane 600 godzin....;) Jak ktoś lubi warhammera fantasty to jeszcze lepiej.
Edytowane przez: "Grey55" sie 13.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst