Niestety, ta okazja już wygasła
walizki @Stokrotka
-234° Zakończono

walizki @Stokrotka

6
sty 11.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jakby się ktoś wybierał na ferie/urlop to mają w Stokrotce [market] walizki tekstylne rozmaite (raczej nie klasy premium/samsonite) ale na te kilka wyjazów dadzą radę w cenie od 59.99 za małą (54x35x20) do 149 za dużą (77x49x30) albo 99,99 (77x48x26). Cytując "Część oferty promocyjnej dostępna w wybranych sklepach".

131536-3ZwxZ.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Stokrotka OkazjeStokrotka gazetka

Grupy

6 Komentarzy
Jak ktoś nie chce czekać, aż kolega powrzuca pojedyńczo wszystkie pozycje z gazetki podaje linka do wersji online gazetek ze Stokrotki
stokrotka.pl/ofe…ne/

BTW Walizki dostępne tylko w supermarketach a nie w marketach, jak napisano w opisie..
Edytowane przez: "allium.sapiens" sty 11.
Ja dziękuję za taką walizkę , już kiedyś takową kupiłem i jednego wyjazdu nie wytrzymała bo posypały się kółka na bruku.
plociarz11/01/2019 01:19

Ja dziękuję za taką walizkę , już kiedyś takową kupiłem i jednego wyjazdu n …Ja dziękuję za taką walizkę , już kiedyś takową kupiłem i jednego wyjazdu nie wytrzymała bo posypały się kółka na bruku.Bo po bruktu to sie podkutym koniem a nie walizką jeździ... taka walizka to tylko po terakocie na Okęciu....
allium.sapiens11/01/2019 01:21

Bo po bruktu to sie podkutym koniem a nie walizką jeździ... taka walizka t …Bo po bruktu to sie podkutym koniem a nie walizką jeździ... taka walizka to tylko po terakocie na Okęciu....


Pewnie masz rację 😁 na Okęciu ostatnio na taśmie taka krążyła i gdyby nie byla owinięta folią to cała zawartość by fruwała wkoło taśmy.
plociarz4 g, 40 min

Pewnie masz rację 😁 na Okęciu ostatnio na taśmie taka krążyła i gdyby ni …Pewnie masz rację 😁 na Okęciu ostatnio na taśmie taka krążyła i gdyby nie byla owinięta folią to cała zawartość by fruwała wkoło taśmy.


To była moja
allium.sapiens16 g, 7 min

Jak ktoś nie chce czekać, aż kolega powrzuca pojedyńczo wszystkie pozycje z …Jak ktoś nie chce czekać, aż kolega powrzuca pojedyńczo wszystkie pozycje z gazetki podaje linka do wersji online gazetek ze Stokrotki https://stokrotka.pl/oferta/gazetki-promocyjne/BTW Walizki dostępne tylko w supermarketach a nie w marketach, jak napisano w opisie..Nie wrzucę .. nie bój się. Akurat walizkę mam podobną (z tych największych) i kilka lat ze mną jeździ i jedyne co jej dolega to że lekko plastik na dole porysowany.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst