Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
44°
Opublikowano 11 maja 2024

WAKISAKI Sztuczne tulipany premium, jak prawdziwe w dotyku, z pąkami, elastyczne łodygi, łatwe do kształtowania, do dekoracji wnętrz, 5 szt.

21,27zł43,02zł-51%
8,99zł ·
Opublikowane przez
kormar
Dołączył w 2021
2 285
2 677

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Bardzo dobre opinie, oceny 4,8/5,0
834682_1.jpg
 • Wazon nie wchodzi w zakres dostawy
 • Realistyczny wygląd i dotyk: W przeciwieństwie do większości innych marek, tulipan WAKISAKI prezentuje różne etapy wzrostu tulipanów, w tym pąki kwiatowe, zupełnie jak prawdziwy bukiet tulipanów. Ponadto są to prawdziwe w dotyku kwiaty, dzięki czemu wyglądają jak najbardziej realistycznie. Elastyczny trzpień umożliwia bezproblemowe kształtowanie, dzięki czemu można je łatwo zginać w różne formy, zachowując pożądany kształt. Kwiaty i liście są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, żywego koloru i tekstury.
 • Rozmiar prawdziwego kwiatu: tulipany WAKISAKI mają długość 40 cm, dzięki czemu są znacznie większe niż inne marki i imponująco zbliżone do prawdziwych tulipanów, które przyciągną wzrok każdego, kto wejdzie do pokoju. Każdy zestaw zawiera 3 kwiaty tulipanów i 2 pąki tulipanów. 5 tulipanów jest połączonych ze sobą i można je łatwo rozwiązać, aby można je było używać pojedynczo. Proszę zwrócić uwagę, że wazon nie wchodzi w zakres dostawy.
 • Świeże i piękne: Nasze sztuczne kwiaty tulipanów WAKISAKI to idealny wybór dla tych, którzy szukają świeżych kwiatów, które są również wygodne i bezproblemowe. Dzięki połączeniu sztucznych tulipanów i realistycznej zieleni, te różowe tulipany sztuczne kwiaty zapewnią żywy kolor do każdego pomieszczenia w domu lub biurze.
 • Łatwa konserwacja: Sztuczne kwiaty WAKISAKI nie wymagają konserwacji, dzięki czemu możesz cieszyć się pięknem świeżo wyglądających wiosennych kwiatów sztucznych do dekoracji, bez martwienia się o podlewanie lub przycinanie. Będzie również służyć przez bardzo długi czas, dzięki czemu jest to opłacalna inwestycja dla Twojego domu.
 • Wiele okazji: Nasze sztuczne kwiaty tulipanów dodają elegancji każdej przestrzeni na różne okazje, w tym wesela, urodziny, rocznice, parapetówki itp. Ten sztuczny tulipan jest idealny jako centralny element stołu w jadalni, jako element dekoracyjny w dowolnym miejscu w domu, biurze lub jako dekoracja imprezowa. Jego wszechstronne wzornictwo sprawia, że jest to idealny wybór do dekoracji wiosennych, dekoracji wielkanocnych i innych okazji. La combinación de flores artificiales para decoración es perfecta para darle un toque elegante y natural a cualquier espacio.
 • Idealny prezent: Ta aranżacja sztucznych tulipanów jest idealnym prezentem dla każdego, kto kocha kwiaty, ale nie ma czasu ani energii, aby się nimi zająć. Jest to również świetny prezent dla alergików lub wrażliwych na zapach świeżych kwiatów.
Amazon.pl Więcej szczegółów na
Aktualizacje społecznościowe

8 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Izabela1234
  W tej cenie są regularnie dostępne na temu. polecam, rzeczywiście ładne
 2. Awatar użytkownika ivytomek
  Na Ali z monetami po 5 zł.
  Awatar użytkownika Gerwazy
  Gdzie masz za 5zl?
 3. Awatar użytkownika lukasz.wieteska
  Wykorzystane w 100% nie ma opcji zamówienia
 4. Awatar użytkownika Pete67
  cena wyższa już
 5. Awatar użytkownika Kagaku
  Już po
 6. Awatar użytkownika kormar
  Autor
  Ponownie w okazji błyskawicznej. Polecam. Trudno odróżnić od prawdziwych, także w dotyku.
Awatar użytkownika