Niestety, ta okazja już wygasła
Wakacje w Egipcie w 5* hotelu z all inclusive Wylot z Katowic (KTW)
144° Zakończono

Wakacje w Egipcie w 5* hotelu z all inclusive Wylot z Katowic (KTW)

2.044złTUI Okazje
29
sie 5.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wylot 26 sierpnia z Katowic do Hurghady. Hotel dysponuje wieloma udogodnieniami, dzięki którym spędzisz udane wakacje. Można tutaj zrelaksować się przy basenie, skorzystać z spa, pograć w tenisa ziemnego, czy spróbować nurkowania.

Oznaczenie pokoju DZX1 czyli ponad 40 metrowy apartament
Aktualizacje społecznościowe
TUI Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
Za trudne dopisać na ile dni albo od kiedy do kiedy?
Nazwa hotelu też by się przydała, nie wszyscy muszą na stronę wchodzić, aby wiedzieć konkrety.
Edytowane przez: "kuku" sie 5.
dzejkuspl05/08/2019 19:01

Komentarz usuniętyWłaśnie o to chodzi że termin jest podany tylko kiedy wylot, resztę trzeba doczytać już gdzie indziej, to że na 6 dni dla mnie nie jest odpowiednie i nie wchodził bym dalej gdyby wszystko było oczywiste (to nie lenistwo).
29 Komentarzy
Za trudne dopisać na ile dni albo od kiedy do kiedy?
Nazwa hotelu też by się przydała, nie wszyscy muszą na stronę wchodzić, aby wiedzieć konkrety.
Edytowane przez: "kuku" sie 5.
dzejkuspl05/08/2019 19:01

Komentarz usuniętyWłaśnie o to chodzi że termin jest podany tylko kiedy wylot, resztę trzeba doczytać już gdzie indziej, to że na 6 dni dla mnie nie jest odpowiednie i nie wchodził bym dalej gdyby wszystko było oczywiste (to nie lenistwo).
kuku05/08/2019 19:11

Właśnie o to chodzi że termin jest podany tylko kiedy wylot, resztę trzeba …Właśnie o to chodzi że termin jest podany tylko kiedy wylot, resztę trzeba doczytać już gdzie indziej, to że na 6 dni dla mnie nie jest odpowiednie i nie wchodził bym dalej gdyby wszystko było oczywiste (to nie lenistwo).


O kurła straciłeś 2 minuty życia wchodząc w link tak z ciekawości co byś zrobił innego?
Nie polecam być w sierpniu w Hurghadzie i egipcie. Upał poza miejscami gdzie wieje jest niemiłosierny
Za ofertę plus hotel godny polecenia
W życiu nie dałbym 2k za tydzień w Hurghadzie. To najgorszy kierunek w Egipcie.
flaas.idiota05/08/2019 19:15

W życiu nie dałbym 2k za tydzień w Hurghadzie. To najgorszy kierunek w Eg …W życiu nie dałbym 2k za tydzień w Hurghadzie. To najgorszy kierunek w Egipcie.


Byłeś? Bo ja tak (dość dawno temu) - Hotel Seagull, all inclusive, bardzo miło wspominam i chętnie bym pojechał jeszcze raz, tylko mam obawy o bezpieczeństwo.
pl.tripadvisor.com/Hot…tml
Edytowane przez: "JEAKAR" sie 5.
flaas.idiota05/08/2019 19:15

W życiu nie dałbym 2k za tydzień w Hurghadzie. To najgorszy kierunek w Eg …W życiu nie dałbym 2k za tydzień w Hurghadzie. To najgorszy kierunek w Egipcie.


Zależu. Bylem z 10 lat temu w sharm i kairzem. 3 lata temu hurghada jubgle aquapark i polecam. Obecnie nigdzie poza hotel juz bymnsie tam nie ruszył wiec jeden h.. w jakim rejonoe hotel. Byle max 10 km od lotniska
MSZ RP:
W Egipcie występuje wysokie zagrożenie terroryzmem. Ostrożność należy zachować w szczególności w miejscach najbardziej narażonych na ataki (np. obiekty kultu religijnego, atrakcje turystyczne i budynki rządowe). Nie można wykluczyć ataków także na lotniska (w tym samoloty) oraz autobusy przewożące turystów.

Obywatelom polskim planującym wakacje w Egipcie zaleca się wybór wyjazdów grupowych organizowanych przez certyfikowane biura podróży, posiadające własne plany zarządzania kryzysowego oraz rezydentów. Należy upewnić się, że pobyt będzie miał miejsce w strzeżonym obiekcie (posiadającym także ochronę przyległej plaży). Podróże należy ograniczyć do miejscowości turystycznych. Należy także unikać poruszania się w porze wieczornej oraz nocnej poza strefami turystycznymi oraz głównymi szlakami komunikacyjnymi.

Należy pamiętać o ubezpieczeniu gwarantującym pełną hospitalizację. W przypadku jego braku podróżny może być zmuszony do pokrycia na miejscu bardzo wysokich kosztów opieki lekarskiej.
OJ zaraz wysokie Tylko dziś po obejrzeniu wiadomości dowiedziałem się że zginęło 15 osób w wyniku ataku.
6 noclegów tylko!!!!
Rzenik.05/08/2019 22:16

6 noclegów tylko!!!!


6 noclegów w pięciu ***** to jak 2 tygodnie w 3 ***
Avatar
Usunięty54614
dzejkuspl05/08/2019 19:01

Komentarz usunięty


Podstawowe dane warto umieścić jak nie w tytule to chociaż w opisie. Chyba lepiej wpisać warunki wyjazdu (np. liczba noclegów lub terminy), zamiast pustosłowia w stylu: "hotel dysponuje wieloma udogodnieniami dzięki ktorym spędzisz udane wakacje"...

Pepper to zbiór okazji a nie zbiór linków "kliknij i sprawdź sobie czy okazja".
Edytowane przez: "Usunięty54614" sie 6.
ogulin05/08/2019 20:34

MSZ RP:W Egipcie występuje wysokie zagrożenie terroryzmem. Ostrożność nale …MSZ RP:W Egipcie występuje wysokie zagrożenie terroryzmem. Ostrożność należy zachować w szczególności w miejscach najbardziej narażonych na ataki (np. obiekty kultu religijnego, atrakcje turystyczne i budynki rządowe). Nie można wykluczyć ataków także na lotniska (w tym samoloty) oraz autobusy przewożące turystów.Obywatelom polskim planującym wakacje w Egipcie zaleca się wybór wyjazdów grupowych organizowanych przez certyfikowane biura podróży, posiadające własne plany zarządzania kryzysowego oraz rezydentów. Należy upewnić się, że pobyt będzie miał miejsce w strzeżonym obiekcie (posiadającym także ochronę przyległej plaży). Podróże należy ograniczyć do miejscowości turystycznych. Należy także unikać poruszania się w porze wieczornej oraz nocnej poza strefami turystycznymi oraz głównymi szlakami komunikacyjnymi.Należy pamiętać o ubezpieczeniu gwarantującym pełną hospitalizację. W przypadku jego braku podróżny może być zmuszony do pokrycia na miejscu bardzo wysokich kosztów opieki lekarskiej.


To samo od 20 lat... A ja od 10 co roku w Egipcie. Jedz do Mielna i nie śmieć linkami MSZu bo każdy je tu zna i traktuje jak paski w wiadomościach.
Anubis05/08/2019 20:34

Zależu. Bylem z 10 lat temu w sharm i kairzem. 3 lata temu hurghada …Zależu. Bylem z 10 lat temu w sharm i kairzem. 3 lata temu hurghada jubgle aquapark i polecam. Obecnie nigdzie poza hotel juz bymnsie tam nie ruszył wiec jeden h.. w jakim rejonoe hotel. Byle max 10 km od lotniska


W Hurghadzie nie ma raf więc niczym się to nie różni od Tunezji czy innego arabskiego kraju. Nic jej nie wyróżnia. Poza tym w ciągu kilku lat dużo się zmieniło. Sharm to dalej stolica turystyki i hotele (te co przetrwały) świadome tego podtrzymują swój standard a nawet podnoszą.
dzejkuspl05/08/2019 19:01

Komentarz usunięty


Kto tu jest leniwy? To może każda okazja będzie miała tylko opis "super okazja" ..chcesz wiedzieć więcej to se znajdź...
misiekxxxl05/08/2019 21:42

OJ zaraz wysokie Tylko dziś po obejrzeniu wiadomości dowiedziałem się że zg …OJ zaraz wysokie Tylko dziś po obejrzeniu wiadomości dowiedziałem się że zginęło 15 osób w wyniku ataku.


Dokładnie ....zaraz miłośnicy imigrantów napiszą że więcej ludzi w Polsce w wypadkach drogowych ginie..
flaas.idiota06/08/2019 07:54

To samo od 20 lat... A ja od 10 co roku w Egipcie. Jedz do Mielna i nie …To samo od 20 lat... A ja od 10 co roku w Egipcie. Jedz do Mielna i nie śmieć linkami MSZu bo każdy je tu zna i traktuje jak paski w wiadomościach.


Oj nie każdy.. jeśli u mnie w mieście jest pewna dzielnica owiana zła sławą to możesz tam być 10 razy a za 11 stracić portfel lub zęby..lub obie rzeczy razem..
Michał_Ściebura06/08/2019 08:12

Oj nie każdy.. jeśli u mnie w mieście jest pewna dzielnica owiana zła sła …Oj nie każdy.. jeśli u mnie w mieście jest pewna dzielnica owiana zła sławą to możesz tam być 10 razy a za 11 stracić portfel lub zęby..lub obie rzeczy razem..


policz sobie ile lotów z 4 lotnisk odlatuje i ile w kazdym jest osób. Pomnoz przez ilosc dni w sezonie i to ci da ilosc turystów. Potem poszukaj statystyk ile z tych turystów ginie. Myślę że prawdopodobieństwo jest większe że Cie dupnie na pasach pijany kierowca...w Polsce. Wg mnie są bardziej niebezpieczne kierunki i to w Europie.
flaas.idiota06/08/2019 07:54

To samo od 20 lat... A ja od 10 co roku w Egipcie. Jedz do Mielna i nie …To samo od 20 lat... A ja od 10 co roku w Egipcie. Jedz do Mielna i nie śmieć linkami MSZu bo każdy je tu zna i traktuje jak paski w wiadomościach.Bzdury wygadujesz. 20 lat temu w Egipcie było całkiem spokojnie. Potem stał się to tani raj dla beztroskich turystów gdy roztropni zaczęli wybierać inne kierunki i ceny tam spadły. A od 10 lat gdy tam jeździsz trochę krwi się już polało, ale oczywiście nie każdy kto tam jedzie wraca w worku, masz rację.
Każdy postępuje jak mu rozum (lub jego brak) podpowiada.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst