Niestety, ta okazja już wygasła

Wahoo Elemnt Roam - licznik rowerowy, nawigacja GPS

cze 28. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Fajna oferta na licznik rowerowy Wahoo Elemnt Roam - najniższa cena na amazonie wynosi obecnie 1333zł.

Komputer rowerowy Wahoo Elemnt Roam to urządzenie z GPS przeznaczone dla rowerzystów. Pełna obsługa map oraz inteligentne funkcje nawigacyjne umożliwiają nawigację na urządzeniu, w tym zmianę trasy w trakcie trwania treningu w momencie kiedy zboczysz lub się zgubisz na trasie.

Elemnt Roam to pierwszy komputer rowerowy Wahoo z kolorowym ekranem. Wyświetlacz o przekątnej 2,7 " ze szkła Gorilla Glass © daje przejrzysty i ostry obraz w każdych warunkach, nawet podczas dużego nasłonecznienia. Elemnt Roam zawiera również czujnik światła dzięki czemu podświetlenie ekranu i dioda LED będą się automatycznie dostosowywać w zależności od warunków oświetleniowych, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dwa niezależne paski LED pozwalają w tym samym czasie monitorować dwa parametry treningu. Ilość zapalonych diod będzie sygnalizowała strefę w której się znajdujemy oraz jej granice oraz moment przekroczenia zadanych wartości.

Dzięki zastosowaniu wydajniejszych baterii czas pracy zwiększono do 17 godzin. Licznik posiada oczywiście pełną łączność z urządzeniami takimi jak paski tętna, czujniki prędkości, kadencji czy pomiar mocy ze zgodną transmisją danych Bluetooth lub ANT+. Licznik jest także kompatybilny z elektronicznymi grupami Shimano Di2 oraz trenażerami Wahoo.
Aktualizacje społecznościowe

47 Komentarzy