Niestety, ta okazja już wygasła
Waga łazienkowa Hoffen z pomiarem % tkanki tłuszczu za 39,99zł @ Biedronka
23° Zakończono

Waga łazienkowa Hoffen z pomiarem % tkanki tłuszczu za 39,99zł @ Biedronka

4
paź 19. 2015
Wagę łazienkową Hoffen z pomiarem % tkanki tłuszczowej, tkanki kostnej oraz mieśniowej znajdziemy w ofercie sklepów Biedronka w cenie 39,99zł.

Dostępna jest w ofercie sklepu już od tygodnia, jednak nadal znajdziemy ją w niektórych sklepach - a za tą cenę chyba warto. Funkcje jakie oferuje znajdziemy normalnie w wagach które kosztują 2-3 razy więcej.

  • tryb pomiaru zwykły i dla sportowców
  • kilka funkcji pomiarowych: waga ciała (kg), tkanka tłuszczowa (%), tkanka mięśniowa i kostna (kg)
  • możliwość ustawienia: wzrostu, płci i wieku (10-80 lat) przed pomiarem
  • funkcja pamięci pomiarów dla 10 osób
  • duże i wyraźne cyfry wyświetlacza
  • baterie w zestawie
  • wyświetlacz z podświetleniem
  • hartowane szkło
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

4 Komentarze
a może jeszcze mówi co jeść, żeby nie przytyć?
@lesiu tutaj pozostaje jest tylko dietetyk
Nie polecam, tandeta. Kupiłem by nie musieć ważyć sie na siłowni czy w aptece na "automatach" ( TT 17%). Ta waga pokazuje w trybie sportowym 20% TT a w trybie normalnym ( bo jakos szczególnie za sportowca sie nie uważam, 2 razy w tygodniu ćwiczenia) pokazuje aż 30% TT. Skąd taka róznica? nie wiem. Uśmiałem się gdy waga mi powiedziala że mój stan to OTYŁOŚĆ - 23 lata, 72kg 176cm - waga do zwykłego ważenia, reszta wzkażników nie wiem skąd jest brana
katulpaź 22. 2015

Nie polecam, tandeta. Kupiłem by nie musieć ważyć sie na siłowni czy w apte …Nie polecam, tandeta. Kupiłem by nie musieć ważyć sie na siłowni czy w aptece na "automatach" ( TT 17%). Ta waga pokazuje w trybie sportowym 20% TT a w trybie normalnym ( bo jakos szczególnie za sportowca sie nie uważam, 2 razy w tygodniu ćwiczenia) pokazuje aż 30% TT. Skąd taka róznica? nie wiem. Uśmiałem się gdy waga mi powiedziala że mój stan to OTYŁOŚĆ - 23 lata, 72kg 176cm - waga do zwykłego ważenia, reszta wzkażników nie wiem skąd jest brana


A ustawiłeś na pewno odpowiedni wiek i wzrost? Jeśli tak, to idź do sklepu i reklamuj - powinni oddać pieniądze bez problemu.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst