396°
Zakończono
Waga kuchenna ATLE za 25PLN (przecena z 54,95PLN) @ Jysk
5 Komentarzy

Nie sądzę by różniła się znacząco od tych dostępnych w Empiku, a tam można wybierać pomiędzy różnymi kształtami i kolorami - ceny bez zmian od kilku miesięcy (pomimo pozornych promocji/przecen).

Za 5 złotych więcej można mięć wagę z większą liczbą bajerów tj. przelicznikiem wody oraz mleka na ml. Kupowałem kiedyś dokładnie ten model w kolorze czarnym. Wizualnie identyczna jak ta z oferty.

Avatar

Usunięty6672

mtq693 godz., 56 min

Za 5 złotych więcej można mięć wagę z większą liczbą bajerów tj. przelicznikiem wody oraz mleka na ml. Kupowałem kiedyś dokładnie ten model w kolorze czarnym. Wizualnie identyczna jak ta z oferty.Przecież ta waga ma te bajery: g/kg ,uncje/funty, ml mleka i wody. Oprócz tego funkcja tary i automatyczne wyłączenie.

luckypeter9 min

Przecież ta waga ma te bajery: g/kg ,uncje/funty, ml mleka i wody. Oprócz tego funkcja tary i automatyczne wyłączenie.


W opisie tego nie widziałem, a wizualnie nie widzę niczego więcej poza dwoma przyciskami. W każdym razie na pewno nie jest to waga za 55 złotych, bo na allegro normą jest, że chodzą po 20-30 złotych takie wagi o takim wyglądzie, wszystkie robione na zamówienie u tego samego chińczyka W każdym razie waga prezentuje się porządnie i działa bardzo dobrze.

Avatar

Usunięty6672

Przycisk do zmiany jednostek jest pod spodem
Edytowane przez: "luckypeter" wrz 18. 2016

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst