Niestety, ta okazja już wygasła
Wacom LCD Cintiq 22HD
181° Zakończono

Wacom LCD Cintiq 22HD

3.999zł7.559zł-47%x-kom Okazje
5
maj 27.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cześć,

W promocji tygodnia akcesoriów w x-kom trafiłem na wart uwagi tablet graficzny przeznaczony do osób związanych z grafiką Komputerową.
Na Ceneo nie znalazłem niżej niż 7000
Nie widziałem okazji na to na pepper więc wrzucam
Aktualizacje społecznościowe
X-kom OkazjeX-kom kody rabatowe

Grupy

5 Komentarzy
Promocja dobra, ale czy produkt warty ceny kiedy jest już tyle alternatyw które nie ustępują dużo Wacom-owi? Wacom to jest jak Samsung czy Aple, płaci się za firme. Oczywiście nie mówie że Cintiq od Wacoma jest zły, jest bardzo dobry ale conowo to już inna sprawa. Plusik i tak leci.
LayaVulpes27/05/2019 11:22

Promocja dobra, ale czy produkt warty ceny kiedy jest już tyle alternatyw …Promocja dobra, ale czy produkt warty ceny kiedy jest już tyle alternatyw które nie ustępują dużo Wacom-owi? Wacom to jest jak Samsung czy Aple, płaci się za firme. Oczywiście nie mówie że Cintiq od Wacoma jest zły, jest bardzo dobry ale conowo to już inna sprawa. Plusik i tak leci.


Płaci się za markę, fakt, ale ciężko znaleźć zamiennik który będzie na podobnym poziomie co wacom.

Zawsze można zrobić bieda wersję z intuosa i wyświetlacza
A ja ze swojej strony polecę XP-pen. Żona testowała i nie zauważyła żeby był gorszy. A parametry ma sporo lepsze. Teraz ma intuos pro s. Ostatnio na comic con w Warszawie mieli stoisko jak samo jak Wacom i Huion.
drathir27/05/2019 11:48

Płaci się za markę, fakt, ale ciężko znaleźć zamiennik który będzie na podo …Płaci się za markę, fakt, ale ciężko znaleźć zamiennik który będzie na podobnym poziomie co wacom.Zawsze można zrobić bieda wersję z intuosa i wyświetlaczaWystarczy poczytać troche recenzji. Wacom ma już bardzo dużo alternatyw. Zobacz sobie produkty od Huion lub Xp-Pen. Huion już od dłuższego czasu prdukuje dobre produkty za przystępną cenę, a XP-Pen poprawił się w ostatnim czasie. Jedynie Guamon jest taką czarną owcą pośród nich wszystkich. Jak nie chce się komuś sprawdzac produków czy jest godny polecenia czy nie to można brać Wacom i produkt będzie dobry ale przepłacisz. Plus ostatnio bardzo dużo widuje u artystów narzekanie na cintiq z sterownikami i psującymi się ekranami po 2-4 latach.
mszpak27/05/2019 14:33

A ja ze swojej strony polecę XP-pen. Żona testowała i nie zauważyła żeby by …A ja ze swojej strony polecę XP-pen. Żona testowała i nie zauważyła żeby był gorszy. A parametry ma sporo lepsze. Teraz ma intuos pro s. Ostatnio na comic con w Warszawie mieli stoisko jak samo jak Wacom i Huion.XP-Pen poprawił się jakościowo ostatnio, choć i tak bym był lekko sceptyczny do nich, bo wiadomo...to ze producent zrobił parę produktów dobrej jakości nie oznacza od razu że będzie tak zawsze robił. Wciąż Huion i XP-Pen są lepszymi wyborami niż Wacom teraz.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst