Niestety, ta okazja już wygasła
W5 pianka 600 ml do czyszczenia łazienki i szkła, Lidl
461° Zakończono

W5 pianka 600 ml do czyszczenia łazienki i szkła, Lidl

1,99zł3,99zł-50%Lidl Okazje
23
maj 4. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Jak sobota to tylko do Lidla, do Lidla.... A pozniej sprzątanie i gotowanie

156476-wDaw2.jpg
Milego weekendu
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka
Jeśli klikniesz w linki zamieszczone na Pepper lub za ich pomocą sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać pieniądze. Nie ma to jednak wpływu na to, które okazje są publikowane.

Grupy

23 Komentarze
Bardzo dobra cena? Ale to jakaś oficjalnie tylko dziś??
Działanie takie jak i cena. Tylko zbedna chemia idzie w ścieki.
Promocja na regale z chemia. Pomarańczowa kartka
allium.sapiens04/05/2019 13:38

Działanie takie jak i cena. Tylko zbedna chemia idzie w ścieki.Używałeś(aś) czy nie znam się to się wypowiem? IMVHO pianka do szkła sprawuje się super.
Ogolnopolska ?
iNsio04/05/2019 13:59

Używałeś(aś) czy nie znam się to się wypowiem? IMVHO pianka do szkła sprawu …Używałeś(aś) czy nie znam się to się wypowiem? IMVHO pianka do szkła sprawuje się super.


A co to znaczy "znać się"? Potrzeba specjalną szkołę pucowania szyby i kibla ukończyć czy wystarczy użyć kilku rożnych preparatów i subiektywnie ocenić, że jeden jest do dupy a drugi działa jak należy?
Może b yc tak, że ktoś całe życie używa byle jakich środków i zawsze dla niego będą działać świetnie, bo nie zna innych, może być tak, że komuś wystarczy taki a nie inny efekt.
Jedno jest pewne: wyrażenie subiektywnej opinii na pewno skutkuje tym, że znajdzie się jakiś "mister/miss nienawidzę" i zaatakuje Cię personalnie.
Edytowane przez: "allium.sapiens" maj 4. 2019
Ecolab spray cleaner

to najlepsza pianka na świecie do wszystkiego
allium.sapiens04/05/2019 15:25

A co to znaczy "znać się"? Potrzeba specjalną szkołę pucowania szyby i kibl …A co to znaczy "znać się"? Potrzeba specjalną szkołę pucowania szyby i kibla ukończyć czy wystarczy użyć kilku rożnych preparatów i subiektywnie ocenić, że jeden jest do dupy a drugi działa jak należy?Może b yc tak, że ktoś całe życie używa byle jakich środków i zawsze dla niego będą działać świetnie, bo nie zna innych, może być tak, że komuś wystarczy taki a nie inny efekt. Jedno jest pewne: wyrażenie subiektywnej opinii na pewno skutkuje tym, że znajdzie się jakiś "mister/miss nienawidzę" i zaatakuje Cię personalnie.To nie atak personalny, a najzwyklejsze pytanie? Może nie mierz wszystkich swoją miarą, a będzie się spokojniej żyło. Ja np. używałem tych konkretnych produktów i są ok - a w tej cenie to absolutne mistrzostwo świata - dlatego też oraz może patrząc przez pryzmat wypowiedzi i sposób/jakość oceny zadałem takie, a nie inne pytanie. Więc - używałeś i wtedy ok, jest to subiektywna ocena czy niekoniecznie i to zwykłe bicie piany. Miłego..
Zaznacz, że to lokalna wyprzedaż, o ile cokolwiek zostało z produktów z promocji. Pomarańczowe kartki zawsze oznaczają pozostałości po tygodniach tematycznych albo po prostu w danym sklepie pracownik przecenił daną rzecz tą kartką.
iNsio04/05/2019 17:15

To nie atak personalny, a najzwyklejsze pytanie? Może nie mierz wszystkich …To nie atak personalny, a najzwyklejsze pytanie? Może nie mierz wszystkich swoją miarą, a będzie się spokojniej żyło. Ja np. używałem tych konkretnych produktów i są ok - a w tej cenie to absolutne mistrzostwo świata - dlatego też oraz może patrząc przez pryzmat wypowiedzi i sposób/jakość oceny zadałem takie, a nie inne pytanie. Więc - używałeś i wtedy ok, jest to subiektywna ocena czy niekoniecznie i to zwykłe bicie piany. Miłego..


Jakość oceny? Czy Ty rozumiesz, co piszesz? Będziemy oceniać oceny teraz, czy może jednak skupimy się na produktach i cenach?
Co do mierzenia miarą.. lepiej jest równać do lepszych. Zawsze tak robię i żyje mi się dobrze. Powtórzę: dla mnie te produkty do tani zamiennik i zbędna chemia w środowisku.
111111111104/05/2019 17:00

Ecolab spray cleanerto najlepsza pianka na świecie do wszystkiego


Pierwsze słyszę
"Nie rozpylać w zamkniętych pomieszczeniach" chemia jak diabli
Edytowane przez: "Dario666" maj 4. 2019
allium.sapiens04/05/2019 17:56

Jakość oceny? Czy Ty rozumiesz, co piszesz? Będziemy oceniać oceny teraz, c …Jakość oceny? Czy Ty rozumiesz, co piszesz? Będziemy oceniać oceny teraz, czy może jednak skupimy się na produktach i cenach?Co do mierzenia miarą.. lepiej jest równać do lepszych. Zawsze tak robię i żyje mi się dobrze. Powtórzę: dla mnie te produkty do tani zamiennik i zbędna chemia w środowisku.Sposób oceny/jakość wypowiedzi - bardziej zrozumiale czy dalej czytamy bezwzrokowo? Twierdze po prostu, że takie komentarze to bicie piany, bo dalej nikt nie wie na podstawie czego ta ocena. Wnioskując po temperaturze okazji kilka osób ma inne zdanie - a ja np. z miłą chęcią dowiedziałbym się co jest lepsze w podobnej, nawet bez promocji cenie. Jeśli więc równasz do lepszych to rób to również podczas ocen ... poza tym ok i really don't care
Piotr_Q6 min

Pierwsze słyszę


Bo to nie dla amatorów tylko do przemysłu
iNsio16 min

Sposób oceny/jakość wypowiedzi - bardziej zrozumiale czy dalej czytamy be …Sposób oceny/jakość wypowiedzi - bardziej zrozumiale czy dalej czytamy bezwzrokowo? Twierdze po prostu, że takie komentarze to bicie piany, bo dalej nikt nie wie na podstawie czego ta ocena. Wnioskując po temperaturze okazji kilka osób ma inne zdanie - a ja np. z miłą chęcią dowiedziałbym się co jest lepsze w podobnej, nawet bez promocji cenie. Jeśli więc równasz do lepszych to rób to również podczas ocen ... poza tym ok i really don't care


Zwykle używam wzroku do czytania. Nie wiem jak Ty.
Jeśli należysz do tego ślepego stada, które przykłada jakąkolwiek wagę do ocen na Pepperze to nie mamy o czym rozmawiać. Ludzie oceniają tutaj jak małpy.
A poza tym I don't give a damn fuck if you don't care. Tylko w takim razie po kiego grzyba w ogóle się odniosłes do mojej opinii? Nie obchodzi mnie ale bardzo interesuje?
Edytowane przez: "allium.sapiens" maj 4. 2019
(...)odniosłem się bo serio byłem ciekaw co z tymi piankami nie tak, a teraz po prostu nie mam zamiaru robić sobie wycieczek personalnych, ani tym bardziej walczyć z wiatrakami. Miłego <beer>
Nie polecam za żadną cenę.
Uczciwa cena
Endorphine04/05/2019 17:24

Zaznacz, że to lokalna wyprzedaż, o ile cokolwiek zostało z produktów z pro …Zaznacz, że to lokalna wyprzedaż, o ile cokolwiek zostało z produktów z promocji. Pomarańczowe kartki zawsze oznaczają pozostałości po tygodniach tematycznych albo po prostu w danym sklepie pracownik przecenił daną rzecz tą kartką. Nie znam polityki sprzedazowej Lidla, wg mnie nie wyprzedaż i nie z naklejkami na każdej sztuce tylko "promocja" było ich sporo, normalnie na półce.7330368391556990714.jpg
I cyk dodatkowo rabat na Kartę Dużej Ŕodziny
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst