W giveawayu 3333 darmowych kluczy do Warlocks Vs. Shadows @Steam
-22°Zakończono

W giveawayu 3333 darmowych kluczy do Warlocks Vs. Shadows @Steam

6
lis 30. 2015
Aby wziąć udział w giveawayu 3333 kluczy do Warlocks Vs. Shadows, musicie być członkami naszej grupy giveawayowej na Steamie. Tylko członkowie tej grupy będą mieli dostęp do giveawaya na stronie Steamgifts.com.

Aby uzyskać dostęp, musicie wykonać dwa kroki:

1. Połączyć swoje konto na Lowcygier.pl z kontem na Steam. Dokładną instrukcję znajdziecie w tym miejscu.
2. Poprosić o wstęp do grupy na naszym forum w tym wątku. Zgłoszenia będą manualnie zatwierdzane przez naszych moderatorów.

Giveaway wystartuje w dzień urodzin i potrwa do północy. Jeżeli chętnych do zdobycia nagrody będzie więcej niż 3333, wówczas o przyznaniu klucza zadecyduje losowanie. Klucze zostaną automatycznie przekazane przez portal Steamgifts.com. W giveawayu mogą wziąć udział jedynie konta Steam, które jeszcze nie posiadają w bibliotece rozdawanej gry.

AKTUALIZACJA

3 grudnia 2015 miną trzy lata od kiedy po raz pierwszy zaczęliśmy informować Was o promocjach na gry wideo. Nie będziemy z tej okazji przygotowywać sentymentalnych postów, nie będziemy chwalić się rosnącą popularnością. Będziemy świętować – po łowcowemu!

W czwartek ruszamy z kolejnym jednodniowym eventem na kształt Nocy Giveawayów. Ze zmodyfikowanymi zasadami*, w oparciu o doświadczenia z przeszłości. W ramach akcji przygotowaliśmy dla Was nie lada atrakcję – rozdamy 10 tys. kluczy Steam. 3333 z nich to klucze do gry Warlocks Vs. Shadows. 6667 chętnych otrzyma z kolei grę Deadlings: Rotten Edition. Oprócz tego, dostępne będą pojedyncze giveawaye z Falloutem 4, itemami do CS:GO (kolejna kosa!) oraz innymi świetnymi nagrodami.

Start akcji przewidziany jest na godz. 12:00. Zapraszamy!* Co zmienimy w porównaniu do Nocy Giveawayów?

1. Giveawaye startować będą o różnych godzinach, tak aby nie naciąć się po raz kolejny na skrypt FB odpowiedzialny za banowanie kont handlujących lajkami.
2. Polubienie strony partnera będzie opcjonalne i można kliknąć „Nie, dziękuję”. Niemniej jednak liczymy, że mimo wszystko wspomożecie sponsorów swoim polubieniem, gdyż otworzy nam to drogę do dalszej współpracy w przyszłości
3. W ramach walki z multikontami, sprawimy że kryterium dołączenia do naszej grupy Steam będzie obowiązkowe. Dzięki temu będziemy mogli zweryfikować konto Steam partycypanta. Jeżeli wygląda ono jak typowe multikonto, wylosujemy innego zwycięzcę. To samo dotyczy polecania znajomych z kontami Steam wyglądającymi jak multikonto.
4. Zwycięzców nagród opublikujemy w formie nicka na Steam, wraz z linkiem. Rozwieje to Wasze wątpliwości co do autentyczności zgłoszenia.
5. Już teraz zwiększyliśmy przepustowość łącza, co powinno sprawić, że serwery wytrzymają duże oblężenie
6. Nie będziemy przedłużać akcji. Podana data zakończenia nie ulegnie zmianie.
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Za dużo wymagań jak dla mnie. Rezygnuję
Zbanowany
Daję minusa. Nie dlatego, że oferta słaba. Po prostu nie zaznaczyłeś KTO rozdaje te klucze.
Gra za 5,99 a wymagania kosmos Minus
Czy to nie jest przypadkiem reklamowanie własnej grupy i wabienie użytkowników kodami?
Autor
a jak dodajesz np okazję z Lidla albo Kauflanda to nie jest reklamownie swojego miejsca pracy i wybienie klientów?
I dobrze że niektórzy zrezygnowali bo to oferta dla sympatyków łowcygier.pl i salenauts.com.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy