Niestety, ta okazja wygasła 4 minuty temu.
343°
Opublikowano 8 dni temu

W Dniu Dziecka oddaj baterie i otrzymaj zarówkę LED lub ekogrę przy Zamku na Mirowie w Książu Wielkim

Stacjonarnie: Małopolskie
Opublikowane przez
Hunt Lider Okazji
Dołączył w 2015
3 439
3 077

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Więcej Baterie

Znajdź więcej okazji Baterie

Sprawdź więcej okazji

Odkryj więcej ofert na głównej stronie

Wydarzeniami towarzyszącymi Gminnemu Dniu Dziecka w Książu Wielkim przy Zamku na Mirowie będą ekowydarzenie „Wymień niebezpieczne na użyteczne” oraz powiatowy konkurs plastyczny „Zaprojektuj własną EKOtorbę”. U wielu z nas w domach zalegają zużyte baterie (z zabawek, zegarów, sprzętu elektronicznego, itp.), które często są jedynie przekładane z miejsca na miejsce. Pamiętajmy! Baterie są odpadem niebezpiecznym dla środowiska, który podlega selektywnej zbiórce, a następnie recyklingowi. Nie możemy tego typu odpadu wyrzucić do żadnego z koszy na śmieci, jaki mamy w domu. Baterie zbiera się do specjalnych pojemników, które są dostępne w niektórych sklepach (np. z elektroniką) lub oddawane do Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (tzw. PSZOK) dostępnych w każdej gminie. W obydwu przypadkach oddamy baterie bezpłatnie.

1 czerwca 2024 roku przy Zamku na Mirowie w Książu Wielkim podczas wydarzenia ekologicznego „Wymień niebezpieczne na użyteczne” na stoisku klimatycznym Powiatu Miechowskiego będzie można wymienić baterie na energooszczędne żarówki LED lub ekogry z korzyścią dla portfela i środowiska.

Zgodnie z zasadami wymiany, każdy kto odda co najmniej 10 sztuk baterii otrzyma do wyboru energooszczędną żarówkę LED lub ekogrę. Osoby, które przyniosą powyżej 20 sztuk baterii będą mogły otrzymać maksymalnie 2 żarówki LED lub 2 ekogry/ekogadżety. Ilość żarówek, ekogier i ekogadżetów jest ograniczona. Baterie będą przyjmowane do godziny 19.00.

Powiatowy konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży szkolnej „Zaprojektuj własną EKOtorbę” będzie dopełnieniem gminnego Dnia Dziecka w Książu Wielkim. Przy stoisku klimatycznym Powiatu Miechowskiego zostanie utworzony specjalny kącik, gdzie dzieci będą mogły wykonywać swoje prace. Na miejscu Organizator udostępni wszystkie niezbędne do wykonania pracy materiały. Zatwierdzenie pracy i wpisanie na listę uczestników konkursu odbywa się przez doradcę ds. klimatu i środowiska Starostwa Powiatowego w Miechowie. Każdy uczestnik konkursu, którego praca została pomyślnie zatwierdzona ma taką samą szansę na wygranie nagrody. Nie będzie bowiem oceniania prac. Nagrody będą przyznawane na podstawie losowania przeprowadzonego na scenie Gminnego Dnia Dziecka przez Komisję Konkursową, na czele ze starotą Krzysztofem Świerczkiem. Laureaci zostaną zaproszeni na scenę po odbiór nagród i dopełnienie formalności. Kwalifikowanie do udziału w konkursie będzie możliwe w godzinach 15.00-17.30. Losowanie nagród o godz. 18.00 (uczestnicy konkursu proszeni są wraz z opiekunami o obecność na losowaniu nagród, ponieważ zgodnie z Regulaminem konkursu - dostępny poniżej - jeśli wylosowana i zaproszona na scenę osoba na scenie się nie pojawi, losowanie nagrody zostanie powtórzone).

Do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe: hulajnoga miejska, deskorolka, globusy, gry i puzzle. Liczba uczestników konkursu jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!
Więcej szczegółów od
Aktualizacje społecznościowe

0 Komentarzy

Pytania? Opinie? Sugestie?