Niestety, ta okazja wygasła 5 minut temu.
527° Zakończono
15
Opublikowano 6 stycznia 2023

VULC RAID3R SUSTAINABLE LIFESTYLE SKATEBOARDING LOGO BRANDING SHOES, czyli męskie buty Adidas na deskę

114,50zł
Darmowa dostawa · adidas Okazje
Avatar
Opublikowane przez Jeżew
Dołączył w 2018
1.863
27.985

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

SKATE-INSPIRED SHOES MADE IN PART WITH RECYCLED MATERIALS.

Sometimes, simplicity is king. These adidas shoes take their inspiration from laid-back skateboarding culture, with a no-frills style that works with any casual look. The eco-canvas upper is lightweight and breathable, keeping your feet cool and comfortable even on long days.Made with a series of recycled materials, this upper features at least 50% recycled content. This product represents just one of our solutions to help end plastic waste.

Free delivery
Sizes:

629505_1.jpg

629505_1.jpg629505_1.jpg629505_1.jpg
adidas Więcej szczegółów na adidas
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

15 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Do chodzenia będą okej?
  Avatar
  Nikt tego nie sprawdza
 2. Avatar
  Dzięki Jeżew, przydadzą się do pracy.
  Avatar
  U mnie to samo. 8h siedzenia w zimówkach w biurze jest nie do zniesienia.
 3. Avatar
  Z mojego doswiadczenia odradzam do smigania, ale ktos kto smiga dluzszy czas bedzie wiedzial ze to jest pseudo but na deske. Pare sesyjek ze swiezym gripem i juz po butach. No chyba, ze ktos tylko sie odpycha, ale do tego to nawet w crocsach mozna jezdzic
  Avatar
  Czy ktoś kto śmiga dłuższy czas, używa niezabezpieczonych butów? Przecież to w jeden dzień można przetrzeć, więc więcej się wyda na buty niż resztę sprzętu. Za moich czasów newralgiczne miejsca butów (zewnętrzna krawędź aż do czubka) pokrywało się warstwą kleju na gorąco. Taka "osłona" kosztowała grosze i można było ją odnawiać w nieskończoność.
 4. Avatar
  Bardzo fajne, dziękuję jeżu 💖
 5. Avatar
  Warto pamiętać, że adidas ostatnio był tak miły, że stworzył kampanię pokazującą polskich mężczyzn jako seksualnych zwyrodnialców. Firma kreuje się na obrońców praw kobiet. Jednak dosłownie chwilę wcześniej nie przeszkadzało im być jednym z głównych sponsorów mistrzostw świata w Katarze, gdzie prawa kobiet i wielu mniejszości są łamane o wiele częściej, systemowo i w zdecydowanie bardziej drastyczne sposoby. Nie ma co wspierać hipokrytów.
  Avatar
  Masz jakiś link do tej kampanii? Pierwsze słyszę, a chętnie się zapoznam z tematem.
 6. Avatar
  Kupiłem rozmiar 43,1/3. Mam szeroką stopę i w tym rozmiarze jest OK, mogłyby być nieco krótsze. Słabo przewiewne - stopa się poci. Myślałem o zwrocie ale za tę cenę zostawię.
Avatar