Niestety, ta okazja już wygasła
VST | Audio Assault HellBeast
132° Zakończono

VST | Audio Assault HellBeast

21,21zł182,40zł-88% Darmowa dostawa Darmowa
AvatarUsunięty31378311
132° Zakończono
VST | Audio Assault HellBeast
sie 8. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Cena: $5.67 $48.77

Przedmiotem oferty jest wtyczka VST firmy Audio Assault imitująca wzmacniacz gitarowy wraz z efektami.

Wtyczka VST, w dużym uproszczeniu, jest oprogramowaniem komputerowym służącym do tworzenia muzyki. VST nie jest przedmiotem fizycznym.

Strona producenta
audio-assault.com/hel…php

Demo/Poradnik
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Hello english Pepper user, nice to meet you, please be so kind and change word "Cena" to "Price"
11 Komentarzy
Hello english Pepper user, nice to meet you, please be so kind and change word "Cena" to "Price"
Dodam, że to aplikacja ...
Usunięty31378308/08/2020 13:44

Komentarz usunięty


A jednak było (i jest) konieczne. Ja przykładowo byłem pewien, że to jakiś sprzęt, a nie aplikacja czy wtyczka (oczywiście nie jestem ich targetem, ale wystarczyło, żebym się błędnie zainteresował).
Polskiego nie było?
Co o tym sądzicie? Mam archetypy i fortiny Neural dsp. Jest sens to? Wiem że tanio ale chodzi o jakość nie ilość. Warto?
Avatar
Usunięty313783
Filipasek08/08/2020 15:00

A jednak było (i jest) konieczne. Ja przykładowo byłem pewien, że to jakiś …A jednak było (i jest) konieczne. Ja przykładowo byłem pewien, że to jakiś sprzęt, a nie aplikacja czy wtyczka (oczywiście nie jestem ich targetem, ale wystarczyło, żebym się błędnie zainteresował).


Wybacz. Uznałem, że okazja zainteresuje wyłącznie osoby, które wiedzą czym VST jest. W przyszłości postaram się doprecyzować
Przeczytałem kilka recenzji i zostaje przy Nameless. Nie ma co wydawać kasy tylko dlatego że jest tanio
Dzięki @TarFilar , kupione! Właśnie chciałem spróbować po raz pierwszy jakiegos platnego vst.

Tak na szybko: Widze w zesztawie screamer, amp sim, paczka IRow z loaderem, chorus, reverb, delay, eq. Ewidentnie do metalu.
Co do jakości brzmienia, to musze wiecej sie pobawić ale default nie brzmi gorzej niz jakis tam moj zestaw z free wtyczek.
Na pewno wygodne jak ktoś zaczyna robic muzyke gitarową z vst miec wszystkie potrzebne rzeczy w jednym pluginie...
Niezła opcja dla leniwych za 20pare zł. Z free też da sie uzyskac pewnie i lepsze brzbienie ale to troche zachodu już jest.
Avatar
Usunięty313783
pokurcz08/08/2020 17:59

Dzięki @TarFilar , kupione! Właśnie chciałem spróbować po raz pierwszy jaki …Dzięki @TarFilar , kupione! Właśnie chciałem spróbować po raz pierwszy jakiegos platnego vst.Tak na szybko: Widze w zesztawie screamer, amp sim, paczka IRow z loaderem, chorus, reverb, delay, eq. Ewidentnie do metalu. Co do jakości brzmienia, to musze wiecej sie pobawić ale default nie brzmi gorzej niz jakis tam moj zestaw z free wtyczek. Na pewno wygodne jak ktoś zaczyna robic muzyke gitarową z vst miec wszystkie potrzebne rzeczy w jednym pluginie...Niezła opcja dla leniwych za 20pare zł. Z free też da sie uzyskac pewnie i lepsze brzbienie ale to troche zachodu już jest.


Nie ma sprawy, cieszę się, że komuś przydała się ta wrzutka
Co do darmowych rozwiązań to słyszałem dużo dobrego o Ignite Amps - również ukierunkowany na metal. Są jeszcze często wspominane darmowe efekty od TSE Audio. Przyznam, że nie miałem żadnej styczności z Audio Assault, natrafiłem na nich przypadkowo szukając promocji na VST i nawet jeżeli HellBeast nie zabrzmi dużo lepiej od darmowych rozwiązań, to z pewnością zawiera w sobie elementy (wzmacniacze, efekty itd), które brzmią lepiej niż te w darmowych wtyczkach i można je połączyć.

Co do wygody i posiadania wszystkiego w jednym - z jednej strony pewnie, fajnie móc otworzyć jeden program i mieć tam wszystko czego potrzebujesz bez kombinowania, ale jeżeli otworzysz sobie nowy projekt w jakimś DAWie, powrzucasz wszystko na jedną ścieżkę i zapiszesz to, to wczytując potem ten projekt będziesz miał już wszystko gotowe do gry. Bo nie ma co udawać - fajnie jak plugin ma np. EQ, ale jeżeli zależy nam na jak najlepszym brzmieniu, to warto pewne elementy zastąpić oddzielnymi pluginami, które mają dużo więcej funkcji, i które powstały w tym konkretnym celu, a nie są jednym efektem z 300. Dlatego polecam obserwować różne portale z VST, bo można wyłapać fajne wtyczki, jak chociażby iZotope Neutron 3 Elements (wrzucany chyba nawet tutaj, na Pepper) za darmo (gdzie normalnie ta wersja kosztuje $99). Warto spojrzeć na temat szerzej i stworzyć swój własny, wirtualny pedalboard z kilku wtyczek. Sam ostatnio kupiłem AmpliTube 4 i teraz zastanawiam się nad dokupieniem Pulsar Echorec (echo/delay) bo jest na bardzo fajnej promocji a bije na głowę delay z AmpliTube'a. Powodzenia z eksperymentowaniem i samych świetnych brzmień!
Usunięty31378308/08/2020 15:07

Komentarz usunięty


Nie, miałem niemiecki i rosyjski, także nie cwaniakuj tylko tłumacz
Usunięty31378308/08/2020 21:01

Nie ma sprawy, cieszę się, że komuś przydała się ta wrzutka Co do darmo …Nie ma sprawy, cieszę się, że komuś przydała się ta wrzutka Co do darmowych rozwiązań to słyszałem dużo dobrego o Ignite Amps - również ukierunkowany na metal. Są jeszcze często wspominane darmowe efekty od TSE Audio. Przyznam, że nie miałem żadnej styczności z Audio Assault, natrafiłem na nich przypadkowo szukając promocji na VST i nawet jeżeli HellBeast nie zabrzmi dużo lepiej od darmowych rozwiązań, to z pewnością zawiera w sobie elementy (wzmacniacze, efekty itd), które brzmią lepiej niż te w darmowych wtyczkach i można je połączyć.Co do wygody i posiadania wszystkiego w jednym - z jednej strony pewnie, fajnie móc otworzyć jeden program i mieć tam wszystko czego potrzebujesz bez kombinowania, ale jeżeli otworzysz sobie nowy projekt w jakimś DAWie, powrzucasz wszystko na jedną ścieżkę i zapiszesz to, to wczytując potem ten projekt będziesz miał już wszystko gotowe do gry. Bo nie ma co udawać - fajnie jak plugin ma np. EQ, ale jeżeli zależy nam na jak najlepszym brzmieniu, to warto pewne elementy zastąpić oddzielnymi pluginami, które mają dużo więcej funkcji, i które powstały w tym konkretnym celu, a nie są jednym efektem z 300. Dlatego polecam obserwować różne portale z VST, bo można wyłapać fajne wtyczki, jak chociażby iZotope Neutron 3 Elements (wrzucany chyba nawet tutaj, na Pepper) za darmo (gdzie normalnie ta wersja kosztuje $99). Warto spojrzeć na temat szerzej i stworzyć swój własny, wirtualny pedalboard z kilku wtyczek. Sam ostatnio kupiłem AmpliTube 4 i teraz zastanawiam się nad dokupieniem Pulsar Echorec (echo/delay) bo jest na bardzo fajnej promocji a bije na głowę delay z AmpliTube'a. Powodzenia z eksperymentowaniem i samych świetnych brzmień!Ignite jest super i jest jeszcze darmowy Roots od ML LABS. Jeden wzmacniacz z paczki dali za free (nie jako demo, w pełni odblokowany). Taka pokazówka, jak Ignite od STL TONES. Moj subiektywny ranking to Neural DSP, ML Labs i STL Tones. Temu trochę brakuje ale jak ktoś nie ma albo jest nastawiony na darmówki to warto.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst