Niestety, ta okazja już wygasła
VPN Unlimited Lifetime
94° Zakończono

VPN Unlimited Lifetime

150zł240zł-38%
23
94° Zakończono
VPN Unlimited Lifetime
maj 9. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Okazja wzięta z holenderskiego peppera, koleżka wrzucający używa 3 lata. Na chwilę obecną 131 145 plusików.
30$$ 39$$ zamiast 60$$, na 5 urządzeń, na zawsze
Przelew w dolarach lub paypalDescription
Online privacy and protection of your data that will virtually last forever, as well as unrestricted streaming and access to the content you want: That's what you get with a lifetime subscription to KeepSolid VPN Unlimited, a top-notch VPN solution from the security experts with 5 years of experience. More than 10 million customers globally have entrusted their online protection to KeepSolid VPN Unlimited. Add it to your cybersecurity toolkit, and enjoy a massive selection of servers worldwide, a rich variety of VPN protocols, and much more to keep hackers out of your sensitive data!

Tech.Co: “From its simple interface to its genuinely practical features, VPN Unlimited has plenty to recommend it.”

VPN Special: “KeepSolid VPN Unlimited offers amazing services and its advanced features makes it a solid VPN service provider.”

Reliably protect your data on any public WiFi

Surf w/ no speed or bandwidth limits

Access a wide range of VPN servers w/ 70+ locations globally, including the USA, the UK, Canada, Australia & Hong Kong. Check the list here

Surf on a variety of VPN protocols, like IKEv2, OpenVPN & KeepSolid Wise

Access streaming servers for US Netflix, BBC iPlayer, Hulu, ESPN+ & HBO Now

Enjoy a better browsing experience w/ handy features, like Trusted Networks, Ping Tests & Favorite Servers

Easily configure your VPN connection on your router.

Convenient management of connected devices

24/7 customer support

Reviews

PC Mag's Top VPN for 2017

Editor's Pick Award by Software Informer for 2017

Laptop Review Pro's Best VPN for Laptop for 2017

System Requirements

Android 4.1 and later

mac OS 10.11 and later

macOS 10.10 (standalone version of the app)

iOS 9.0 and later

iPhone 5S or later

Windows Vista, 7, 8, 8.1, 10

Linux: Debian GNU/Linux 8.0, Ubuntu 14.04+

Windows Phone 8.1 (including Update 1)

Google Chrome

Mozilla Firefox

Language options for iOS, Android, macOS, and Windows: English, Arabic, Chinese (simplified), German, Japanese, Korean, Portuguese (BR), Russian, Spanish, and Turkish

This service is available for setting up on WiFi routers

This product is available to residents of the UAE, China, and Russia

Important Details

Length of access: lifetime

License deadline: redeem within 30 days of purchase

Restrictions: use on up to 5 devices simultaneously; you can deactivate devices at any time (1 per week), to free a slot for a new device to have 5 total activated at a time

VPN works with torrents or P2P

See VPN countries with servers here

Use on up to 5 devices simultaneously; you can delete existing devices at any time (1 per week), and then add new ones to have 5 total activated at a time

Updates included

Language options for iOS, Android, Mac OS X and Windows: English, Arabic, Chinese (simplified), German, Japanese, Korean, Portuguese (BR), Russian, Spanish, and Turkish

Please contact [email protected]keepsolid.com with questions regarding compatibility with your router/setup

For technical questions, please see the VPN FAQs here, or contact them directly at [email protected]keepsolid.com

About the Developer
Founded in 2013, KeepSolid is a product company with a paramount goal of creating value for clients by making they lives and work simpler, more secure, and effective. KeepSolid team knows how to make internet better, and by producing quality VPN solutions they are making the best contribution they can.

Terms

Instant digital redemption

For new KeepSolid users only

May purchase multiple licenses, but 3-year subscriptions are not stackable, must use unique accounts

Offer may not be combined with any other offer
Aktualizacje społecznościowe
23 Komentarze
Co to za VPN, który wszystko loguje?
Michal_Eff09/05/2019 09:57

Co to za VPN, który wszystko loguje?


CIA, FBI, NSA, FSB, KGB, DVD, HiFi
atariFred09/05/2019 10:26

CIA, FBI, NSA, FSB, KGB, DVD, HiFi


To wszystko tłumaczy
Michal_Eff09/05/2019 09:57

Co to za VPN, który wszystko loguje?Coś więcej, co przez to rozumiesz? Co takiego logują?
Michal_Eff09/05/2019 11:14

https://thatoneprivacysite.net/#detailed-vpn-comparison Timestampy, adresy …https://thatoneprivacysite.net/#detailed-vpn-comparison Timestampy, adresy IP i jeszcze parę innych rzeczy.


Kazdy VPNowy provider ma dostep do danych (ofc jezeli korzystasz z jego rozwiazania).
Michal_Eff09/05/2019 11:14

https://thatoneprivacysite.net/#detailed-vpn-comparison Timestampy, adresy …https://thatoneprivacysite.net/#detailed-vpn-comparison Timestampy, adresy IP i jeszcze parę innych rzeczy.dobre podsumowanie, jednak minęło ~9miesięcy, sporo mogło się na tym polu zmienić (nie mówię, że na lepsze)
Edytowane przez: "ppepito13" maj 9. 2019
Ma ktoś i poleca?
Bo niestety nie chce aby jeszcze dodatkowy Provider czytał moje maile.

Wyświetla mi się 39 dolarów.
Edytowane przez: "Kamil_Kulis" maj 9. 2019
Michal_Eff09/05/2019 11:14

https://thatoneprivacysite.net/#detailed-vpn-comparison Timestampy, adresy …https://thatoneprivacysite.net/#detailed-vpn-comparison Timestampy, adresy IP i jeszcze parę innych rzeczy.ten wypada dobrze w tabelce, albo źle patrzę
shop.popsci.com/sal…ion
Rzeczywiście jest już za 39$. Wrzutka leżała w moderacji od wczoraj od ok 21
Zmienie cenę na prawidłową i zostawie jeszcze do wieczora
gawel020209/05/2019 14:12

Rzeczywiście jest już za 39$. Wrzutka leżała w moderacji od wczoraj od ok 2 …Rzeczywiście jest już za 39$. Wrzutka leżała w moderacji od wczoraj od ok 21 Zmienie cenę na prawidłową i zostawie jeszcze do wieczora


A Ty masz zamiar to kupić? Bo się bardzo nad tym zastanawiam. Przydało by mi się do Kodi.
Kamil_Kulis09/05/2019 14:14

A Ty masz zamiar to kupić? Bo się bardzo nad tym zastanawiam. Przydało by m …A Ty masz zamiar to kupić? Bo się bardzo nad tym zastanawiam. Przydało by mi się do Kodi.O ile nie zależy Ci na jakichś "mniej legalnych" akcjach (np. p2p filmów via torrent) - ten vpn się spokojnie nada. Z tego, co wiem od kumpla, przykładowo netflix hula na tym spokojnie. Kwestia zapotrzebowania, taki VPN będzie dobry np. dla zabezpieczenia się w sieciach otwartych czy odblokowania treści niedostępnych w danym kraju, ale przed służbami już nie uchroni.
ppepito1309/05/2019 14:23

O ile nie zależy Ci na jakichś "mniej legalnych" akcjach (np. p2p filmów vi …O ile nie zależy Ci na jakichś "mniej legalnych" akcjach (np. p2p filmów via torrent) - ten vpn się spokojnie nada. Z tego, co wiem od kumpla, przykładowo netflix hula na tym spokojnie. Kwestia zapotrzebowania, taki VPN będzie dobry np. dla zabezpieczenia się w sieciach otwartych czy odblokowania treści niedostępnych w danym kraju, ale przed służbami już nie uchroni.


A jest jakiś który chroni?
Kamil_Kulis09/05/2019 14:14

A Ty masz zamiar to kupić? Bo się bardzo nad tym zastanawiam. Przydało by m …A Ty masz zamiar to kupić? Bo się bardzo nad tym zastanawiam. Przydało by mi się do Kodi.


Kupiłem, ale nie bardzo mam czas sie pobawić, przetestować
Kamil_Kulis09/05/2019 14:26

A jest jakiś który chroni?W teorii NordVPN, GhostVPN czy ExpressVPN bodaj się nie dzielą danymi, ale przyznam, że aż tak głęboko się nie interesowałem. Jeśli jednak faktycznie zależy Ci na takim poziomie - zostaje tylko postawienie własnego serwera i odpalenie VPNa na nim, ale i to nie gwarantuje, że nie wypłyniesz - zawsze jesteś zależy (mniej lub bardziej) od jakiegoś zewnętrznego dostawcy, który może przynajmniej jakieś dane czy logi posiadać.
ppepito1309/05/2019 14:40

W teorii NordVPN, GhostVPN czy ExpressVPN bodaj się nie dzielą danymi, ale …W teorii NordVPN, GhostVPN czy ExpressVPN bodaj się nie dzielą danymi, ale przyznam, że aż tak głęboko się nie interesowałem. Jeśli jednak faktycznie zależy Ci na takim poziomie - zostaje tylko postawienie własnego serwera i odpalenie VPNa na nim, ale i to nie gwarantuje, że nie wypłyniesz - zawsze jesteś zależy (mniej lub bardziej) od jakiegoś zewnętrznego dostawcy, który może przynajmniej jakieś dane czy logi posiadać.


Posiadam własnego VPN, ale na terenie Naszego kraju, a szukam takiego który mógłby od czasu do czasu łączyć się z innymi krajami z uwagi na korzystne ceny gier cyfrowych oraz dla IPTV dla Kodi.
gawel020209/05/2019 14:36

Kupiłem, ale nie bardzo mam czas sie pobawić, przetestowaćUdało Ci się kupić? Bo mi przy płatności revolutem zip code nie przechodzi.
Pep-per-r09/05/2019 15:02

Udało Ci się kupić? Bo mi przy płatności revolutem zip code nie przechodzi.


Niestety nie wiem, ja płaciłem fizycznym mastercard w dolcach
Mam już ponad 2 lata. Nie mam jak obiektywnie porównać z innymi, ale działa i się przydaje. Czasem się niektóre serwery przywieszają, apka na Androida w poprzedniej wersji zżerała baterię strasznie, teraz nieco lepiej. Przydało by się więcej serwerów, ale póki co trzymam.
SyntesGlas09/05/2019 22:48

Mam już ponad 2 lata. Nie mam jak obiektywnie porównać z innymi, ale dz …Mam już ponad 2 lata. Nie mam jak obiektywnie porównać z innymi, ale działa i się przydaje. Czasem się niektóre serwery przywieszają, apka na Androida w poprzedniej wersji zżerała baterię strasznie, teraz nieco lepiej. Przydało by się więcej serwerów, ale póki co trzymam.


Rozumiem że nie korzystasz z NAS, nie pobierasz danych itp?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst