VoodooShield za darmo (nie do celów komercyjnych)@voodooshield
Zakończono

VoodooShield za darmo (nie do celów komercyjnych)@voodooshield

1
paź 21. 2014
VoodooShield 2.11 jest niewielką aplikacją pozwalającą na wskazywanie plików exe, które mają być blokowane. Codziennie pojawia się kilkanaście tysięcy nowych wirusów. Producenci rozwiązań antywirusowych często nie są w stanie nadążyć za wzrostem zagrożeń. VoodooShield stanowi jednak rozwiązanie, bowiem blokuje on wszystkie pliki wykonywalne ( w tym wirusy).

Użytkownik ma możliwość ręcznego wskazania tych aplikacji lub folderów, które są całkowicie bezpieczne. Takie podejście do kwestii bezpieczeństwa eliminuje konieczność ciągłego tworzenia coraz to nowych szczepionek i rozwoju baz danych.

Program blokuje również wszystkie wirusy pochodzące z załączników poczty elektronicznej czy zapisujące się na dysku w czasie przeglądania stron internetowych. Niewątpliwą przewagą nad ociężałymi pakietami zabezpieczeń jest śladowe zużycie zasobów systemowych. Program startuje wraz z systemem operacyjnym.

Ciekawą funkcją jest synchronizacja białych i czarnych list z serwerami. W tym celu wystarczy jedynie założyć konto w serwisie internetowym producenta. Opcja ta przyda się szczególnie wtedy gdy konfigurujemy większą ilość stacji roboczych, co eliminuje konieczność każdorazowego tworzenia wszystkich list.

Aktualizacje społecznościowe
Komputery
1 Komentarz
Masz może linka do porównania tego programu z pozostałymi antywirusami?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy