Niestety, ta okazja już wygasła

Vogel'S BASE 15 L Uchwyt Uchylny do Telewizora

lip 13. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Uszanowanie!

Szukałem od pewnego czasu uchwytu ściennego do telewizora LG C1 65 cali, który niedawno udało się tutaj kupić (pozdrawiam osoby, które zdecydowały się na lg oled 65 c1 w Media Expert lub Euro ;))

Trafiłem na kilka okazji z firmy Vogels, która została zarekomendowana przez jednego z Pepperowiczów pod okazją LG. Wybrałem jeden z nich (Vogels BASE 15 L TILT), moim zdaniem, o najoptymalniejszej konstrukcji (z opcją pochylenia) i cenie. Poniżej opis ze strony producenta :

Uchylne uchwyty z serii BASE to funkcjonalne i przystępne cenowo rozwiązanie. Uchwyty ścienne z funkcją pochylania są często używane w przypadku telewizorów wymagających zamocowania wyżej na ścianie, na przykład w sypialni. Pochylając ekran o kilka stopni, uzyskujesz idealny kąt widzenia do oglądania telewizji z łóżka.

Uchwyty ścienne Vogel's z serii BASE to połączenie jakości i funkcjonalności z bardzo atrakcyjną ceną. To uchwyty, na które można zawsze liczyć. Serię BASE cechuje wytrzymały i prosty design oferujący funkcjonalność i bezpieczeństwo podczas eksploatacji. Gwarantuje to znak jakości Vogel's stanowiący świadectwo niezawodności, znakomitego wzornictwa, innowacyjności i łatwości użytkowania produktu.

Uchwyt ścienny przeznaczony do wyświetlaczy LCD / LED o rozmiarze od 40 do 65 cali i maksymalnej nośności 45 kg. Jest zgodny ze standardem VESA do 800 x 400 mm.

Na amazon obecnie jest najtańsza oferta (nawet przed przeceną). Na stronie producenta są przekierowania do lokalnych sklepów (koszt 379 zł). Na ceneo obecnie najtaniej w net-s.pl (463 zł), natomiast najniższa ostatnio cena była w styczniu - 350 zł

554530_1.jpg
Udanego dnia!
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Prime Day 2022

9 Komentarzy