Vizir GO PODS 34szt za 23,99 @Stokrotka
172°Zakończono

Vizir GO PODS 34szt za 23,99 @Stokrotka

12
lis 9. 2015
Kapsułki do prania Vizir w Stokrotce są w super cenie. Obok było pudełko z ilością 17szt za 22,99PLN. Jak dotąd lepszej ceny nie widziałem za 34szt.
Aktualizacje społecznościowe
Stokrotka OkazjeDom i ogród
12 Komentarzy
Ogólnie te kapsułki polecam a szczególnie za taką cenę ;-)

Autor
są dobre i naprawdę lepsze od Persila czy Ariela. Miałem je z Niemiec (niby lepsze) a niestety po praniu zostawała galaretka na uszczelce. W przypadki Vizir tak nie jest.
Nie mam nic do promocji, bo jest naprawdę dobra, ale osobiście przedstawiłem się na żel do prania. Mogę dozować w zależności od zabrudzenia i ilości prania, a kapsułkę zawsze całą muszę wrzucić.
Te kapsułki są ekonomiczniejsze od proszku do prania? Stają się ostatnio strasznie popularne,a ja jakbym nie liczył to wychodzą na droższe. Mam wrażenie, że o czymś nie wiem,więc liczę że ktoś mnie uświadomi.
Promocja super a i same kapsułki są rewelacyjne polecam wszystkim.
Ekonomiczniejsze nie są, ale również mam wrażenie że są lepsze.
Aha, no jeśli o to chodzi to zostaje przy proszku, bo jestem z niego zadowolony. Dzięki za wyjasnienie.
Pepper
wordlordlis 10. 2015

Aha, no jeśli o to chodzi to zostaje przy proszku, bo jestem z niego …Aha, no jeśli o to chodzi to zostaje przy proszku, bo jestem z niego zadowolony. Dzięki za wyjasnienie.


U mnie proszek zostawia smugi i zacieki na ubraniach. Może dlatego, że pralka już leciwa - jednak jak korzystam z żeli (teraz np. z Persila z promocji w PiPie) to tego problemu nie ma.
@Kaban to może być "zasługa" twardej wody przez którą nie cały detergent się rozpuszcza. W tych kapsułkach są zmiękczacze, wiec na starcie lepiej działają. Łódzka woda jest dość miękka więc, może dlatego nie odczuwam tego problemu.
Pepper
@wordlord Możliwe, bo cała rodzina ma podobny problem w całym mieście.
Na minus to że są do białych i do kolorów jednocześnie, czyli albo kolory szybciej wyblakną albo biel nie będzie dobrze rozjaśniona.
Dziekuje kupilem 2 opakowania
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy