172°
Zakończono
Vizir GO PODS 34szt za 23,99 @Stokrotka
Vizir GO PODS 34szt za 23,99 @Stokrotka
Dom i ogródOkazje Stokrotka

Vizir GO PODS 34szt za 23,99 @Stokrotka

Kapsułki do prania Vizir w Stokrotce są w super cenie. Obok było pudełko z ilością 17szt za 22,99PLN. Jak dotąd lepszej ceny nie widziałem za 34szt.

12 Komentarzy

Ogólnie te kapsułki polecam a szczególnie za taką cenę ;-)

Autor

są dobre i naprawdę lepsze od Persila czy Ariela. Miałem je z Niemiec (niby lepsze) a niestety po praniu zostawała galaretka na uszczelce. W przypadki Vizir tak nie jest.

Nie mam nic do promocji, bo jest naprawdę dobra, ale osobiście przedstawiłem się na żel do prania. Mogę dozować w zależności od zabrudzenia i ilości prania, a kapsułkę zawsze całą muszę wrzucić.

Te kapsułki są ekonomiczniejsze od proszku do prania? Stają się ostatnio strasznie popularne,a ja jakbym nie liczył to wychodzą na droższe. Mam wrażenie, że o czymś nie wiem,więc liczę że ktoś mnie uświadomi.

Promocja super a i same kapsułki są rewelacyjne polecam wszystkim.

Ekonomiczniejsze nie są, ale również mam wrażenie że są lepsze.

Aha, no jeśli o to chodzi to zostaje przy proszku, bo jestem z niego zadowolony. Dzięki za wyjasnienie.

Pepper

wordlordLis 10. 2015

Aha, no jeśli o to chodzi to zostaje przy proszku, bo jestem z niego zadowolony. Dzięki za wyjasnienie.


U mnie proszek zostawia smugi i zacieki na ubraniach. Może dlatego, że pralka już leciwa - jednak jak korzystam z żeli (teraz np. z Persila z promocji w PiPie) to tego problemu nie ma.

@Kaban to może być "zasługa" twardej wody przez którą nie cały detergent się rozpuszcza. W tych kapsułkach są zmiękczacze, wiec na starcie lepiej działają. Łódzka woda jest dość miękka więc, może dlatego nie odczuwam tego problemu.

Pepper

@wordlord Możliwe, bo cała rodzina ma podobny problem w całym mieście.

Na minus to że są do białych i do kolorów jednocześnie, czyli albo kolory szybciej wyblakną albo biel nie będzie dobrze rozjaśniona.

Dziekuje kupilem 2 opakowania

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst