Niestety, ta okazja już wygasła
Vision Express -200zł na okulary Tommy Hilfiger.
170° Zakończono

Vision Express -200zł na okulary Tommy Hilfiger.

Vision Express Okazje
13
170° Zakończono
Vision Express -200zł na okulary Tommy Hilfiger.
wrz 18. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Oferta ważnaod 1 września 2020 do 30 września 2020
Aktualizacje społecznościowe
13 Komentarzy
Avatar
Usunięty383272
I gdzie tu okazja?
Nigdy nie kupię okularów w sieciówce.Nie dość, że ceny oprawek to "kosmos" i ściema z tymi wiecznymi obniżkami, to kiedyś z ciekawości u nich byłem pytać się o producentów szkieł korekcyjnych jakie mają w sprzedaży (przecież to jest bardzo ważna sprawa), to nikt mi nie udzielił informacji tylko jakieś pakiety mi wciskali. Oczywiście u osiedlowego optyka wybrałem sobie bez problemu szkła Carl Zeiss.
No i właśnie mam nowe oksy i stoję przed wyborem szkieł. Który producent do wady z cylindrami -2. Hoya , Carl zeiss.
schatti66618/09/2020 20:10

No i właśnie mam nowe oksy i stoję przed wyborem szkieł. Który producent …No i właśnie mam nowe oksy i stoję przed wyborem szkieł. Który producent do wady z cylindrami -2. Hoya , Carl zeiss.


W swoich okularach mam od ponad roku Carl Zeiss (wersję z ochroną przed światłem niebieskim czyli ogólnie do komputerów itp.). Do tego dokupiłem sobie preparat do czyszczenia w sprayu i ściereczkę Carl Zeiss i szkła dalej wyglądają jak nowe (używam tylko tych preparatów, nie wycieram szkieł koszulką, papierem itp.). Jedyne co mnie denerwuje, ale ogólnie nie jest to raczej wada tej firmy tylko ogólna, że mimo tych powłok "przeciwko parowaniu" to i tak to mało co daje. Szkła jak parowały tak dalej parują i trzeba niestety chwilkę poczekać aż ta para zniknie Kto nosi okulary to wie o czym mówię zwłaszcza w zimie.
Edytowane przez: "SzalonyTadeusz" wrz 18.
Avatar
Usunięty383272
SzalonyTadeusz18/09/2020 20:19

W swoich okularach mam od ponad roku Carl Zeiss (wersję z ochroną przed ś …W swoich okularach mam od ponad roku Carl Zeiss (wersję z ochroną przed światłem niebieskim czyli ogólnie do komputerów itp.). Do tego dokupiłem sobie preparat do czyszczenia w sprayu i ściereczkę Carl Zeiss i szkła dalej wyglądają jak nowe (używam tylko tych preparatów, nie wycieram szkieł koszulką, papierem itp.). Jedyne co mnie denerwuje, ale ogólnie nie jest to raczej wada tej firmy tylko ogólna, że mimo tych powłok "przeciwko parowaniu" to i tak to mało co daje. Szkła jak parowały tak dalej parują i trzeba niestety chwilkę poczekać aż ta para zniknie Kto nosi okulary to wie o czym mówię zwłaszcza w zimie.


Przestań nosić okularu i problem zniknie. (;
Wiem, co piszę.
A ja polecam soczewki kontaktowe zamiast okularów
Lipa promka....zadna promocja Vision kupuje byle badziew logowany firmą xyz...a praktycznie zawsze dla nich jest produkowana oprawa z byle shitu i pod logo. Są to zazwyczaj 3-4 modele....
Tarstar18/09/2020 23:12

Lipa promka....zadna promocja Vision kupuje byle badziew logowany firmą …Lipa promka....zadna promocja Vision kupuje byle badziew logowany firmą xyz...a praktycznie zawsze dla nich jest produkowana oprawa z byle shitu i pod logo. Są to zazwyczaj 3-4 modele....


Coś w tym może być ... akurat wczoraj mi się skarżyła szwagierka, że jej oprawki ciągle spadają z nosa, ogólnie zrobiły się za luźne, że jak schyli głowę na dół to jej lecą, a mówiła, że wcześniej tak nie miała. Okulary kupowała właśnie w tej sieciówce jakieś niby markowe tzn. projektanta mody niestety nie pamiętam już którego. Ja mam okulary normalnej marki za pół ceny tego co ona zapłaciła, mam je ponad rok i takich problemów nie mam (oprawki były kupowane u normalnego optyka).
Edytowane przez: "SzalonyTadeusz" wrz 18.
Usunięty38327218/09/2020 20:40

Przestań nosić okularu i problem zniknie. (;Wiem, co piszę.


Domyślam się, że chodzi Ci o soczewki. Dla mnie to odpada zupełnie bo po pierwsze nie lubie sobie grzebać w oczach , po drugie to jest za drogi interes dla mnie, po trzecie jednak oprawki stanowią też modne akcesorium, niektórzy przecież chodzą w okularach i mają szkła "zerówki". Nie każdy chyba też może ze względu na wady wzroku korzystać z soczewek, nie wiem też czy są soczewki przeznaczone do pracy z komputerem, dla mnie akurat to jest podstawa. Wcześniej miałem zwykle szkła i często oczy mnie piekły, łzawiły, swędziały, teraz mam te szkła z niebieskim filtrem światła i problemy ustąpiły.
Edytowane przez: "SzalonyTadeusz" wrz 18.
SzalonyTadeusz18/09/2020 23:20

Coś w tym może być ... akurat wczoraj mi się skarżyła szwagierka, że jej op …Coś w tym może być ... akurat wczoraj mi się skarżyła szwagierka, że jej oprawki ciągle spadają z nosa, ogólnie zrobiły się za luźne, że jak schyli głowę na dół to jej lecą, a mówiła, że wcześniej tak nie miała. Okulary kupowała właśnie w tej sieciówce jakieś niby markowe tzn. projektanta mody niestety nie pamiętam już którego. Ja mam okulary normalnej marki za pół ceny tego co ona zapłaciła, mam je ponad rok i takich problemów nie mam (oprawki były kupowane u normalnego optyka).


To może niech zagnie zauszniki u dowolnego optyka? Też tak miałem i po zagięciu zauszników jest lux
SzalonyTadeusz18/09/2020 19:45

Nigdy nie kupię okularów w sieciówce.Nie dość, że ceny oprawek to "kosmos" …Nigdy nie kupię okularów w sieciówce.Nie dość, że ceny oprawek to "kosmos" i ściema z tymi wiecznymi obniżkami, to kiedyś z ciekawości u nich byłem pytać się o producentów szkieł korekcyjnych jakie mają w sprzedaży (przecież to jest bardzo ważna sprawa), to nikt mi nie udzielił informacji tylko jakieś pakiety mi wciskali. Oczywiście u osiedlowego optyka wybrałem sobie bez problemu szkła Carl Zeiss.


A skąd pewność jaki producent szkła 👓

pl.m.wikipedia.org/wik…sce
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst