Niestety, ta okazja już wygasła
Visa oferty głodny.pl -20 zł MWZ 60 zł
518° Zakończono

Visa oferty głodny.pl -20 zł MWZ 60 zł

40zł60zł-33%VISA Okazje
12
sie 2.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tak jak w tytule , Visa oferty proponuje nam zwrot 20 zł przy MWZ 60zł.


Regulamin Promocji ( do wglądu również na stronie Visa oferty)


Aby skorzystać z tej oferty, należy dokonać płatności na dowolną kwotę na www.glodny.pl. Oferta jednorazowa, ważna tylko przy transakcjach dokonanych online. Organizatorem oferty jest GLODNY PL Sp. z o.o. Oferta jest ograniczona do jednego zwrotu dla Konta Cashback. Tylko pierwsza dopuszczalna transakcja dokonana przy użyciu jakiejkolwiek karty zarejestrowanej na Twoim koncie podczas trwania oferty będzie dopuszczalna do zwrotu. Jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę dołączoną do Twojego konta, zwrot wciąż będzie wypłacony dla tej oferty tylko jeden raz, bez względu na liczbę transakcji dokonanych podczas trwania oferty.
Aktualizacje społecznościowe
VISA OkazjeVISA kupony rabatowe

Grupy

12 Komentarzy
Buuu .. mam master'a. [testował ktoś: założyć nowe konto, z innym nr karty ale takim samym nr tel/różnym nr tel ?]
eter02/08/2019 18:33

Buuu .. mam master'a. [testował ktoś: założyć nowe konto, z innym nr karty …Buuu .. mam master'a. [testował ktoś: założyć nowe konto, z innym nr karty ale takim samym nr tel/różnym nr tel ?]


Płatność musi być dokonana kartą, którą masz przypisaną do Visa Oferty.
To raczej lokalna okazja bo ani Krakowa ani Kielc nie obsługują
c0a02/08/2019 19:20

Płatność musi być dokonana kartą, którą masz przypisaną do Visa Oferty.A to jakiś problem dodać do Visa Oferty nową kartę jak masz z innego banku ?
eter02/08/2019 20:03

A to jakiś problem dodać do Visa Oferty nową kartę jak masz z innego banku …A to jakiś problem dodać do Visa Oferty nową kartę jak masz z innego banku ?Strasznie niezrozumiale napisałeś o co ci chodzi. Z tego co napisałeś zrozumiałem tyle, że przypuszczasz, że jeśli założysz konto na jakąkolwiek kartę, ale podasz przy rejestracji ten sam nr telefonu co na glodny.pl to zadziała.
c0a02/08/2019 20:08

Strasznie niezrozumiale napisałeś o co ci chodzi. Z tego co napisałeś zro …Strasznie niezrozumiale napisałeś o co ci chodzi. Z tego co napisałeś zrozumiałem tyle, że przypuszczasz, że jeśli założysz konto na jakąkolwiek kartę, ale podasz przy rejestracji ten sam nr telefonu co na glodny.pl to zadziała.Ano tak - rejestrując się na Visa Oferty trzeba podać nr karty i telefon jak rozumiem więc ciekawi mnie czy inny nr karty ale ten sam nr telefonu przejdzie.
Avatar
Usunięty147265
eter02/08/2019 20:10

Ano tak - rejestrując się na Visa Oferty trzeba podać nr karty i telefon ja …Ano tak - rejestrując się na Visa Oferty trzeba podać nr karty i telefon jak rozumiem więc ciekawi mnie czy inny nr karty ale ten sam nr telefonu przejdzie.


Na Visa oferty chyba się nie podaje nr tel. Jak założysz kilka kont Visa oferty i do każdego konta inną kartę bankowa będziesz mógł skorzystać raz na konto.
cks02/08/2019 19:55

To raczej lokalna okazja bo ani Krakowa ani Kielc nie obsługują


Poznań, Wrocław i Łódź tylko...
Parę knajpek na krzyż zresztą.
Zamówione dzięki nawet smaczne
Niestety nie mam tej oferty, szkoda!
Glodny ma mega zawyżone ceny w stosunku do innych serwisów
chyba nieaktualne
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst