Visa Oferty @ Carrefour - 7% zwrotu za zakupy o wartości co najmniej 60 zł
144°Zakończono

Visa Oferty @ Carrefour - 7% zwrotu za zakupy o wartości co najmniej 60 zł

14
mar 4. 2016mar 4. 2016
W serwisie Visa Oferty pojawił się zwrot 7% za zakupy zarejstrowaną u nich kartą Visa, zakup tylko w sklepie stacjonarnym Carrefour za kwotę minimum 60 zł. Procent zwrotu może być inwidualnie przyznawany, szczegóły na koncie użytkownika Visa Oferty.

Organizatorem oferty jest Visa. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 50zł. Oferta ważna tylko w sklepach stacjonarnych, z wyłączeniem sieci Carrefour Express oraz stacji benzynowych Carrefour. Z oferty można skorzystać tylko raz. Oferta nie dotyczy zakupu: wyrobów tytoniowych (w tym, papierosów oraz rekwizytów tytoniowych i produktów imitujących wyroby lub rekwizyty tytoniowe oraz symbole związanych z używaniem tytoniu); alkoholu (w tym towarów, których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystuje podobieństwo lub jest tożsame z oznaczeniem napoju alkoholowego lub innym symbolem obiektywnie odnoszącym się do napoju alkoholowego z wyłączeniem piwa); doładowań energetycznych i telefonicznych; produktów początkowego żywienia niemowląt; produktów, dla których potwierdzeniem zakupu jest paragon niefiskalny, np. płatności w ramach usługi Carrefour „Moje Rachunki”; zakupu polis ubezpieczeniowych, kuponów Lotto, wypłaty gotówki w ramach usługi Carrefour „Cashback”.

DOSTĘPNA DO 10.03.16

14 Komentarzy

No ja dostalem 10% :P bedzie trzeba sie przejechac na zakupy ;P

Pepper

A ja nic. Tak samo z BP było

Autor

KabanMar 4.

A ja nic. Tak samo z BP byłoMoże to zależy od wcześniejszych zakupów daną karta Visa w Carrefour
lub od lokalizacji (tam w ustawieniach konta Visa Oferty się podaje), ciężko powiedzieć.

u mnie też jest 7% przy MWZ 60zł - przyszło emalią

u mnie całe 3 %

Ja dostałam 10% . Liczy się także alkohol?

A już widzę że nie liczy się alkohol. Ciekawe skąd oni będą wiedzeć co ja kupiłam . Podejrzane to wszystko płacę kartą a oni dostają listę towarów?

"Zakupu kuponów lotto"
To można w ogóle zapłacić za nie kartą?

anna666Mar 4.

A już widzę że nie liczy się alkohol. Ciekawe skąd oni będą wiedzeć co ja kupiłam . Podejrzane to wszystko płacę kartą a oni dostają listę towarów?system wie wszystko po kodach ean, nie są zalistowane w promocji i nie zwróci za nie pieniędzy

10% u mnie

Autor

piszMar 4.

system wie wszystko po kodach ean, nie są zalistowane w promocji i nie zwróci za nie pieniędzy


System znaczy kto?
Tu mowa o operatorze kart płatniczych Visa (ogranizacja Visa) skąd oni mają wiedzieć jaką listę zakupów zrobiłeś?
Bo lista kodów EAN na produktach, o której piszesz, to i tak dotyczy systemu wewnętrzego sprzedawcy.
Zawsze myślałem iż operator kartowy zna tylko kody MCC , tutaj musiałby Carrefour udostępniać szczegółowe dane transakcji (rachunek z kodami),
myślę że przy zakupach mieszanych np. wódka + marchewki to ciężko im to by było zweryfikować.

No właśnie to jest loteria tak czy owak ciekawe

fajna promocja

pitMar 4.

System znaczy kto? Tu mowa o operatorze kart płatniczych Visa (ogranizacja Visa) skąd oni mają wiedzieć jaką listę zakupów zrobiłeś?Bo lista kodów EAN na produktach, o której piszesz, to i tak dotyczy systemu wewnętrzego sprzedawcy.Zawsze myślałem iż operator kartowy zna tylko kody MCC , tutaj musiałby Carrefour udostępniać szczegółowe dane transakcji (rachunek z kodami),myślę że przy zakupach mieszanych np. wódka + marchewki to ciężko im to by było zweryfikować.Carrefour wie jakie zakupy zrobiłeś i przesyła do Visa informację na jaka kwotę były zakupy - z wyłączeniem produktów premium jak alkohol czy tytoń.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst